پنل پیامک،پنل پیامک رایگان،سامانه پیامک رایگانجعبه کمک های اولیه در فروش با 

پنل پیامک

 

متن از 

پنل اس ام اس شیراز

هنگامی که فاجعه به یک کشور حمله می کند، مردم به اقدام برای کمک رسانی می آیند. 

پنل پیامک با ارسال انبوه 

پیام کوتاه می تواند در تلاش برای کمک و امداد به آسیب دیدگان نقش حیاتی را میتواند ایفا کند. کمپین های اس ام اس برای پاسخ به فاجعه در حال تبدیل شدن به محبوب هستند در حالی که به طور موثر اطلاعات را به گیرندگان منتخب در زمان فاجعه دریافت می کنند.

پیش از ظهور اینترنت، کمک های بشردوستانه ممکن است چند ماه یا حتی چند ماه طول بکشد تا به جوامع ویران شده توسط سیل، طوفان ها یا زمین لرزه ها برسد. زندگی در یک بازار جهانی به این معنی است که کمک می تواند با فشار یک دکمه وارد شود. با پیام کوتاه پیام کوتاه، شهروندان نگران می توانند از طریق تلفن های همراه خود به تلاش های امداد رسانی بپردازند و کمک های خیرخواهانه به قربانیان فاجعه کنند. چنین موردی در مورد Typhoon Haiyan اخیرا بود، یک تکتونیک رده 5 استوایی که از طریق فیلیپین خراب شد و سبب آسیب گسترده و از دست دادن زندگی شد.

هنگامی که اکثر مردم در مورد بازاریابی SMS فکر می کنند، معمولا به برنامه های تلفن همراه فکر می کنند که به مشتریان جدیدی کمک می کند و در مورد کالاها و خدماتشان تبلیغ می کنند. امروز پیام کوتاه SMS به عنوان یک سرویس بازاریابی تلفن همراه به عنوان یک ابزار مفید برای توزیع کمک به افراد نیازمند است. بسیاری از موسسات خیریه متوجه مزایای بسیج مخاطبان خود برای اهدای پیامک های پیام کوتاه می شوند. مردم می توانند با ارسال یک کلمه کلیدی به یک کد کوتاه و اهدا کردن به اندازه 5 دلار یا 10 دلار برای هر متن کمک کنند. مزیت این برنامه های نوشتاری نوشتاری این است که اهدا کنندگان ممکن است زمانی که از تراژدی می شنوند و دسترسی به کامپیوتر ندارند. از آنجایی که اکثر مردم دارای یک دستگاه تلفن همراه هستند، پیام کوتاه اسکایپ اجازه می دهد آنها را به راحتی و مقرون به صرفه از طریق تلفن همراه خود شرکت کنند.

علاوه بر ارائه کمک مالی به جوامع بیمار، بازاریابی SMS نیز می تواند برای انتشار اطلاعات در مورد تراژدی و نگه داشتن کاربران در پیشرفت های جدید به روز شود. در مورد Typhoon Haiyan، مردم در جامعه محلی قادر به خدمت به عنوان "iReporters" و داستان های متن و به روز رسانی ایستگاه های رادیویی در منطقه

خود را از طریق کد های SMS. این شکل از پیام کوتاه پیام کوتاه، حسابهای اول شخص از تخریب را فراهم می کند و دیگران را به مشارکت کمک می کند.

ارسال پیام کوتاه موجی از آینده است که به کمک کمک های فاجعه کمک می کند. هر روز مردم می توانند با یک متن ساده تفاوت ایجاد کنند.

شرکت تک رایان سپهرخاورمیانه

09164900129**07137325725

 


فروش ۸۰۰ هزار تومانی بلیت پرواز مشهد ـ تهران


این روز ‌قیمت ۸۰۰ هزار تومانی بلیت مشهد به تهران ‌سوژه‌‌ نخ‌نمایی شده است‌ ، اما گویا ، ‌مسئولان توانی برای نظارت ندارند.

قیمت بالای بلیت مشهد به تهران ، سوژه‌ای نخ‌نما و قدیمی است ، که در رسانه‌های مختلف بارها و بارها به آن پرداخته شده ، اما گویا گوش شنوایی برای آن وجود ندارد و هر بار مسئولان امر ،  ادله خاص خود را برای این مسئله عنوان می‌کنند و البته کمتر ، شاهد اقدامی ضربتی هستیم.مناسبت‌های مختلف همیشه بهانه‌ای برای گرانی است ؛ حال این گرانی ممکن است مربوط به ارزاق و کالاهای عمومی باشد و گاه نیز ممکن است ، مربوط به وسایل حمل و نقل باشد ؛ هواپیما که یک پدیده لاکچری برای حمل و نقل محسوب می‌شود دیگر جای خود را دارد.


اگر نگاهی به سایت‌های فروش بلیت هواپیما ، برای تهیه بلیت مشهد به تهران به ویژه در روزهای تعطیل بیندازید ، شاهد بلبشویی در قیمت‌ها هستید ؛ مسئولان نظارتی ، خواب هستند و هر کس با هر قیمتی که می‌خواهد می‌فروشد ؛ البته شما قدرت انتخاب دارید و می‌توانید بخرید و یا نخرید ؛ یادتان باشد ، که قدرت انتخاب از شما گرفته نشده است!


اما ، چرا این داستان هر بار تکرار می‌شود و هر بار هم کلی رسانه‌ها ، در مورد آن با آب و تاب می‌نویسند ، اما در نهایت آب از آب تکان نمی‌خورد؟ دلیل گرانفروشی بلیت مشهد به تهران و ثبت رکورد 800 هزار تومانی چیست؟


مجید فرقانی ؛ دبیر انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی مشهد بیان می‌کند : متاسفانه سقف و کفی که قرار بود سازمان هواپیمایی کشوری تعیین کند ، در آن مقداری کف قیمت ، بالا است. مصوبه‌ای دارند ، که مربوط به آذرماه سال 97 است و در آن کف‌های قیمت ، بالا است و می‌گویند ، به دلیل هزینه‌های ارزی و ریالی قیمت‌ها بالا است.


وی خاطرنشان می‌کند : به استثناء ماه مبارک رمضان ، کم‌کم به ماه‌های پیک سفر و تابستان می‌رسیم و قاعدتا نرخ کاهش پیدا نخواهد کرد و به ویژه قیمت‌ها در روزهای اول و پایان هفته از مشهد به تهران و بالعکس بالا است و بعید می‌دانم نرخ‌ها کاهش محسوسی پیدا کند.


حمید بنایی ، عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی نیز در این زمینه می‌گوید : متأسفانه در بحث ساماندهی بلیط قطار و هواپیمای مشهد به تهران ، دچار سوء مدیریت هستیم و شاهد هستیم که در ایام خاص و پیک سفر این قیمت‌ها بالا می‌رود.


نماینده مردم گناباد ، در مجلس شورای اسلامی ادامه داد : شاهد هستیم که این اتفاقات ، دائما تکرار می‌شود و قطعا در این زمینه برخی اقدامات دقیقه نودی پاسخگو نیست و وزارتخانه مربوطه ، باید در زمینه ساماندهی این قیمت‌ها و همچنین سازمان هواپیمایی کشوری و سایر ارگان‌ها ، در زمینه نظارت باید اقدامات عاجل را صورت دهند.افشاگری بی‌سابقه : رهبری به‌دنبال مشارکت بیشتر ولی هاشمی به‌دنبال مهندسی انتخابات بود.

 

محمد خویینی‌ها از چهره‌های سرشناس اصلاح‌طلب در مصاحبه‌ای افشاگری بی‌سابقه‌ای را علیه اقدامات رادیکال مرحوم هاشمی رفسنجانی بیان کرد.

سید محمد خویینی‌ها ، رئیس شورای مرکزی مجمع ون مبارز ، در گفت‌وگو با خبرگزاری ایرنا‌ (خبرگزاری رسمی دولت) انتقادات تندی  علیه مرحوم هاشمی رفسنجانی کرده است.

این گفت‌وگو به‌درخواست رومه سازندگی (ارگان حزب کارگزاران) برای اولین بار در این رومه منتشر شده است.

من بشخصه یکی از مواردی که در مورد آن بارها با آقای هاشمی صحبت می‌کردم بحث قانون بود. ایشان معتقد بود کار باید راه بیفتد "برای راه افتادن کار می‌شود قانون را دور زد".

 

* در انتخابات سال 76 یک‌وقت متوجه شدیم خبرهایی می‌آید که بالاخره می‌خواهند یک‌جوری بازی انتخابات را به‌هم بزنند و بناست همان کسی را که می‌خواهند روی کار بیاورند. من و آقای رفتیم خدمت آقای هاشمی. آقای هاشمی در  پاسخ گفت: "اتفاقا من با آقای ‌ای اینجا اختلاف نظر دارم. آقای ‌ای نظرش این است که باید انتخابات خیلی پرشور باشد و مردم همه بیایند و هرچه مردم بیشتر بیایند بیشتر تأیید نظام است اما من می‌گویم شما بگویید نظرتان چه‌کسی است ما همه می‌رویم کار می‌کنیم که همان بشود.

 

 * باید بگویم آن خطبه نماز جمعه هم در مغایرت با صحبتی که داشتم نیست بعضی فکر می‌کنند ایشان در حمایت از آقای خاتمی آن خطبه را خوانده در حالی که ما بعد از آن خطبه جلسه‌ای داشتیم.  این طور که یادم هست جلسه مجمع تشخیص بود ، الآن البته تردید دارم ذ، به‌هرحال  ، موضوع خطبه نمازجمعه ایشان به‌صورت خارج از دستور کار مطرح شد. خیلی سال گذشته اطمینان ندارم ولی گمان می‌کنم آقای ولایتی مطرح کرد. ایشان خارج از دستور جلسه راجع به همین خطبه آقای هاشمی صحبت کرد. برداشت آقای ولایتی هم گویا این بود که این خطبه به‌نفع آقای خاتمی است. در ذهنم هست بعد از ایشان هم آقای طبسی می‌خواست در تأیید صحبت‌های آقای ولایتی صحبت کند. من که احساس کردم فضای خاصی هست، نوبت گرفتم که صحبت کنم. آقای هاشمی شاید احساس کرد که الآن اگر من هم صحبت کنم ، بحث ممکن است تند شود ، لذا گفت: (قریب به این مضمون) "من تعجب می‌کنم آقایان چرا این صحبت‌ها را می‌کنید . علاقه‌مندان آقای ناطق و دوستان ایشان به من مراجعات مکرر کردند ، از جمله قبل از اینکه از خانه برای نمازجمعه حرکت کنم ، به خانه‌ام هم زنگ زدند و از احتمال تقلب ابراز نگرانی کردند. من به‌خاطر اینکه آنها تلفن زدند و مکرر به من مراجعه کردند ، آن خطبه را خواندم. در حقیقت طرفداران آقای ناطق ، نگران بودند که طرفداران آقای خاتمی ، تقلب کنند".

 

** این روزها  تعبیری به‌اسم مهندسی انتخابات» را به‌کار می‌برند . آقای هاشمی آن زمان را در نظر بگیرید با آن روابط و امکانات و قدرت نه آقای هاشمی سال‌های آخر را ،  آقای هاشمی آن زمان می‌توانست انتخابات را جوری مهندسی کند که آن نتیجه‌ای که می‌خواهد گرفته شود.

 

*البته ممکن هم هست که آن نتیجه گرفته نشود یعنی تضمینی نبود ولی او دنبالش می‌رفت ، مثلاً فرض کنید همان سال 76، اگر رهبری هم نظرش این بود، می‌گفت "من می‌خواهم که آقای ناطق رئیس جمهور بشود " و شاید هم مایل بودند انتخاب شود اما با رعایت همه معیارهای انتخاباتی ، به‌طوری که همه مردم باور کنند واقعاً انتخابات جدی است بنابراین پای صندوق رأی بیایند. اما آقای هاشمی نظرش متفاوت بود، می‌گفت "ما همه سازوکارها را جوری طراحی کنیم که این آقا رأی بیاورد حالا به‌جای بیست میلیون ، 15 میلیون بیایند پای صندوق رأی.".

*رومه سلام در زمان ریاست جمهوری ایشان توسط وزارت اطلاعاتش بسیار مشکل داشت ، ایشان می‌رفت در نمازجمعه ، علیه رومه سلام حرف می‌زد. سلام تنها یک تریبون بود در مقابل تریبون‌های متعددی که ایشان به‌عنوان رئیس جمهور در اختیار داشت ، هم تریبون دولت را داشت ، هم رادیو تلویزیون را داشت و هم نماز جمعه را داشت ، همه را داشت. یک رومه سلام مگر چقدر تیراژ داشت و چه کار عجیب و غریبی می‌توانست بکند؟ ولی آن را مزاحم می‌دانست.

 

** آقای هاشمی هیچ‌وقت در عمرش در خط اعتدال نبود. ایشان در آن تقسیم‌بندی اولیه یکی از عناصر کاملاً برجسته جناح چپ بود. از یک مقطعی، قدری صحبت‌هایش را تغییر داد و کم‌کم از جناح چپ فاصله گرفت و به راست نزدیک شد. صحبت‌های ایشان در خطبه‌های نمازجمعه‌اش نشان می‌دهد چپ رادیکال بود.

 


پنل اس ام اس و پرداختهای بی دردسر

 


متن از 

پنل اس ام اس شیراز

به تازه گی شرکت استار باکس ،  یک ویژگی خاص ، به  برنامه پرداخت تلفن همراه خود اضافه کرده است و که بنام ، برنامه نویسی دیجیتال ، نام گذاری شده است ، که  به مشتریان اجازه می دهد تا به راحتی نکات مربوط به خرید خود را اضافه کنند . این برنامه برای iOS  و اندروید در دسترس گذاشته شده است.

 

 

کاربران در ایالات متحده ، کانادا ،  U.K. ،  از دسترسی به این برنامه لذت خواهند برد که برای مشتریان ، یک پنجره را باز کرده است ، که آنها  دو ساعت به دنبال یک معامله و اضافه کردن یک نکته و کسب درآمد هستند . رسید معاملات ، دیجیتال بوده و درآخر اضافه میشود . استارباکس برای کاربران تلفن های همراه  ، یک دسترسی سه ساله ایجاد کرده است  و  به کاربران اجازه میدهد ، تا با یک نسخه دیجیتال از کارت های استارباکس ، روی گوشی های هوشمند خود پرداخت ها را انجام دهند . به اصطلاح "لرزش برای پرداخت"، کاربران به راحتی ،  با تکان دادن تلفن همراه و با کارت استار باکس ، پرداخت را انجام دهید .

 

 

 

مدیر ارشد استار باکس دیجیتال گفت : "ما واقعا هیجان زده هستیم زیرا تقریبا چیزی را که مشتریان ما واقعا درخواست کرده اند را برای آنها ایجاد کرده ایم . بیشتر مشتریان با استفاده از پرداخت تلفن همراه ، هزینه های و پرداخت هایشان را انجام میدهند و از اینکه روزها در خیابان ها به دنبال پرداخت نیستند لذت میبرند .

 

این اولین بار است که کاربران تلفن همراه ،  قادر به اضافه کردن نکاتی به صورت حساب های دیجیتال خود هستند . حدود 10 میلیون مشتری ، برنامه پرداخت استار باکس را دانلود کرده اند ، که حدود 11 ٪ از خرید در فروشگاه را پوشش می دهد . این نکته بسیار مهم است که  غول قهوه ،  گزینه نوک در برنامه پرداخت استارباکس را به برنامه های خود اضافه کرده است  و این یک استراتژی بازاریابی تلفن همراه است ، که در حال حاضر به شدت موفقیت آمیز است و بدون شک نوار پیروزی و موفقیت را برای دیگر شرکت هایی که به تازگی شروع به  استفاده می کنند ، تضمین شده است.

 

 

اکثر شرکت ها ، بیشتر از

پنل اس ام اس ،

پنل پیامک و نمایندگی پیامک  ، برای تبلیغ و بازاریابی نوع کسب و کار و نام تجاری خود استفاده می کنند ، از جمله برنامه های انتخابی که به جذب مشتری و فروش بیشتر می انجامد : ارائه تخفیف های منحصر به فرد و پیشنهادات ویژه ، پیامک یادآوری  و . اکثر شرکت ها چنین تاکتیک های

بازاریابی پیامکی را بسیار موثر دانسته و به دنبال راه های جدید و موثرتر ، برای حفظ روابط مشتری و در عین حال جذب مشتریان جدید نیز هستند .

 

رستوران ها ، هتل ها و سایر شرکت های تجاری و خدمات مبتنی بر مشتری ، برنامه های نوشتاری خود را توسعه داده و به بازار عرضه می کنند ، در حالی که برنامه استار باکس موفقیت آمیز است . با توجه به اینکه برنامه پرداخت تلفن همراه شرکت محبوب شده است ، احتمالا گزینه اوج گیری ، یکی دیگر از استراتژی های بازاریابی موفق تلفن همراه خواهد بود . مشتریان به راحتی می توانند ،کسانی را که اتاق های هتل خود را تمیز می کنند و آنها را راهنمایی میکنند ، با تلفن همراه خود تمامی هزینه های هتل و انعام خدمتکاران را پرداخت کند ، حتی کارهای کوچکتر مانند : سالن آرایشگاه و کاشت ناخن و. می توانند از این  برنامه های استفاده کنند.

 

شرکت تک رایان سپهرخاورمیانه

09164900129**07137325725

 


موج جدید "بارش‌ باران‌ سیل‌آسا"

 

 

با ورود سامانه بارشی جدید ، برخی از استان‌های کشورمان شاهد آغاز موج جدید "بارش‌ باران‌‌های سیل‌آسا" خواهند بود.

امروز با ورود سامانه بارشی جدید به کشور ، بارش‌ها در نوار غربی آغاز شده و به‌تدریج به بخش‌های مرکزی و غربی خلیج‌فارس ، استان‌های واقع در البرز غربی ،‌ زاگرس مرکزی ، استان‌های فارس و بوشهر می‌رسد ، که باعث رگبار باران ، رعد و برق و وزش باد در این مناطق می‌شود.

 

نگرانی از ذوب شدن برف‌ها و بالاآمدن سطح آب دربرخی مناطق

 

امروز همچنین برای استان‌های کرمان ، شمال هرمزگان ، شرق و شمال‌شرق کشور ، مرکز ، استان‌های واقع در البرز مرکزی بارش‌های پراکنده پیش‌بینی شده است. از شنبه 17 فروردین 98 سامانه بارشی تقویت می‌شود و علاوه بر این مناطق ، نواحی غربی دریای خزر را نیز تحت پوشش قرار می‌دهد.

 

شدت بارش‌ها امروز و فردا ، برای استان‌های آذربایجان غربی و شرقی (نیمه جنوبی) ، کرمانشاه ، کردستان ، فارس ، بوشهر ، خوزستان ، لرستان ، چهارمحال و بختیاری ، کهگیلویه و بویراحمد و خراسان رضوی است که احتمال طغیان رودخانه‌ها و سیلابی شدن مسیل‌ها در این مناطق وجود دارد.

 

 

از اواخر وقت فردا ، از بارش‌ها از نوار غربی کاسته می‌شود و عمده فعالیت سامانه بارشی ، تا روز یکشنبه برای استان‌های خراسان شمالی ، خراسان رضوی و سمنان فعال است و برای ارتفاعات البرز غربی و مرکزی و زاگرس مرکزی بارش‌ها به‌شکل برف خواهد بود.

 

تهران هم امروز آسمان ابری و برای فردا باران ، رعد و برق و وزش بادهای شدید موقتی پیش‌بینی شده است.

 


۶ نشانه و علامت ابتلا به سرطان معده

 

یکی از نشانه های اصلی ابتلا به سرطان معده ، کاهش وزن بی دلیل است . اگر تغییری در رژیم غذایی یا برنامه ورزشی خود ایجاد نکرده اید ، اما روند کاهش وزن غیر معمول را تجربه می کنید ، به پزشک مراجعه کرده و شرایط را با وی مطرح کنید.

 سرطان معده که به نام سرطان (( گاستریک ))  نیز شناخته می شود ، یکی از دردناک‌ترین و ترسناک‌ترین اشکال سرطان است. به طور معمول ، این نوع سرطان در سلول هایی که مرز بین معده و تولید مخاط ، که به فرآیند گوارش کمک می کند ، را تشکیل می دهند ، پدیدار می شود.

 

مواظب ، سلامتی خودمان باشیم .

 

سرطان معده از شایع‌ترین انواع سرطان در جهان نیست ،  اما این به معنای در امان بودن ما ، نسبت به این بیماری محسوب نمی شود. توجه به نشانه های اولیه سرطان معده ،  می تواند کمک بزرگی به تشخیص زودرس و روند درمان کند . برخی از این نشانه ها را ، باهم بررسی میکنیم :

 

 
ناراحتی معده 
 
سرطان معده اغلب با مشکلات معمول و نسبتا بی خطر معده ، مانند حالت تهوع عادی ، اشتباه گرفته می شود ، و این یکی از دلایل خطرناک بودن آن است. از آنجایی که ما اغلب ناراحتی معده را با غذاهای مصرفی خود مرتبط می دانیم ، نادیده گرفتن سرطان معده ، در مراحل اولیه و حتی میانی بیماری آسان است
 
اگر برای مدتی طولانی،  ناراحتی معده را تجربه می کنید ، تنها فرض را بر این نگذارید که چنین شرایطی با رژیم غذایی شما در ارتباط است. به پزشک مراجعه کنید تا دلیل دقیق این شرایط مشخص شود


 
کاهش وزن 
 
چاقی ، یکی از مشکلات اصلی دنیای امروز محسوب می شود و از این رو ، هنگامی که موضوع سلامت مطرح می شود ، کاهش وزن به عنوان گامی ، در جهت درست مد نظر قرار می گیرد. اما کاهش وزن ، می تواند نشانه ای از وجود یک مشکل سلامت بزرگ ، مانند سرطان معده ، نیز باشد
 
در حقیقت ، یکی از نشانه های اصلی ابتلا به سرطان معده ، کاهش وزن بی دلیل است. اگر تغییری در رژیم غذایی یا برنامه ورزشی خود ایجاد نکرده اید ، اما روند کاهش وزن غیر معمول را تجربه می کنید ، به پزشک مراجعه کرده و شرایط را با وی مطرح کنید. اگر به ناگاه با کاهش علاقه خود به غذا و کم اشتهایی مواجه شده اید ، نیز مراجعه به پزشک ایده خوبی است
 


معده درد 
 
ناراحتی معده ، شرایط خوشایندی نیست. این شرایط ممکن است ،  چنان ناراحت کننده باشد که مدت زمانی زیادی را در طول روز ، در توالت سپری کنید. همچنین ، ناراحتی معده می تواند ، انجام فعالیت های روزانه را غیر ممکن کند. با این وجود ، معده درد موضوعی ، کاملا متفاوت است. این درد حاد در ناحیه شکم ، اغلب در اطراف محل ناف احساس می شود. معده درد می تواند با تورم و تجمع مایع همراه باشد ، که هر دو می توانند به دلیل ظهور سرطان شکل گرفته باشند. اگر به طور مرتب در این منطقه از بدن احساس درد دارید به پزشک مراجعه کنید


 
احساس سیری 
 
احساس سیری ، می تواند در حقیقت یکی از نشانه های ابتلا به سرطان معده باشد. اگر پس از خوردن تنها چند لقمه از غذای خود دیگر احساس گرسنگی نمی کنید ، ممکن است دلیلی نگران کننده ، در پس این شرایط وجود داشته باشد. با پزشک در این زمینه صحبت کنید تا دلیل دقیق شناسایی شود


 
سوزش سردل 
 
بازگشت اسید معده به مری ، به یکی از مشکلات سلامت شایع در جهان مبدل شده است. مصرف زیاد مواد غذایی سرخ شده و تند ،  ارتباط نزدیکی با سوزش سردل ، سوء هاضمه و بازگشت اسید معده دارد
 
خبر خوب این است ، که بازگشت اسید معده به مری و سوزش سردل ،  با استفاده از داروهای بی نیاز از نسخه پزشک قابل درمان هستند. خبر بد این است که ، در صورت تداوم این مشکلات و عدم بهبود  پس از مصرف دارو ، ممکن است نشانه ای از ابتلا به سرطان معده باشند


 
استفراغ 
 
ناراحتی گاه به گاه معده یک چیز است ، اما استفراغ منظم ، مشکلی کاملا متفاوت است. البته ، استفراغ منظم ، می تواند ، معرف مشکلات مختلفی باشد ، همگی آنها با معده در ارتباط نیستند
 
از این رو ، مراجعه به پزشک برای بررسی دقیق شرایط و شناسایی دلیل شکل گیری استفراغ اهمیت دارد. این مساله به ویژه در صورت مشاهده خون  در استفراغ ، اهمیت بیشتری می یابد ، زیرا می تواند نشانه ای از ابتلا به سرطان معده باشد

 

 

پیشگیری ، بهتر از درمان است .


حرف های ، قانونی نیست.

 

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در واکنش به اظهارات اخیر که گفته نمی‌توان تصمیم‌گیری درباره لوایح مصوب مجلس و دولت را به دست جمعی ۲۰ الی ۳۰ نفره سپرد ، واکنش نشان داد.

محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام ، در نشست خبری که ظهر امروز (شنبه 11 اسفند) برگزار شد ، در پاسخ به این سوال که رئیس جمهور گفته است که نمی‌توان تصمیم‌گیری درباره لوایح مصوب مجلس و دولت را به دست جمعی 20 الی 30 نفره سپرد ، گفت : این حرف ، حرف دوستانه‌ای نیست و حرف قانونی هم نیست. موضع قانونی به یک نفر یا 30 نفر ارتباطی ندارد و اگر قانون به جمعی اختیار داده باشد که تصمیمی را در چارچوب قانونی مشخص بگیرد ، دیگر سایر موضوعات اهمیتی ندارد.

وی افزود : اعضای هیئت دولت کم جمعیت‌تر از اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام هستند و اگر بنا باشد بر اساس این اظهارات رئیس جمهور عمل شود ، پس ایشان نیز یک نفر است و نمی‌شود که نظرات یک نفر را مبنای بسیاری از حرکات کشور قرار داد.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت : تا کنون چندین جلسه در مجمع تشخیص مصلحت نظام درخصوص بررسی لایحه پیوستن ایران به کنوانسیون پالرمو ، که از سوی مجلس به مجمع تشخیص آمده ، برگزار شده است.

وی افزود : در این جلسات  ابعاد مختلف این لایحه ازجمله مسائل امنیتی و اقتصادی در مورد پالرمو بحث شده و اعضای مجمع و نمایندگان دولت و مجلس  نظرات خود را اعلام کردند.

رضایی گفت: از آنجا که مصوبه CFT به تازگی به مجمع ارجاع شده و به دلیل همپوشانی و ملاحظاتی که بین لوایح پالرمو و CFT وجود دارد ، مقرر شد بررسی لایحه پالرمو با تاخیر صورت بگیرد تا کارشناسان مربوطه به بررسی  CFT نیز با دقت بپردازند که این پیشنهاد با استقبال نمایندگان دولت و مجلس نیز همراه شد.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه  ادامه بررسی بر روی این دو لایحه در جلسات سال آینده مجمع در دستور کار قرار می‌گیرد ، تاکید کرد : در بررسی های آینده قطعا رفتار کار گروه  FATF نیز مورد توجه قرار می‌گیرد ، زیرا این کارگروه در آخرین گزارش خود از سویی اقدامات ایران را تحسین کرده و از سوی دیگر ابهاماتی را به اقدامات ایران وارد کرده است. بنابراین هرچه رفتار FATF سازنده تر باشد در نظر مجمع نیز  تاثیر بیشتری خواهد داشت

وی با انتقاد از رفتار اروپایی‌ها در اجرای تعهداتشات در برجام گفت : اروپایی ها در این ماه‌های اخیر نتوانستند رضایت ایران را در اجرای تعهدات برجامی جلب کنند و قطعا این موضوع نیز در نظر اعضای مجمع تاثیر خواهد داشت.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به اظهار نظرهایی که درباره تاخیرها در بررسی مجمع در پیوستن به پالرمو مطرح می‌شود ، گفت : لازم است به دیپلماسی فرصت داده شود و از سوی دیگر باید طرف مقابل هم ضمانت‌هایی به ایران بدهد

وی ادامه داد : اینکه برخی تاخیرات مجمع را مورد انتقاد قرار می‌دهند، درست نیست. هرچه تصمیمات عجولانه باشد ممکن است منجر به تصمیمی ناپخته شود. نمی‌شود ایران یک طرفه گام‌هایی را بردارد ولی طرف مقابل گامی برندارد. منتقدان تاخیرها به بیانیه FATF الان به بیانیه نگاهی بیاندازند مشاهده کنند که تاخیرها وما به زیان منافع ملی نیست.

رضایی خاطرنشان کرد : اعضای مجمع تشخیص مصلحت جز به منافع و معیشت مردم به چیز دیگری نمی‌اندیشند و به این کنوانسیون‌ها با این دید نگاه می‌کنیم که آیا منافع مردم را تامین می‌کند یا خیر.

وی درپاسخ به پرسشی مبنی بر مانور رسانه‌های بیگانه درباره FATF گفت : شرایط ما با دیگر کشورها یکی نیست و باید همه کارشناسان نظر دهند. شاید اگر ما هم تحریم نبودیم به شکل دیگری کار کارشناسی درخصوص FATF را انجام می دادیم.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به رای گیری عمومی از مردم درخصوص پیوستن به FATF ، تصریح کرد : قانون اساسی راهکار برون رفت از بن‌بست‌های ی را مشخص کرده و هرکسی غیر از این را بگوید خلاف قانون صحبت کرده است.

رضایی در مورد فشارهایی که به مجمع درخصوص لایحه پالرمو وارد می‌شود ، گفت : فضایی درست کردند تا مجمع بدون کار کارشناسی بررسی‌ها را انجام دهد. عده‌ای نگران نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام هستند ، اما اگر نظارت مجمع قوی‌تر باشد شاهد بسیاری از تخلفات میلیاردی نخواهیم بود.

وی با تاکید بر اینکه فشارها به مجمع طی یکسال اخیر و از زمان تشکیل هیئت عالی نظارت افزایش یافته است ، گفت : نظارت‌های مجمع می‌تواند جلوی تخلفات از اقتصاد مقاومتی و ت‌های کلی نظام را بگیرد.

 

 


واکنش کشورهای عربی به رزمایش اقتدار  ۹۷» تا به چالش کشیدن تحریم‌های آمریکا  

 

رسانه‌های عربی در پوشش خبرهای مربوط به ایران از زاویه نگاه و رویکرد خاص خود به آن می‌پردازند ، برگزاری رزمایش بزرگ اقتدار ۹۷ و همچنین تهدیدهای اخیر فرانسه مورد توجه این رسانه‌ها قرار گرفته است.

رومه رای الیوم در مطلبی نوشت : ایران آماده ‌باش هجومی و برگزاری رزمایش بزرگ اقتدار 97 همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اعلام کرد.

رای‌الیوم نوشت : رزمایش بزرگ نیروی زمینی ارتش ایران با عنوان اقتدار 97 صبح جمعه در منطقه وسیعی در استان اصفهان در مرکز کشور آغاز شد ،‌ این رزمایش‌ها در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران در سال 1979(1357 شمسی) برگزار می‌شود ، نیروهای زمینی ایران از طریق برگزاری این رزمایش می‌خواهند قدرت تهاجمی ، دفاعی و تاکتیکی خود را به نمایش بگذارند .

سرتیپ علی حاجیلو از فرماندهان رزمایش بزرگ اقتدار 97(فرمانده قرارگاه منطقه ای شمال غرب ارتش جمهوری اسلامی ایران) به رسانه‌های داخلی گفت : در راستای تاکیدهای رهبر معظم، تغییرات اساسی در نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران ایجاد شده است که این تغییرات از طریق سازوکارهای هجومی در یگان‌های ویژه ، زرهی و توپخانه‌ای صورت گرفته که در منطقه عملیاتی اجرا می‌شود . به گفته حاجیلو، هدف از این رزمایش‌ها، محاصره دشمن فرضی و قطع راه‌های کمک‌رسانی به آن از طریق کمک گرفتن از نیروی هوایی و محاصره آنهاست، نیروهای ایرانی در حال حاضر در وضعیت تهاجمی کامل قرار دارند، این رزمایش‌ها همچنین در چارچوب آمادگی‌ها برای مقابله با چالش‌های احتمالی برگزار می‌شود.

بر اساس گزارش این رسانه ، سرتیپ(امیر) حاجیلو خاطر نشان کرد آنچه نیروها انجام می‌دهند، تغییر در فناوری‌های عملیاتی در منطقه و آزمایش این توانمندی‌ها در میدان و صحنه عملیاتی است، اگر هر تهدید خارجی در منطقه یا خارج آن باشد، باید ما در برابر آن واکنش عملی داشته باشیم،‌ما اکنون به نتایج خوبی رسیدم، رزمایش‌ها پیام محبت و امید به دوستانمان و نیز پیام هشدار به دشمنانمان دارد تا گمان نکنند که می‌توانند کشور ما را تهدید کنند و اینکه بدانند ما به هر تهدیدی پاسخ خواهیم داد.

 

رای الیوم در ادامه گزارش خود درباره رزمایش‌ بزرگ اقتدار 97 نوشت هدف از این رزمایش‌ها، نشان دادن استراتژی جدید ارتش ایران است. رای‌الیوم همچنین به سخنان امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش ایران اشاره کرد که این رزمایش‌ را بزرگترین رزمایش در سال جاری توصیف و تاکید کرد دوازده هزار نیروی هجومی برای اجرای تاکتیک‌های نوین آفندی متناسب با تغییرات ساختاری نزاجا حضور خواهند داشت. در رزمایش بزرگ اقتدار97 نیروی زمینی ارتش، دو تغییر رویکرد بزرگ تحرک و تهاجم را که مدتی است در حوزه ساختاری و تاکتیکی نیروی زمینی محقق شده، مورد ارزیابی قرار خواهیم داد.

وی تصریح کرد در رزمایش بزرگ اقتدار97، 1577 عراده توپ و تعداد زیادی بالگرد مجهز به پیشرفته‌ترین امکانات در این رزمایش مشارکت می‌کنند.

بر اساس گزارش رای الیوم ، در رزمایش بزرگ اقتدار 97 ، پس از شناسایی پهپادها و بالگردهای هوانیروز تیپ 55 ه‍وابرد و تیپ 25 واکنش سریع با تجهیزات کامل توسط بالگردهای ترابری شنوک و 214 با عملیات هلی برن وارد منطقه رزمایش شدند و علاوه بر شناسایی، به عملیات پاکسازی و انهدام تجهیزات و استحکامات دشمن پرداختند.

رومه الاخبار لبنان در مطلبی به اظهارات اخیر رئیس جمهوری اسلامی ایران درباره فضای مجازی پرداخت و نوشت از فیلتر شدن شبکه‌های ارتباط اجتماعی انتقاد کرد. این رومه افزود رئیس جمهور ایران، مجددا از شیوه تعامل مقامات قضایی با شبکه‌های ارتباط اجتماعی انتقاد کرد.

الاخبار با تند خواندن انتقادهای ، بخش‌هایی از سخنان وی را بازنشر داد و نوشت دولت اعتدال‌گرای در پرونده‌های آزادی‌های اجتماعی گفتمان انعطاف‌پذیرتر و نزدیکتری به جریان اصلاح طلب ارائه کرده است. در اکتبر گذشته وعده خود مبنی بر اجازه دادن به ن برای حضور در ورزشگاه‌ها در مسابقات فوتبال را برای اولین بار طی چهل سال گذشته عملی کرد.

الاخبار همچنین در خبری دیگر نوشت : یک هیئت دیپلماتیک لهستانی در تهران، اطمینان بخشی درباره نشست ورشو. این رومه لبنانی افزود هیئت لهستانی به ریاست معاون وزیر خارجه لهستان به تهران رفت و با عباس عراقچی معاون وزیر خارجه ایران در امور ی دیدار کرد، این دیدار پس از بروز بحران میان دو کشور در پی اظهارات مایک پامپئو وزیر خارجه آمریکا به وجود ‌آمد که گفته بود نشستی در ورشو در اواسط فوریه آینده برای پرداختن به نقش ایران در منطقه برگزار خواهد شد.

این رومه افزود در یک نشانه جدید مبنی بر افزایش فشارهای آمریکا علیه ایران از زمان بازگرداندن تحریم‌ها که واشنگتن می‌خواهد این تحریم‌ها در نشست ورشو به اوج خود برسد، آلمان، مجوزهای پروازی شرکت هواپیمایی ماهان را به بهانه انتقال نیرو و تجهیزات به سوریه و دیگر مناطق خاورمیانه، لغو کرد.

پایگاه خبری اسپوتنیک یکی از رسانه‌های روسی نوشت ژاپن، واردات نفت از ایران را ازسرگرفت به طوری که پالایشگاه‌های شوفیاشل و فوجی اویل یک میلیون بشکه نفت خام از ایران وارد کرده‌اند.ازسرگیری واردات نفت از ایران پس از آن صورت گرفت که پالایشگاه‌های ژاپنی برای عملیات واردات از ایران، چراغ سبز دریافت کردند. ژاپن واردات نفت از ایران را در نوامبر سال گذشته متوقف کرده بود، این کشور برای به دست آوردن معافیت‌هایی از آمریکا در قبال تحریم‌های این کشور علیه ایران تلاش می‌کرد. آخرین محموله نفت ایران، در اکتبر سال گذشته وارد ژاپن شده بود.

الیوم السابع در پوشش تحولات مربوط به جمهوری اسلامی ایران به برگزاری نمایشگاه‌هایی برای تشریح دستاوردهای دفاعی و نظامی کشورمان در چهل سالی که از پیروزی انقلاب اسلامی می‌گذرد، اشاره کرد و نوشت : موشک‌های ایران، تحریم‌ها را به چالش می‌کشد، تهران نمایشگاه‌های نظامی را پیش از سالگرد انقلاب 1979(1357 شمسی) برگزار می‌کند. ایران نمایشگاه نظامی برای ارائه دستاوردهای خود در 31 ژانویه در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب به گفته ابوالفضل شکارچی یکی از سخنگویان نیروهای مسلح( معاون فرهنگی و تبلیغات دفاعی ستادکل نیروهای مسلح) برگزار می‌کند.

الیوم السابع نوشت این اقدام(برگزاری نمایشگاه) به چالش کشیدن آشکار تحریم‌های آمریکا و تهدیدهای فرانسه مبنی بر اعمال تحریم‌ها در صورت شکست مذاکرات درباره برنامه موشکی تهران است.

این رسانه مصری نوشت ایالات متحده آمریکا پنجشنبه گذشته دور جدیدی از تحریم‌ها تحمیل کرد به طوری که چهار گروه و دو هواپیما را که گفته می‌شود با سپاه پاسداران ارتباط دارند و نیز شرکت هواپیمایی ماهان را در فهرست سیاه خود قرار داد. تحریم‌های آمریکا همچنین لشگر فاطمیون و تیپ زینبیون را هدف قرارداد، فرانسه نیز ایران را به اعمال تحریم‌ها در صورتی که در مذاکرات درباره برنامه موشکی بالستیک ایران، پیشرفتی حاصل نشود، تهدید کرد.

رومه النهار لبنان در پوشش تحولات مربوط به ایران در تیتری نوشت : تهران در واکنش به تهدیدهای فرانسه، پاریس را به بی‌ثبات کردن منطقه متهم کرد. این رومه نوشت فرانسه تهدید کرده بود اگر گفت‌وگو با ایران درباره فعالیت‌های بالستیک و نفوذ منطقه‌ای‌اش به نتیجه نرسد، آن را تحریم خواهد کرد.

النهار نوشت وزارت خارجه ایران در بیانیه‌ای اعلام کرد جمهوری اسلامی ایران همواره منادی تقویت صلح و ثبات در منطقه بوده است، ایران فروش گسترده سلاح‌های پیشرفته و تهاجمی از سوی فرانسه را عامل برهم زدن ثبات منطقه می‌داند. این رومه افزود بیانیه وزارت خارجه ایران واکنشی به اظهارات جان ایف لودریان وزیر خارجه فرانسه بود که روز جمعه، تهران را به تحریم‌هایی درباره برنامه موشکی و نفوذ آن در خاورمیانه تهدید کرده بود.

این رومه لبنانی همچنین در تیتر دیگری نوشت واشنگتن خطاب به اعراب گفت حمایت مالی از اسد و کمک به تقویت ایران در سوریه، ممنوع است. این رومه نوشت واشنگتن با وجود تصمیم خود برای خروج نظامیانش از سوریه، به اندک برگ‌های برنده خود برای تاثیرگذاری بر آینده این کشور در زمینه امنیتی و راهبردی از طریق ترکیه برای تحقق هدف اصلی‌اش که همان مهار نفوذ ایران است، چنگ زده است.

این رومه وابسته به جریان غربگرای 14 مارس در مطلب دیگری به تحولات ونزوئلا که شاهد تلاش‌های آشکار آمریکا برای کودتا علیه دولت منتخب مادرو است، اشاره کرد و نوشت یک دیپلمات بازنشسته و کارکشته لبنانی می‌گوید آنچه در ونزوئلا جریان دارد، بر وضعیت لبنانی‌ها که تعدادشان در این کشور فراوان است، با توجه به ارتباط کاراکاس با محور روسی، ایرانی و سوری تاثیر می‌گذارد.

النهار همچنین نوشت : (سید حسن)نصرالله(دبیرکل حزب‌الله)، درباره وی در تهران، مسکو و تل‌آویو به زبان‌ها و اشکال مختلف حرف می‌زنند. سخن‌ها درباره سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله پس از غیبت مستقیم وی از صحنه حوادث برای مدتی که کوتاه هم نیست، در صدر توجه و اهتمام قرار دارد.

پایگاه اینترنتی شبکه الجزیره در تیتری نوشت : فرانسه، ایران را به تحریم‌های جدید تهدید کرد. این رسانه قطری افزود جان ایف لودریان وزیر خارجه فرانسه گفت کشورش تحریم‌های سختی را علیه ایران در صورتی که گفت‌‌وگوی پاریس با تهران درباره فعالیت‌های بالستیک و نفوذ منطقه‌ای آن به نتیجه نرسد، تحمیل خواهد کرد.

الجزیره همچنین به اظهارات سخنگوی وزارت خارجه جمهوری اسلامی ایران در واکنش به تهدیدهای فرانسه پرداخت و نوشت بهرام قاسمی سخنگوی وزارت خارجه ایران گفت برنامه موشکی ایران، قابل مذاکره نیست و تهران بر اساس نیازهای دفاعی‌اش به توسعه آن ادامه خواهد داد.

قاسمی افزود ایران این موضوع را به طرف فرانسوی در مذاکرات پیاپی میان طرفین ابلاغ و تاکید کرده است که سامانه موشکی ایران، بخشی از توانمندی‌های دفاعی و بازدارندگی‌اش و تضمین کننده امنیت ملی آن است.

روسیا الیوم رسانه روسی هم در پوشش تحولات مربوط به جمهوری اسلامی ایران به واکنش سخنگوی وزارت خارجه کشورمان به تهدیدهای آشکار فرانسه برای اعمال تحریم‌های خصمانه به بهانه فعالیت‌های موشکی کاملا قانونی ایران اشاره کرده و آورده است اظهارات سخنگوی وزارت خارجه ایران به سخنان لودریان وزیر خارجه فرانسه بیان شد که گفته بود فرانسه آماده تحمیل تحریم‌هایی علیه تهران در صورت عدم پیشرفت در مذاکرات مربوط به برنامه موشک‌های بالستیک ایران است.

 


"جناب‌خان": زمانِ انتقادکردن نیست ، باید همراه مردم سیل‌زده باشیم.

 

پیشنهادهای تبلیغاتی ، که به جناب‌خان» می‌شود ، یک فرآیندی دارد و بررسی می‌شود و حتماً تیم طراحان ما نظر می‌دهند ، اگر آسیبی به کاراکتر جناب‌خان» وارد نکند و به صلاح باشد انجام می‌دهیم.

لهجه ، گویش و رفتارش همه گویای یک عروسک کاملاً ایرانی است. صدایش ، نوای دلنشین اصالت را در مخاطبین زنده می‌کند ؛ جایی که با جامه یک دوره گرد و لبوفروش وارد برنامه خندوانه» می‌شود. پیش‌تر محمد بحرانی را با صداپیشگی ببعی» و آقوی همساده» در مجموعه کلاه‌قرمزی» می‌شناسیم. به زعم بسیاری از کارشناسان و صاحب‌نظران ، ایرانی بودن جناب‌خان» به مذاق مخاطب خوش آمد. گویش و خلق و خوی بحرانی مردم را یاد محله کاشی‌زنی- ایستگاه 4 شهر شیراز می‌اندازد ، که آسیب‌دیدگان خوزستانی به عنوان مهاجر ، در آن محله ست کردند.

 

 به قول خودش با این مهاجرین خوزستانی بزرگ شدیم و خلق و خوی رزمندگی گرفتیم. بحرانی به این نکته اشاره کرد که افتخار می‌کنم ، با تأکید بر اصالت ایرانی ، صداپیشگی کرده‌ام و جناب‌خان» را با این مرام و شناسنامه می‌شناسند. پدر جناب‌خان» یا همان محمد بحرانی این روزها در بستر بیماری است و در جریان این گفتگو از مردم خواست ، که برای صحت و سلامتی پدرش دعا کنند. البته او درباره استفاده تبلیغاتی از جناب‌خان» و حاشیه‌هایی که وجود دارد هم صحبت کرد و درخواست‌هایی که مردم از او دارند و انتقاداتی که جناب‌خان» از مسئولین داشت ، هم موضوعات دیگری بود که در این مجال ، مطرح شدند.

 

جناب‌‌خان» با چاشنی‌‌طنز ، از دغدغه‌های مردم می‌گوید.

 

شاید نکته مهم و برجسته‌ای که جناب‌خان» را مردمی ارائه داد ،همان حفظ اصالت ایرانی بودن این شخصیت عروسکی است. ما سعی نکردیم مرام و شکل و شمایل دیگری غیر از آداب ، رسوم و سبک زندگی ایرانی به خود بگیریم. با توجه به اینکه خندوانه» یک برنامه ضبطی است ، اما همواره با گروه طراحان‌مان سعی کردیم از مسائل روز هم دور نباشیم. چون بی‌انصافی است که برنامه‌ای را برای مردم بسازیم و درد و دل‌ها و دغدغه‌هایشان مطرح نشود. جناب‌خان» همیشه در امتداد این دغدغه‌ها حرکت کرده و البته در عین حال از رسالت‌های ذاتی‌اش هم دور نشده است. رسالت ذاتی جناب‌خان» حتماً خنداندن و سرگرمی و انتقال حال خوش به مخاطب است.

جناب‌‌خان» هم مثل مردم سیل‌زده ناراحت است.

جناب‌خان» مرام و معرفت یک شخصیت مردمی دوره‌گرد و دست‌فروش را انتخاب کرد ، تا بی‌ربط از این مسیر قدم برندارد. این شخصیت هم مثل مردم همه‌نوع رفتاری را از خودش بروز می‌دهد. یک زمانی صمیمی و خوشمزه و یک زمانی هم خشمگین و عصبانی می‌شود. این روزها هم به واقع جناب‌خان» مثل دیگر مردم ایران ناراحت و نگران است؛ چرا که آشنایان جناب‌خان» دچار سیل‌زدگی شده‌اند. متأسفانه اوج بحران در اقلیم خوزستان رخ داده ، که سدها هم اوضاع خطرناکی دارند. در این شرایط واقعاً جای انتقاد و بازی‌های رسانه‌ای نیست.

 

زمان ، زمانِ انتقادکردن نیست باید همراه مردم سیل‌زده باشیم.

موضوع شوآف و سلبریتی موضوع مهمی نیست ، هرکس هر قدمی می‌تواند در این مسیر بردارد ؛ حالا این گام‌ها در مسیر حمایت مالی باشد و یا حضور صرفاً تبلیغاتی که کانون توجهات را به آن منطقه موردنظر جلب کند. حالا واقعاً زمان، زمان خرده‌گرفتن نیست و در شرایط فعلی فراتر از انتقاد کردن باید عمل کرد و این بحث‌ها را بگذاریم برای یک زمان دیگری و با پژوهش و تحقیق کمک‌های مالی و حتی مثل برخی از هنرمندان‌مان حضور در مناطق سیل‌زده، امیدواری را به این مردم عزیزمان برمی‌گرداند.

 

ما خودمان را سانسور نمی‌کنیم!

می‌دانید که خندوانه» برنامه زنده نیست و ما خودمان را سانسور نمی‌کنیم. طبعیتاً پخش هم قوانین مربوط به خودش را دارد ، ولی با این حال اکثر مطالب و اتفاقات جناب‌خان» را پخش کردهاند. ما هم سعی کردیم جانب انصاف را در انتقادات‌مان رعایت کنیم و چیزهایی بگوییم که قابل پخش باشد. می‌دانید که انتقاد عروسک‌ها یک سابقه اجتماعی و تاریخی از گذشته دارد. معمولاً خیلی از حرف‌ها و نقدها را به عروسک‌ها واگذار می‌کردند تا آن‌ها از این وضعیت و اوضاع بگویند. همان‌طور که در دوران قدیم هم مبارک» این رسالت را برعهده داشت و الان خوشبختانه جناب‌خان» با چاشنی طنز مسائل مهمی را مطرح کرده و این افتخار نصیبم شود دوباره مطرح خواهم کرد. بارها به من گفته اند چقدر دیالوگهای جنابخان» بداهه است و چقدر طراحی شده! واقعیت امر این است که خیلی از این اتفاقات هم گاهی در زمان اجرا ، بداهه انجام می‌شود. ولی طراحی از قبل داریم که گروه طراحان کمک می‌کنند ، نسبت به اتفاقات روز و میهمانان برنامه ، جناب‌خان» واکنش داشته باشد.


(( هشدار سناتور آمریکایی به دولت ترامپ درباره جنگ با ایران ))

فکر جنگ با ایران راهم نکنید.

 

یک سناتور ارشد آمریکایی به دولت ترامپ ، نسبت به آغاز هرگونه جنگ با جمهوری اسلامی ایران هشدار داده است.

رند پل سناتور آمریکایی روز چهارشنبه به دولت ترامپ نسبت به آغاز جنگ با ایران بدون اجازه کنگره هشدار داده است.رند پل در جریان نشست استماع کمیته روابط خارجی سنای آمریکا ، با خطاب قراردادن مستقیم مایک پامپئو وزیر خارجه ایالات متحده ، نسبت به آغاز جنگ با ایران حداقل بدون مجوز کنگره هشدار داد.

 

وی از پامپئو این سؤال را پرسیده است ، که آیا قانون 2001 میلادی مربوط به استفاده از نیروی نظامی که به نظامیان آمریکایی اجازه جنگ و نبرد با عاملان اصلی حملات تروریستی 11 سپتامبر را می‌دهد ، شامل ایران نیز می‌شود.

پامپئو البته حاضر به پاسخ مستقیم به این سؤال نشد و گفت :  ترجیح می‌دهم وکلا به این سؤال پاسخ دهند ، ولی شکی وجود ندارد که بین دولت ایران و القاعده ارتباط وجود دارد ، گروهی که عامل اصلی حملات تروریستی 11 سپتامبر 2001 میلادی بوده است.

رند پل در ادامه افزود                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       : شما اجازه کنگره برای جنگ با ایران را ندارید . تنها کنگره است که اعلان جنگ می‌کند.

حضور پامپئو در نشست کمیته روابط خارجی سنای آمریکا ، پس از اقدام خصمانه دونالد ترامپ در قراردادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست سازمان‌های تروریستی است. این اقدام ترامپ نگرانی‌های زیادی را درباره وقوع درگیری‌های احتمالی بین آمریکا و نیروهای مورد حمایت ایران به‌وجود آورده است.

در حالی که این نشست قرار بود درباره پیشنهاد ترامپ برای کاهش 25 درصدی بودجه وزارت خارجه آمریکا برگزار شود ، ولی سناتورها ترجیح دادند ، ضمن رد پیشنهاد ترامپ درباره ت‌ها و راهبردهای کاخ سفید در قبال افغانستان و کره شمالی نیز صحبت کنند.

در حالی که بن کاردین سناتور ایالت مریلند ، این سؤال را مطرح کرد که آیا کره شمالی اقدامات معنادار و منطقی را درباره به‌اشتراک گذاشتن اطلاعات مربوط به برنامه‌های هسته‌ای خود انجام داده است ، پامپئو سعی کرد تا موضوع را به‌سوی ایران منحرف کند و مدعی شد ، که "اطلاعاتی که ایرانی‌ها به‌عنوان بخشی از توافق هسته‌ای به‌اشتراک گذاشته‌اند ، جعلی و نادرست است".

 


طرح حمایت از سپاه در مقابل آمریکا اصلاح شد.

 

 

عضو کمیسیون امنیت ملی و ت خارجی مجلس از اصلاح طرح حمایت از سپاه در مقابل آمریکا خبر داد.

سید حسین نقوی حسینی ، عضو کمیسیون امنیت ملی و ت خارجی مجلس شورای اسلامی ، با اشاره به نشست غیر علنی صبح امروز مجلس ، گفت : با توجه به اینکه طرح دو فوریتی تقویت جایگاه سپاه ، در برابر آمریکا در دستور کار امروز  مجلس قرار داشت ، پیش از جلسه علنی ، لاریجانی رئیس مجلس اعلام کرد ، برخی از مواد این طرح ممکن است تبعات حقوقی داشته باشد و در مناسبات با همسایگان تاثیر گذار باشد.

 

 

وی با بیان اینکه ، نظر رئیس مجلس بر این بود تا ، در این طرح اصلاحاتی اعمال شود ، ادامه داد :البته روز گذشته نیز آقای لاریجانی ، این موضوع را به فلاحت پیشه ، رئیس کمیسیون امنیت ملی و ت خارجی اعلام کرده بود و پیرو همان کمیسیون ، 7 صبح امروز  ، جلسه فوق العاده برگزار کرد ، که اعضای کمیسیون  با اعمال اصلاحات در این طرح مخالفت کردند.

 

نماینده مردم ورامین در مجلس تصریح کرد : اعضای کمیسیون معتقد بودند ، که روند آئین نامه ای  این طرح ، باید در صحن طی شود و لاریجانی نمی تواند این طرح را خود به تنهایی ارجاع بدهد.

 

عضو کمیسیون امنیت ملی و ت خارجی ،  با اعلام اینکه پس از ارجاع این طرح به کمیسیون د، کمیته ای که این موضوع را پیگیری می کند ، تشکیل جلسه داد و طرح مذکور را اصلاح کرد ، گفت : در این جلسه معاون وزارت امورخارجه ، معاون حقوقی سپاه ، معاون حقوقی وزارت دفاع از  سازمان اطلاعات سپاه و وزارت اطلاعات حضور داشتند.

 

نقوی حسینی اضافه کرد :پس از حدود 3 ساعت ، جلسه اصلاحاتی در مورد ، طرح ایجاد شد و متن نهایی تدوین و برای تصویب در صحن  به کمیسیون ارائه شد.

 


پیام رسون حامی همایش هفته جهانی کارآفرینی

 

 

 

پنل اس ام اس

 

 

متن از 

پنل اس ام اس شیراز

 

رهبران و بنیانگذاران رشد و بهبود جوامع کارآفرینی 170 کشور ، با تخصص و منابع خود به شبکه سراسری کارآفرینی کمک خواهد کرد.

اندونزی16   نوامبر 20 :  شبکه جهانی کارآفرینی (GEN) امروز اعلام کرد که راه اندازی  شبکه شتاب ، یک ابتکار برای پشتیبانی از ایجاد ظرفیت و توسعه برنامه برای سازمان های و دولت های پشتیبانی کننده از کارآفرینان است. این اعلامیه به عنوان بخشی از نشست سران کشورهای همسایه، با مقامات دولتی است. کارشناسان ت کارآفرینی بیش از 50 کشور در حال بررسی رویکردهای ت نوآورانه برای کمک به شرکت های جدید و نوظهور در ضمینه ایجاد اشتغال هستند.

 

 

پنل پیامک شیراز ** 

اپراتور تبلیغات صوتی ** 

نمایندگی پیامک *

تبلیغات صوتی ** 

پنل پیامک ** 

پنل اس ام اس *

 

 

پرفسور سوزان عامت گفت : پیشرفت های ژن جدید یک تلاش جدید هیجان انگیز است تا از قدرت شبکه های منطقه ای و جهانی برای به دست آوردن راه حل های آزمایش شده و معتبر از سراسر جهان به طور مستقیم به تغییرات سازنده ، بنیانگذاران و نوآوران در جوامع در سراسر جهان است.

او همچنین تأکید کرد که شبکه شتاب به هیچ وجه از یک راه حل مناسب برای همه استفاده نخواهد کرد . ای راهکار چیزی نیست که در سیلی ولی یا لندن یا مدلیین یا کانزاس سیتی کار می کنیم و آن را به جوامع جدید کارآفرینی تبدیل می کنیم."

 

پشتیبانی شبکه شتاب بهترین رویکرد داده ها به ساخت ایستم و ارتباطات جهانی را اشتراک گذاری میکند. راه اندازی اعضا و بهره برداری از کارشناسان منطقه ای و بین المللی از شبکه های موجود : *1 شبکه جهانی تحقیقات کارآفرینی *2  شبکه جهانی فرشتگان کسب و کار *3  مدیران کشور مادر( ژنرال) و

پیامک صوتی ** 

ارسال بلک لیست ** 

ارسال انبوه سیم کارت *

نمایندگی پنل پیامک **

 پیام رسون ** 

نمایندگی پنل پیامک شیراز *

 

شبکه شتاب ژنرال به عنوان یک شریک در برنامه "رشد مرزها" به عنوان یک همکار در حمایت از آموزش 30 شتاب دهنده در منطقه آسیا و اقیانوسیه فعالیت می کند و اعلامیه ها به زودی برای برنامه های خاورمیانه و آمریکای لاتین با همه طرفداران عمومی و خصوصی دنبال خواهد شد.

 

رئیس GEN، گفت: "با شبکه بی نظیری از رهبران کارآفرینی در هر قاره ،  مستند سازی و اعتبار بهترین شیوه های این گروه بزرگ و متمایز و با تجربه را برای تمرکز بر افزایش ارتباطات با تمام شکل ها و اندازه ها و در هر سطح توسعه در جوامع به اشتراک گذاشته میشود ما به جوامع کارآفرینی کمک می کنیم تا یکدیگر را بالا ببریم."

GEN Global  برنامه های متعددی را برای جشن، آموزش و تدوین ایستم، مسابقات، تحقیق و حمایت از ت برای افزایش مشارکت در کارآفرینی از کوچکترین مالک شخصی به سران دولت ارائه می دهد.

 

 میلیون ها نفر از طریق GEW و ابتکارات GEN از بیش از 170 کشور ، تعهد خود را به توسعه اقتصادی از طریق کارآفرینی نشان داده اند  ، اما اغلب ابزار یا آموزش را برای عملی کردن اهداف تعیین شده توسط ت گذاران ، کارآفرینان و کسانی که از آنها حمایت می کنند ندارند.

 

شبکه جهانی کارآفرینی یک بستر از پروژه ها و برنامه های موجود در 170 کشور را به منظور ایجاد آن برای هر کسی که هر جا برای شروع و مقیاس یک کسب و کار آسان تر می شود ، اجرا می کند . با تقویت همکاری و ابتکارات مرزهای بین کارآفرینان ، سرمایه گذاران ، محققان ، ت گذاران و سازمان های حمایت از کارآفرینی ، به منظور ارتقاء ایستم های کارآفرینی سالم تر که باعث ایجاد شغل بیشتر ، آموزش افراد ، تسریع در نوآوری و تقویت رشد اقتصادی می شود .

 

 

ما توان آن را داریم تا صدایتان را به گوش همه برسانیم.

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

09164900129**07137325725

شرکت تک رایان سپهرخاورمیانه


رشد فزاینده 

تبلیغات پیامکی

 

 

 

پنل اس ام اس

 

متن از 

پنل اس ام اس شیراز

 

در  اوایل  سال جاری ، گزارشی توسط مدیران  اجرایی منتشر شد که : تنها 20 ٪ از بازاریابان از 

پنل پیامک و

پنل اس ام اس استفاده می کنند . با این وجود ، این آمار از نوامبر سال 2017 تا 235 ٪  توسط تیم های

بازاریابی اس ام اسی و 

تبلیغات پیامکی افزایش می یابد . علیرغم آمار آهسته ی در حال تغییر ، واضح است که تغییرات در حال صورت گرفتن است.

 

در عین حال متوسط آمار باز کردن ایمیل ، به طور چشمگیری کاهش یافته است ، روزانه ​​افراد به وسیله ایمیل های مختلف بمباران می شوند که تمایلی برای خواندن و دیدن آن ندارند و آنها را در لیست اسپم قرار داده اند ، حتی گوگل هم فیلتر کردن پیام ها را آغاز کرده است ، به طوری که Gmail کاربران را با پیام هایی از مخاطبان معمول خود باز می کند.

 

زیبایی 

بازاریابی پیامکی عدم وجود این پیامها و حذف این فیلترها است. 

پنل پیامک شیراز به شکلی طراحی شده است که عملا برای رسیدن به مخاطبان خود تضمین شده است . اغلب ، پیام تحویل داده می شود و پیام مشاهده می شود.

 

 

ارسال بلک لیست ** 

تبلیغات صوتی ** 

نمایندگی پنل پیامک شیراز *

نمایندگی پیامک ** 

پنل پیامک شیراز ** 

ارسال انبوه سیم کارت *

 

 

به نظر شما متوسط ​​پیام روزانه در صندوق پستی شما چقدر است؟ آیا شما به سختی وارد سیستم میشوید تا 78 پیام جدید خود را مشاهده کنید؟ یا به صورت اتوماتیک فرض می کنید که 70 پیام از آن اسپم هستند؟ استفاده از 

اپراتور تبلیغات صوتی و 

پیامک صوتی ، پیامدهای منفی مشابهی ندارد. مدیران بازاریابی از اشتباهات ایمیل مطلع شده اند و اکنون از اینکه آنها فقط با افرادی که به طور صریح خواسته شده است با آنها تماس بگیرند ، اطمینان دارند.

 

این نوع ارتباط ، برای راحتی مصرف کنندگان و کسب و کار به طور یکسان انجام می شود . 

تبلیغات اس ام اسی   می تواند زمانی که مردم انتظار ندارند به دست آنها برسد ، که اغلب دقیقا زمانی است که آنها نیاز به شنیدن پیام شما  دارند . اگر یک مشتری تصمیم برای خرید روزانه داشته باشد ، استراتژی های بازاریابی تلفن همراه بیشترین مزیت های  را برای برقراری ارتباط و  معاملات در اختیارتان میگذارد.        

 

در حال که استفاده از گوشی های هوشمند افزایش یافته است ، مرورگر دسکتاپ کمتر مورد استفاده قرار میگیرد . با استفاده از 

نمایندگی پنل پیامک و 

پنل نمایندگی مردم می توانند بدون در نظر گرفتن موقعیت مکانی و بر اساس تقاضا ، در زمان واقعی ارتباطات بین دو طرف که می خواهند با یکدیگر در ارتباط باشند ، شرایط مهیا میشود.

 

.تبلیغات موثر بهترین گزینه برای پیشرفت و ارتقا کسب و کارتان است

.ما توان آن را داریم تا صدای شما را به گوش همه برسانیم

09164900129**07137325725

شرکت تک رایان سپهر خاورمیانه


احتکار سازمان یافته بیش از ۵ هزار خودرو ، توسط یک "خانواده مشهور"

 

رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس ، از قاچاق و احتکار سازمان یافته بیش از ۵ هزار خودرو ،  توسط یک خانواده مشهور خبر داد.

امیر خجسته رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس شورای اسلامی ، که پیشتر گفته بود 5 خانواده محور اصلی واردات غیر قانونی خودرو هستند ، امروز از کشف و شناسایی بیش از 5 هزار خودروی با ثبت سفارشات غیر قانونی در گمرک سلفچکان توسط دستگاه های امنیتی خبر داد.

وی در همین‌زمینه ادامه داد : در این پرونده بیش از 5 هزار خودروی خارجی لوکس یکی از خانواده های بزرگ وارد کنندگان خودرو توقیف شده است .

عضو هیئت رئیسه کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی افزود : این خانواده بزرگ ، گمرکات دولتی را تبدیل به پارکینگ‌های شخصی خود ، جهت واردات غیر قانونی خودرو کرده است و افرادی که در حوزه واردات بی رویه خودرو و سفارشات غیر قانونی خودرو اقدام به واردات می‌کردند ،  شناسایی و پرونده‌های آنان و 4 خانواده دیگر وارد کننده خودرو در شعبات مراجع قضایی در حال رسیدگی است.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس تصریح کرد : خودرو های قاچاق با محوریت 5 خانواده بزرگ ، با دسترسی به اطلاعات و تبانی‌های سازمان یافته وارد کشور می‌شوند.

رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس بیان داشت : با این اوصاف بایستی مابقی شرکت‌های فعالی که در حوزه واردات خودرو زیر مجموعه این 5 خانواده می‌باشند ، تعیین تکلیف شوند و دادگاه‌های این افراد برای شناسایی افراد ذی نفوذ در ثبت سفارشات خودرو و واردات خودرو در گمرک و وزارت صنعت مشخص و دادگاه آنان به صورت علنی برگزار و افراد مرتبط با این افراد به مردم اعلان شود.

 


واگذاری جزیره کیش به چینی ها و باز هم مخفی کاری دولت

 

چند ماه از مطرح شدن موضوع واگذاری جزیره کیش در قالب قرارداد بلند مدت به چینی ها می گذرد ، چرا در این بین ، مدیران ارشد سازمان مناطق آزاد در این باره سکوت کرده اند؟

اول اسفندماه سال گذشته بود که ، عضو هیئت رئیسه مجلس در صحن علنی ، نسبت به واگذاری جزیره کیش به چینی ها به رئیس جهموری تذکر داد . یک روز بعد ، معاون اقتصادی و سرمایه گذاری منطقه آزاد کیش واگذاری جزیره کیش به چینی ها را تکذیب کرد.

 

محمدرضا سعیدی ، با بیان اینکه عده ای در داخل و خارج ، با سو استفاده از حس وطن پرستی و ملی گرایی به دنبال فضاسازی  هستند ، گفه بود : هرگز اجازه نمیدهیم با این جو سازی ها ، آرامش مردم خدشه دار شود.

وی با تاکید بر اینکه ، بر اساس قوانین هیچ شخص حقیقی و حقوقی اجازه فروش زمین به خارجی ها را ندارد ، در عین حال افزود : البته از هرگونه سرمایه گذاری داخلی و خارجی در جزیره کیش استقبال کرده و می کنیم.

در فاصله حدود یک ماه بعد یعنی 29 اسفند 97 همان نماینده ای که به رئیس جمهوری درباره واگذاری جزیره کیش به چینی ها تذکر داده بود یکبار دیگر تاکید کرد دولت حق واگذاری کیش به چینی‌ها را ندارد.

حجت الاسلام حسن نوروزی ، نماینده مردم رباط‌کریم در مجلس ، با اشاره به تذکر کتبی خود به رئیس جمهور مبنی بر واگذاری جزیره کیش به چینی‌ها به تسنیم گفته بود : مذاکراتی از سوی دولت در حال انجام بود که جزیره کیش به مدت 25 ساله به چینی‌ها واگذار شود.

وی با تاکید بر اینکه ، اگر چنین مذاکرات و واگذاری‌هایی بخواهد صورت بگیرد باید در مجلس نیز بررسی  شود ، افزود : دولت حق انعقاد چنین قرارداد‌هایی را ندارد . معاهداتی که مربوط به واگذاری بخشی از  سرزمین است باید در مجلس بررسی و بحث شود و دولت نمی‌تواند مستقیم به چنین موضوعاتی ورود کند.

وی بیان کرد : دولت مخفیانه کار‌هایی انجام می‌دهد ، مخفیانه 2030 و FATF» را امضا می‌کنند یا مخفیانه امتیاز صید ماهی در آب‌های جنوب را به چینی‌‌ها واگذار می‌کند ، همچنین درباره دریای خزر نیز بحث‌هایی انجام داده است که ، گزارشات آنها را هم تاکنون ارائه نکرده‌اند و کشور از همه این مسائل متضرر شد.

نوروزی تاکید کرد : اگر مذکراتی در این خصوص انجام شود ، قطعا جلوی آن را خواهیم گرفت و مسئولان چینی ‌هم باید بدانند ، چنین واگذاری‌هایی صورت نخواهد گرفت.

چند ماهی است که ، موضوع واگذاری جزیره کیش به چینی ها مطرح شده و نکته جالب توجه در این رابطه عدم اظهارنظر از سوی مدیرعامل منطقه آزاد کیش بوده است. دبیر شورایعالی مناطق آزاد نیز در این زمینه اظهارنظری نداشته است. اگرچه ، معاون اقتصادی و سرمایه گذاری منطقه آزاد کیش ، این واگذاری را تکذیب کرده ، اما پیگیری ها حاکی از آن است که اتفاقات پشت پرده و "مخفیانه ای" در حال وقوع است . مشخص نیست راز سکوj مدیران ارشد مناطق آزاد در خصوص واگذاری جزیره کیش به چینی ها چیست؟

 


قیمت بنزین و گازوئیل در سال ۹۸ افزایش نمی‌یابد.

 

سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۸ کل کشور مجلس شورای اسلامی گفت : کمیسیون تلفیق مصوب کرد در سال ۹۸ در قیمت حامل‌های انرژی نسبت به سال ۹۷ تغییری وجود نداشته باشد.

محمد مهدی مفتح ، سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه سال 98 کل کشور مجلس شورای اسلامی صبح امروز در حاشیه جلسه علنی قوه مقننه ، با حضور در جمع خبرنگاران در تشریح آخرین مصوبات این کمیسیون ، گفت : کمیسیون تلفیق در جلسه بعدازظهر دیروز و صبح امروز به‌دلیل اهمیت تبصره 14 که قیمت‌های حامل‌های انرژی ، یارانه و مباحث دیگر در آن مطرح است ، به بررسی این تبصره پرداخت.

وی ادامه داد : کمیسیون تلفیق مصوب کرد در سال 98 در زمینه قیمت حامل‌های انرژی اعم از بنزین ، نفت و گاز و. و نحوه توزیع تغییری نسبت به سال 97 وجود نداشته باشد.

نماینده تویسرکان در مجلس با تأکید بر اهمیت تبصره 14 اظهار داشت : عمده مواردی که در لایحه دولت آمده بود ، تصویب شد ؛ تغییرات مختصری در آن انجام گرفت که برخی از آنها تأثیرات قابل توجهی به‌ویژه در اقشار محروم جامعه دارد.

سخنگوی کمیسیون تلفیق گفت : در ردیف‌هایی از جدول تبصره  14 ، در قسمت هزینه‌ها و پرداخت یارانه‌ها ، کمک‌هایی برای آموزش ، پرورش و مدارس در نظر گرفته شده است که از جمله آنها 60 میلیارد تومان برای کمک به هزینه گاز مصرفی مدارس در اختیار آموزش و پرورش قرار خواهد گرفت ، 30 میلیارد تومان برای کمک به هزینه برق مدارس و همچنین 10 میلیارد تومان برای کمک به هزینه‌های آب مدارس در اختیار آموزش و پرورش قرار خواهد گرفت.

مفتح افزود : مقرر شد ؛ در مورد هزینه‌های منابعی که برای کاهش فقر مطلق خانوارها که دولت 7 هزار میلیارد تومان تصویب کرده بود ؛ در کمیسیون تلفیق به هفتاد و یک‌هزار و 400 میلیارد ریال افزایش یابد ؛ به این ترتیب دریافتی تمامی خانوارهای تحت پوشش کمیته امداد و سازمان بهزیستی به‌میزان 20 درصد نسبت به سال 97 ، افزایش پیدا کرد.

وی گفت : همان‌گونه که دولت پیش‌بینی کرده بود ؛ یارانه نان و خرید تضمینی گندم به‌میزان   6 هزار و 100 میلیارد تومان تعیین شد.

نماینده تویسرکان در مجلس افزود : سهم بیمه دولت برای اقشار خاص ، از جمله رانندگان حمل ‌ونقل درون‌ شهری و برون‌ شهری و 20 درصد افزایش کمکی که به رزمندگان معسر باید پرداخت می‌شد ، در تبصره 14 و بخش یارانه‌ها افزایش یافت ؛ علاوه بر اینکه 20 درصد به دریافتی رزمندگان معسر از این محل اضافه می‌شود . سازمان بیمه خدمات درمانی نیروهای مسلح مکلف شد که به آنها دفترچه بیمه دهد و آنها از خدمات بیمه از طریق آن دفترچه استفاده کنند.

سخنگوی کمیسیون تلفیق گفت : کمیسیون تلفیق وارد تبصره 15 شده است و تلاش می‌کند تا پایان هفته جاری ، گزارش خود را تقدیم مجلس کند.

 


بارندگی های اخیر و جاری شدن سیل ، دماغ نتانیاهو را به خاک مالید  .

 

چندی پیش ، پستی در صفحهات اجتماعی ، منتشر شد که در آن به نکته جالبی درباره صحبت‌های چند ماه پیش نخست ‌وزیر رژیم صهیونیستی اشاره کرد بود .

 حسن عابدینی ، کارشناس مسائل بین‌المللی ، با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود ، به تلاش بنیامین

 نتانیاهو در سال گذشته برای راه ‌اندازی سایت فارسی ‌زبان رژیم صهیونیستی و اظهارات او درباره خشکسالی ایران

 نوشت .

*****

 

 عابدینی در یادداشت خود ،  بارندگی شدید در روزهای اخیر و جاری شدن سیل  ، در اکثر نقاط کشور را ، نقطه

 مقابل با سخنان نخست ‌وزیر رژیم صهیونیستی ، درباره خشکسالی در ایران و اراده و حکمت خداوند دانست .

ایشان در پست خود چنین آورده است که :

" ‌‌نخست‌ وزیر رژیم صهیونیستی ، ۹ ماه پیش ، یک سایت به زبان فارسی با هدف کمک به مردم و بویژه  

کشاورزان ، برای مقابله با بحران بزرگ بی‌آبی و خشکسالی شدید در ایران » راه اندازی کرد.

بنیامین  نتانیاهو ، ۲۰  خرداد ۹۷ ، در یک پیام ویدئویی ، خطاب  به  مردم خوب ، مهربان و نجیب ایران »

گفت : طبق گزارش ها ، تقریبا ۹۶ درصد از مناطق ایران ، از نوعی خشکسالی رنج می‌برد و به دلیل آسیب‌های

 زیست‌ محیطی ، ۵۰ میلیون نفر از جمعیت ایران ، ناچار به ترک خانه‌های خود خواهند بود.

 

اما با دیدن ، تصویری از خروش مواج آب ، در رودخانه هایی که  سالیان دراز است ، سنگ های کف ان خشکیده

بود.

دیوار باغچه هایی ، که خاطره انگیز و ویران شده ، اما امید به شکوفایی ، در حال جوانه زدن است.

** جهانیان بدانند ، که اراده پروردگار ،  بر بی آبرو کردن دشمنان قسم خورده ایران  و ایرانی  است.

** جهانیان بدانند ، خطای محاسباتی دشمنان ، با آنکه می کوشند با هوش تلقی شوند ،‌بیش از آن است که در

تصور بگنجد.

** مردم نجیب و شریف ایران ، بدانید که " وحدت " ، رمز عبور از چالش هاست ، مردم با هوشمندی خود و

 مسوولان ، با شروع به تلاش و آینده نگری ، از تبدیل شدن نعمت های الهی به نغمت  و خرابی ، پیشگیری

 کنند."

 


هدف بازاریابان تلفن همراه : آندروید یا   iOS

 

 

متن از 

پنل اس ام اس شیراز

برای فروشندگان تلفن همراه هیچ چیزی بهتر از دانستن و اطلاع داشتن درباره سیستم عامل تلفن همراه نیست . از زمانی که نسل اول اندرویدی ها و آیفون ها در سال 2007 ظهور کرد ، بحث فراوانی در مورد شایستگی های نسبی آنها بود . شما میتوانید بگویید چه موبایلی  در دست طرفین مورد بحث قرار دارد ؟

البته، پاسخی ساده و ایده آل  وجود ندارد ، مهم نیست که چگونه استدلال های قانونی برای قانع کردن آنها بکار ببرید ، اما طرفداران اندروید یا iOS هرگز ترجیحات شخصی خود را تغییر نخواهند داد ، به طور کلی  iOS درآمد بیشتری دارد ، اما Android دارای سهم بیشتری از بازار است . هیچ کدام از این حقیقت ها به شما کمک نمی کند تا استراتژی بازاریابی تلفن همراه درست کنید.

 

** 

پنل اس ام اس ** 

پنل پیامک شیراز ** 

اپراتور تبلیغات صوتی **

 

اینکه این بحث پس از رونق گوشی های هوشمند ادامه یافته است ، نشان دهنده پیچیدگی هر دو سیستم عامل است . تصمیم گیری در مورد اینکه استراتژی بازاریابی تلفن همراه شما باید روی  چه دستگاهی تمرکز کند ، نیاز به توجه دقیق به طیف وسیعی از معیارها دارد . بیایید نگاهی دقیق به برخی از عوامل بازی داشته باشیم:

 

عملکرد ایالات متحده

بر اساس یک گزارش ، در سه ماهه اول سال ، 133.7 میلیون نفر در ایالات متحده دارای یک گوشی هوشمند  بودند . آندروید به عنوان پلت فرم برتر اسمارتفون با 51.7 ٪ از سهم بازار ، بالاتر از 38.9 ٪  اپل قرار گرفت.

 

نتایج مشابهی تهیه شده است که نشان می دهد Android با ضریب 9 ٪ در حاشیه آیفون است . با این وجود مهم است که توجه داشته باشید که کاهش و حرکت گوشی های هوشمند به این معنی است که این رقم ها هر روز در حال افزایش است.

 

علاوه بر این ، در مورد مالکیت دستگاه ، iOS  در مقابل آندروید قرار دارد ، در حالی که Android تعداد بیشتری از مشتریان را در اختیار دارد ،Ios  تولید کننده پول بیشتر از تجارت آنلاین است . طی یک گزارش ، IBM نشان داد کاربران iOS به طور متوسط ​​127.92 دلار به ازای هر سفارش ، هزینه میکنند ، در مقابل کاربران اندرویدی با 105.20 دلار در جایگاه دوم هستند .کاربران اندرویدی 11 ٪  از ترافیک تجارت الکترونیک را تشکیل می دهند ، اما آمار  کاربران  iPhone  و  iPad  28.2 ٪ است . این حقایق مربوط به استفاده ی استراتژی 

بازاریابی پیامکی  شما نسبت به یک مالکیت خالص است .

 

 

** 

پنل پیامک ** 

ارسال بلک لیست **  

نمایندگی پنل پیامک شیراز **

 

 

عملکرد جهانی

 

تعداد تلفن های همراهی که توسط اندروید پشتیبانی میشوند خیلی بیشتر از iOS  در بازارهای جهانی است . در سه ماهه چهارم سال 2012 ، آندروید 70 ٪ سهم داشت ، در مقابل 21 ٪  iOS بود .  اگر کسب و کار شما جهانی است ، شما باید استراتژی 

بازاریابی اس ام اسی  خود را تنظیم کنید ، زیرا تفاوت قابل توجهی در سطوح مالکیت  و هزینه های آنلاین بر روی دستگاه های اپل با دستگاه های اندروید وجود دارد .

 

 

برنامه ها

 

با توجه به اطلاعات جمع آوری شده  ، در سه ماهه اول سال تقریبا بیش از 50 ٪  از تمام برنامه های دریافت شده برای آندروید بود ، و iOS با استفاده از 40 ٪  از سهم شیر خود را در کورس رقابت نگه داشت . استراتژی بازاریابی تلفن همراه شما بستگی به نوع کسب و کار شما دارد و آن را اجرا می کند ، بنابراین  با مطالعه دقیق  از بازار خود در یافتن برنامه هایی که مشتریان شما مرتبا استفاده می کنند داشته باشید و سعی کنید برای هر دو سیستم عامل برنامه خود را ایجاد کنید .

 

استفاده از وب

 

اپل قصد دارد از نظر استفاده از وب ، 60.1 ٪ سهم را به خود اختصاص دهد و با این کار سهم اندروید  24.9٪ کاهش مییابد و با توجه به اینکه دستگاههای Android بیشتری  وجود دارد ، کاربران iOS به طور قابل توجهی فعال بیشتری در اینترنت خواهند داشت .

 

به طور کلی بسیار مهم است که نتایج ثابتی از بانک اطلاعات دستگاه ، که بهترین کار را در  انجام می دهد ، بیاموزیم . هنگام طراحی تاکتیک های بازاریابی تلفن همراه ، رویکرد "یک اندازه مناسب همه" وجود ندارد . اگر کسب و کار شما دارای دسترسی جهانی دارد ، از استراتژی های جداگانه ای برای این کار استفاده کنید .

 

شرکت تک رایان سپهر خاورمیانه اولین و مجهزترین سامانه پیامکی کشور ، جهت ارائه خدمات پیامکی با کیفیت و ارزان در خدمت مردم شریف و غیور ایران همیشه سرفراز است .

09164900129**07137325725

 


تلاش دشمن برای خرابکاری در بخش موشکی

 

فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: ما چند سال است فهمیده‌ایم که دشمن در تلاش برای خرابکاری در حوزه موشکی است ، ولی صدایش را درنیاورده‌ایم. آنها تلاش می‌کردند تا در قطعاتی خرابکاری کنند و موشک‌ها روی هوا منفجر شود.

سردار حاجی‌زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در جشنواره سلمان فارسی که صبح امروز (یکشنبه 5 اسفند) برگزار شد، طی سخنانی اظهار داشت: جنگ‌هایی که تا کنون رخ داده، ملتها در آن آسیب‌های زیادی متحمل شده‌اند و هزینه‌های زیادی هم برای کاهش این آسیب‌ها اختصاص داده شده است.

وی افزود: در کشور خودمان برای اولین بار برای نگهداری مهمات از تونل‌های زیرزمینی در سال 63 استفاده شد و تا به امروز هم برای نگهداری و ساخت موشک از این روش استفاده می‌شود و تا جایی که من اطلاع دارم در تمام نیروهای مسلح این روند طی می‌شود.

فرمانده نیروی هوافضای سپاه ادامه داد: با گذشت زمان شرایط تغییر کرده است. باید بپذیریم که تهدیدات ادامه دارد و باید بدانیم همه تهدیدات هم نظامی نیست. شاید بتوان گفت تهدیدات غیرنظامی امروز چند برابر تهدیدات نظامی است.

وی تصریح کرد: امروز آسیب‌هایی که کشور و ملت ما می‌بیند عمدتاً در بخش غیرنظامی و عدم اجرای پدافند غیرعامل است. یکی از زمینه‌های دشمنی در حوزه اقتصاد است که در این حوزه با جلوگیری از فروش نفت و مبادلات ارزی کار خود را شروع کرده‌اند. تجربه نشان داده است که دشمن در هر زمینه‌ای بتواند ما را تهدید می‌کند و بخشی از این کار توسط عوامل خارجی و بخشی هم توسط عوامل داخلی انجام می‌شود.

سردار حاجی‌زاده عنوان کرد: یکی‌ از ابزارهای دشمن، عملیات روانی و رسانه‌ای است و اینها ابزارهایی برای دشمنی با ملت ما است.

وی‌ با اشاره به تهدیدات زیست‌محیطی گفت: ‌وقتی روند بارش‌ها در 10 تا 15 سال گذشته را ارزیابی می‌کنیم می‌بینیم که بارش در کشورهای ‌پیرامونی ما افزایش داشته و در کشور ما کاهش داشته است لذا نباید با این موضوع ساده برخورد کرد. آیا مسئولان امر نباید با حساسیت با این موضوع برخورد کنند؟

فرمانده نیروی هوافضای سپاه گفت: همین اتفاقی که در سال‌های اخیر در خلیج فارس و دریای عمان اتفاق افتاد، موجب شد بسیاری از صیادان ما بیکار شوند و از سوی دیگر، برخی قراردادهای ضدصنعتی امضا می‌کنند و این‌که کشوری مانند امارات می‌آید خوراک ماهیان را از دریا استخراج می‌کند و در بیابان می‌ریزد طبیعی نیست.

وی اظهار داشت: امروز عرصه جنگ‌ گسترش پیدا کرده است. همان‌طور که ما موشک‌هایمان را جایی می‌بریم که آسیب نبینند، اقتصاد هم باید مقاوم باشد. اگر اصل دشمنی دشمنان را پذیرفته‌ایم، خب پس باید خیلی حواس‌مان را جمع کنیم. با این رشد فضای سایبری در کشور اگر از آن سوی مرزها می‌توانند در بخش‌های زیرساختی ما عملیات سایبری انجام دهند، ما در بخش‌های غیرنظامی بسیاری از این تهدیدات را جدی نگرفته‌ایم، لذا باید در حوزه پدافند غیرعامل نگاه‌مان را متحول کنیم.

وی‌ گفت: ردهای سعودی‌ها و اماراتی‌ها در اقتصاد ما پیداست. عربستان در پاکستان پول می‌دهد و انسان اجیر می‌کند تا صدها عملیات علیه ما انجام دهند که یکی از آنها موفق می‌شود ‌و 27 پاسدار ما شهید شدند.

سردار حاجی‌زاده عنوان کرد: ما یک سال است که به‌دعوت وزارت نیرو در حوزه آب ورود کرده‌ایم و خود آنها هم فهمیده‌اند که در چند سال گذشته اتفاقاتی در حوزه آب افتاده است. الآن اعلام کرده‌اند که به‌دنبال خرابکاری در حوزه موشکی ما هستند. ما چند سال است که این موضوع را فهمیده‌ایم ولی صدایش را در نیاورده‌ایم. آنها تلاش می‌کردند تا در قطعاتی خرابکاری کنند و موشک‌ها روی هوا منفجر شود. اما تا الآن هیچ غلطی نتوانستند بکنند، چون ما از قبل پیش‌بینی کردیم و در این بخش مقاوم‌سازی کردیم.

فرمانده نیروی هوافضای سپاه تأکید کرد: ما قطعاً پیروز و موفقیم و حوزه‌هایی را که احتمال آسیب‌پذیری داریم مقاوم می‌کنیم. حرکت رو به قله باید ادامه پیدا کند. با این بیانیه رهبر انقلاب این باقی‌مانده راه را هم طی کنیم  و اگر به قله برسیم دیگر کارها راحت می‌شود و دشمن هم‌ناامید می‌شود.

 


اخطاریه سازمان هواشناسی :

****

بارش‌های سیل‌آسا و آبگرفتگی معابر ، در راه است .

 

 

سازمان هواشناسی در اخطاریه ای ، با اعلام بارش‌های شدید طی روزهای شنبه ،‌ یکشنبه و دوشنبه ، نسبت به وقوع سیل و آبگرفتگی معابر هشدار داد.

 

در اخطاریه سامان هواشناسی آمده است ؛ پیرو اطلاعیه شماره 12 پنجشنبه مورخ 98 / 01  / 22 ، سامانه بارشی فعالی ، از روز جمعه مورخ  98 / 1 / 23  وارد کشور شده و طی روزهای شنبه ، یکشنبه و دوشنبه هفته آینده ، در کشور فعال خواهدبود ، در جنوب ، جنوب شرق ، شرق و شمال شرق کشور ، پیامد ورود این سامانه بارش باران ، رگبار و رعدوبرق ، وزش باد شدید موقت ، بارش تگرگ در مناطق مستعد ، سیلابی شدن مسیلها ، طغیان رودخانه های فصلی و آبگرفتگی معابرعمومی خواهد بود.

 

                                                                                                                                                                                                    

بر این اساس مناطق درگیر این شرایط جوی ، به شرح زیر پیش بینی می شود ؛

 

شنبه مورخ 98/1/ 24 : مناطق مرکزی و جنوبی بوشهر ، جنوب و شرق فارس ، جنوب کرمان ، شمال و شرق خراسان جنوبی ، شمال خراسان شمالی ، هرمزگان و جزایر آن ، نیمه جنوبی سیستان و بلوچستان

 

یکشنبه مورخ 98/1/ 25 : شرق خراسان شمالی ، خراسان رضوی ، خراسان جنوبی ، کرمان ، هرمزگان و جزایر آن ،  سیستان و بلوچستان ، شرق فارس ، جنوب اصفهان ، شرق یزد.

 

دوشنبه 98/01/ 26  تا اواسط روز : شرق خراسان رضوی ، شرق خراسان جنوبی ، شرق کرمان ، شمال شرق هرمزگان ، شمال و جنوب سیستان و بلوچستان.

                                                                                                                                                                                                                                     

با توجه به پیش بینی بارش شدید و رگبار ی ، آبگرفتگی معابر عمومی و احتمال سیلابی شدن مسیل‌ها ، طغیان رودخانه های فصلی و لغزندگی جاده ها در مناطق یاد شد ، به هموطنان ، سازمان‌ها و ارگان‌های ذی‌ربط توصیه می شود ، تمهیدات لازم را جهت جلوگیری از کاهش خسارات احتمالی به عمل آورند.

 


سرلشکر سلیمانی : "مذاکره" در شرایط فعلی مصداق "تسلیم" است ، قطعا تن به این ذلت نمی‌دهیم.

 

فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران گفت : دشمن می‌خواهد ، با فشارهای اقتصادی ما را به میز مذاکره بکشاند که این مذاکره مصداق تسلیم است ،  اما مردم ما هوشیار و هوشمندند و معتقدند مذاکره در  شرایط کنونی با دشمن ، تسلیم شدن محض است و قطعاً تن به این ذلت نمی‌دهیم.  سرلشکر پاسدار قاسم سلیمانی ، در دومین روز بیست و سومین همایش سراسری فرماندهان ، رؤسا و مدیران ناجا اظهار کرد : گرچه برادران ناجا بعضاً از نظر اسمی و شکلی به القاب و صفات خوب بسیاری مشهورند ، اما حقیقتاً سربازان گمنام هستند ، صفت "سرباز گمنام"؛ صفت مهمی است ، چرا که عمل خالصانه برای خدا و رضایت او انجام می‌شود.

 

فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران ،‌ با خطاب دادن صفت "سربازان گمنام" به فرماندهان و نیروهای ناجا ، تصریح کرد : شما عزیزان در بسیاری از مواقع مانند سرباز گمنام هستید ، البته صفات ارزشمند دیگری در شما نیز وجود دارد و برای بنده حضور در چنین جلسه‌ای توفیق است.

 

نیروی انتظامی ، یک نیروی اثرگذار است .

وی با بیان اینکه نیروی انتظامی ، یک نیروی اثرگذار است ، خاطرنشان کرد : نیروی انتظامی اثرگذاری مهمی در مسائل اجتماعی و عقیدتی دارد و اینکه با چه روحیه‌ای با آحاد مردم در ارتباط و تعامل باشد بسیار حائز اهمیت است.

سلیمانی ادامه داد : روش و برخورد حکیمانه نیروی انتظامی ،  به رضایتمندی مردم منتج می‌شود و این رضایتمندی عمومی و مردمی در مسئله مقبولیت نظام اسلامی و جمهوری اسلامی ایران بسیار اثرگذار است.

 

فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران ،  با اشاره به مأموریتهای متنوع نیروی انتظامی ، متذکر شد : ماهیت وظیفه ذاتی و قانونی ناجا به گونه‌ای است که ممکن است هم مورد تهدید و تهمت قرار بگیرد و هم در معرض تمجید و تجلیل باشد.  

وی افزود : مدیریت کردن در چنین فضایی ، کار حساس و مهمی است و در واقع باید بگویم ، نیروی انتظامی مسئولیت سختی دارد و باید هر لحظه ، هر ساعت و هر روز به نیروی انتظامی به خاطر اقدامات مهمی که می‌کند ، خسته نباشید و خدا قوت بگوییم.

سلیمانی با بیان اینکه نیروی انتظامی ، حافظ و پاسدار ارزشهای نظام و انقلاب اسلامی است بر اهمیت صیانت از امنیت کشور، تأکید کرد و گفت : دشمنان درصددند ، با دو اهرم فشار و تحریم اقتصادی و بر هم زدن امنیت کشور به ما ضربه و لطمه بزنند و در این راستا از همه ظرفیت‌هایشان بهره می‌گیرند.

 

فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران ، با بیان اینکه امروز دیگر امریکا و ایادیش ، جریان قدرتمند قابل اعتنا در غرب و شرق آسیا ندارد و همه اتکایش به دولتهای نامشروع است ، گفت : امریکا و همدستانش به جریانهای القایی و انحرافی متوسل شده‌اند و باید بدانند که ، امروز ایران اسلامی کشور قدرتمندیست و از نظر نظامی و امنیتی به بلوغ بالایی رسیده است.

 

سلیمانی تأکید کرد : دشمن امروز به میزان تهدیدی که می‌کند ، هزینه‌هایش نیز افزایش می‌یابد ، جمهوری اسلامی ایران حقیقت ، تبلوریافته و عینیت‌یافته از دین است ، دشمن می‌خواهد با فشارهای اقتصادی ، ما را به میز مذاکره بکشاند ، که این مذاکره مصداق تسلیم است ،  اما مردم ما هوشیار و هوشمندند و معتقدند که مذاکره در  شرایط کنونی با دشمن ، تسلیم شدن محض است و قطعاً تن به این ذلت نمی‌دهیم.

 

راهکار برون رفت از چنین شرایطی توسل بر "اقتصاد مقاومتی" است.

وی با اشاره به راهبرد "اقتصاد مقاومتی " عنوان کرد : دشمن با گزینه‌های اقتصادی ، درصدد تحمیل فشارها به ملت ما است ، اما امروز تمام کارشناسان اقتصادی می‌گویند : بیانیه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در حوزه اقتصاد مقاومتی ، از ابتدای انقلاب باید عملیاتی و اجرایی می‌شد ، چرا که راهکار برون رفت از چنین شرایطی ، توسل بر "اقتصاد مقاومتی" است.

فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران تأکید کرد :  اگر با تلاش و همت و توجه محض  به منویات فرماندهی معزز کل قوا (مدظله العالی) ، دست در دست هم دهیم ، به ویژه در حوزه اقتصادی ، قطعاً بار دیگر می‌توانیم دشمن را مأیوس و تسلیم کنیم.

سلیمانی افزود  : نعمت وجود با برکت رهبری حکیم و فرزانه را داریم ،  از طرفی ملت شاداب ما نشان دادند که ، در هر شرایطی همدل هستند ، دیدیم که در حوادث و بلایایی طبیعی ، چگونه ملت با یکدیگر همدل شدند و در کنار این اتفاق و با اقدامات جریانهای دینی و انقلابی برای کمک و امدادرسانی به مردم آسیب‌دیده از سیل ، علقه مردم به جریانهای دینی و انقلابی چون حوزه علمیه ، ناجا ، ارتش ، سپاه ، بیشتر و عزت این نیروها افزون شد.

 

وی خاطرنشان کرد : نیروی انتظامی در تمام میدانها و صحنه‌های جهادی ، نقش ارزنده ، مخلصانه و عاشقانه‌ای دارد ، عاشقانه را از این باب می‌گویم ، که در میدانهای جهادی حضور داوطلبانه و بی‌چشمداشت دارد.

.

امنیت را مدیون بی‌خوابی‌های شبانه‌روزی نیروهای پلیس هستیم.

فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران ، با اشاره به زحمات بی‌دریغ نیروی انتظامی ، تأکید کرد : به عنوان یک شهروند ، باید بگویم امنیت و احساس امنیت را مدیون بی‌خوابی‌های شبانه‌روزی نیروهای پلیس هستیم.

 


پیشرفت چشمگیر واتس آپ

 

 

متن از 

پنل اس ام اس شیراز

 

ماه گذشته مالک فیس بوک برنامه WhatsApp را ، که قیمت آن 19 میلیارد دلار بود خریداری کرد ، این خبر از گوشه و کنار صنعت فناوری با آبروریزی و سروصدای زیادی به پا شد . در فوریه 2009 ، بنیانگذاران آن  شرکت ، حتی در خواب هم ، جشن پنجمین تولد آن و تبدیل شدن به چنین قدرتی را تصور نمیکردند .

اما 19 میلیارد دلار ، بابت  WhatsApp ؟؟؟!!!!

 

برای بررسی و قراردادن این مبلغ در چشم انداز ، باید بدانید که دو سال پیش برای Instagram مبلغی به ارزش 19برابر فیس بوک پرداخت شد!! این معامله موجب نیتی بسیاری که از افرادی شد که از گرفتن ماهی بزرگ ناراحت بودند.

 

در WhatsApp هیج چیز دور از دسترس نیست . یک  برنامه چت، که به کاربران اجازه می دهد پیام های متنی ، متون ، عکس ها و ویدیوها را برای یک یاچند نفر ، در هرکجا که باشند ، ارسال کند . اسکایپ برای تماس های صوتی از تعرفه های نفوذی که تا کنون برای ارتباطات بین المللی مطرح شده بود استفاده میکرد ، اما در این برنامه نادیده گرفته شده است،  و موفقیت آن به  کسانی را که این ایده را پیاده کرده بودند ، به شدت آسیب زده است.

 

علاوه بر این ، این برنامه یک ضربه بزرگ در بازارهای جهانی بوده است ، WhatsApp با 40 میلیون کاربر در هند و 38 میلیون در برزیل ، میزان قابل ملاحظه ای محبوبیت پیدا کرده است ، همانطور که در اسپانیا و سنگاپور محبوب شده است. این واقعیت که اکثر کاربران آن از خارج از ایالات متحده هستند بی تردید منجر به شگفتی عمومی شد .

از آوریل 2013 ، زمانی که WhatsApp دارای 200 میلیون کاربر محترم بود و از Top 20 وضعیت دائمی در فروشگاه App برخوردار بود ، در هر ماه 25 میلیون کاربر جدید را اضافه کرده است.

 

 

 

 

انتظار می رود که واتساپ ،  در سال آینده ، تحت نظارت مدیریت و مالک خودش ، میزان کنونی کاربر به  465 میلیون نفر افزایش یابد . اما اگر فیس بوک ، نقطه نظر و دیدگاهش را از یکجا بردارند ، روزی به میدان خواهند رفت .

"19 میلیارد دلار برای 465 میلیون کاربر ، به عبارتی هر کاربر 40 دلار ، این همان چیزی است که برای فیس بوک قابل قبول است .

در طولانی مدت  برای برنامه ارتباطات P2P ، فیس بوک بهترین گزینه است . فیس بوک علاقه مند به چگونگی برقراری ارتباط با دیگران است و حالا واتساپ جایگزین آن شده است و این با مأموریت آنها مطابقت دارد. "

 

برای مالک ، مسئله این نیست که آیا او یک معامله خوب را انجام داده است یا نه هرچند که  او اصرار دارد که این کار را انجام دهد . فیس بوک با بیش از 3000 کارمند و ارزش گذاری 173 میلیارد دلاری برای آن ، مطمئنا به بهبود خدمات ارائه شده توسط آنها کمک می کند.

 

 

 

خرید واتساپ نشان دهنده ی ، انحصار اشتراک انبوه وب است . فیس بوک به خودی خود پیچیده است. در حال حاضر واتساپ ، با بیش از 19 میلیارد دارد و فیس بوک قصد ندارد صبر کند و به جای جلوگیری از تهدید خارجی ، تا زمانی که علامت قیمت را توجیه کند ، به سادگی منابع خود را به نام تجاری پر می کند ، قطعا حرکتی سریع خواهد بود.

 

این دقیقا یک استراتژی است که خون متفکران فیس بوک را خنثی می کند . آنها همیشه وعده داده اند که هیچ چیز را در مورد کسب و کارهایی را که جذب می کنند تغییر ندهند ولی چرخ های تغییر  در حرکت هستند . چند روز پس از فروش ، مدیر عامل واتساپ اعلام کرد که میخواهد انتقال پیام های صوتی را راه اندازی کند. در نهایت فیس بوک وارد این رقابت خواهد شد . در بازارهایی مانند کره جنوبی ، جایی که گوگل کاکائو ، غول بزرگ منطقه است ، فیس بوک به عنوان یک پلت فرم ، تقریبا 40 میلیون کاربر دارد.

 

اگر فیس بوک ، با شیوه های خاص خود در بازارها ، تسلط پیدا کرده است در مقابل واتساپ ، کلید ورود به بازار است .

 

 

شرکت تک رایان سپهر خاورمیانه

09164900129**07137325725

 


 

بازاریابی پیامکی در چین

 


متن از 

پنل اس ام اس شیراز

محققان به تازگی با بررسیها و آمارگرفته شده تعداد گوشی های هوشمند در چین را 500 میلیون اعلام کردند. اساسا مشتریان چینی مانند دیگر کشورهای توسعه یافته ، با گوشیهای هوشمند خریدهای خود را انجام میدهند. دنیای تجارت با اتخاذ استراتژی های بازاریابی پیامکی و تبلیغات اس ام اسی ، گام بزرگی در سهولت خرید برای مشتریان برداشته است . اما آیا تاکتیک های مشابه همانطور که در غرب بسیار کاربرد دارند ، میتواند در چین تاثیرگذار باشند؟

  

برای درک بهتر تفاوت بین بازارهای تلفن همراه چینی و بین المللی ، ابتدا نگاهی به شباهت ها می اندازیم . بیشتر کاربران گوشی های هوشمند در چین با استفاده از یک تلفن همراه به اینترنت دسترسی پیدا می کنند ، صرف نظر از این که آیا در شهر یا در مناطق روستایی واقع شده اند . پیام کوتاه همانطور که در هر جای دیگری کاربرد دارد ، ثابت می کند که 71 درصد از کسب و کارها ،  به طور عمده از 

پنل اس ام اس و 

پنل پیامک برای تبیلغات و بازاریابی استفاده می کنند.

با توجه به تحقیق اخیر که در 321 نوع کسب و کار و در میان صنایع گسترده مورد بررسی قرار گرفت ، که تنها 36 درصد از شرکت های چینی بازاریابی اس ام اسی  را مورد آزمایش قرار دادند ، در مقایسه با از شرکت های هنگ کنگ که  65 درصد از آن استفاده کرده اند.

 

علیرغم رشد در صنعت تلفن همراه ، چین همچنان از کانال های تبلیغاتی سنتی استفاده میکند . هنگامی که از صاحبان کسب و کار و مشاغل در مورد روش های بازاریابی پریسده شد ، 66 ٪ کاغذ پست مدرن را انتخاب کردند و فقط 34 ٪ ایمیل را انتخاب کردند . اما پیامک متنی و پیامک صوتی دومین کانال محبوب برای انها بود که 61٪ میزان پذیرش آن بود. نزدیک به 90 ٪ از شرکت ها موافقت کردند که بازاریابی  پیامکی  یک استراتژی موثر بود.

به طور کلی ، آینده برای صنعت تلفن همراه در چین روشن است . مصرف کنندگان چینی ، به طور عمده برای چک کردن ایمیل ها ، مرور وب و جریان موسیقی و ویدئو تلفن همراه با صفحه نمایش بزرگتر را  ترجیح دهند. هر تلفن هوشمند نسل چهارم دیگر که توسط China Mobile ارائه می شود به عنوان صفحه نمایش حداقل نیم اینچ بزرگتر از iPhone 4 اینچ اپل است. 

 

بازاریابان نمی توانند ، چنین بینش های ارزشمندی را در مورد استقبال مصرف کننده ملی از تولیدات داخلی را نادیده بگیرند . چین بازار وسیع و در حال توسعه است و استراتژی های بازاریابی تلفن همراه و راهکارهای موثر استفاده از آن بسیار حائز اهمیت است.

 

شرکت تک رایان سپهر خاورمیانه

091649001298**07137325725

 

 


مدارس و بروزرسانی پیامکی

 

 

 

پنل اس ام اس

 

متن از 

پنل اس ام اس شیراز 

 

امروزه ، اکثر خرده فروشان و سایر شرکت ها  از خدمات ارائه شده از سوی 

پنل اس ام اس و 

پنل پیامک برای 

بازاریابی اس ام اسی و 

تبلیغات پیامکی استفاده می کنند تا پیشنهادات ویژه و یادآوری موضوعات را به نحو خاص ارائه دهند. ، راه های خلاقانه بسیاری برای استفاده 

اپراتور تبلیغات صوتی و 

نمایندگی پنل پیامکوجود دارد. 

بازاریابی پیامکی می تواند برای اهداف آموزشی بیشتر از تجارت مورد استفاده قرار گیرد.

 

شرکتها ، موسسات و نمایندگان و نامزدهای انتخاباتی در حال حاضر با 

پیام کوتاه برای برقراری ارتباط با کارکنان و رأی دهندگان استفاده میکنند . پیام کوتاه و متن پیامکی به آنها اجازه می دهد تا روند ارتباطات خود را ساده تر کرده و افراد را به آخرین رویدادها متصل کنند. در حال حاضر ، مدارس و دانشگاه ها در سراسر جهان به دنبال آن هستند. موسسات آموزشی در حال ثبت نام در  برنامه های :* 

پیامک صوتی ،* 

تبلیغات صوتی ،* بازاریابی پیامکی و هستند که به آنها کمک می کند تا ارتباطات بین دانش آموزان و معلمان و اساتید را بهبود بخشند. در این فرآیند ، آنها یک فرهنگ جدید را برای استفاده از تکنولوژی پیشرفته در یک محیط مدنی و اجتماعی ایجاد می کنند.

 

 

ارسال انبوه سیم کارت ** 

ارسال بلک لیست ** 

نمایندگی پیامک *

نمایندگی پنل پیامک شیراز ** 

تبلیغات هدفمند *

 

 

پنل پیامک شیراز و نمایندگی پنل پیامک شیراز ، اخبار و اتفاقات مهم ، تعطیلی مدارس به دلیل بدی آب و هوا و دیگر موارد را به والدین آنها اطلاع رسانی کنند. استفاده دیگر از این روش ، ارسال پیام کوتاه و 

پیامک متنی به والدینی که فرزندان آنها غایب است. سایر مدارس از استراتژی های بازاریابی تلفن همراه برای اطلاع دادن به دانش آموزان در مورد رویدادهای آینده استفاده می کنند.

مدارس غیر انتفاعی  که از طریق بخش خصوصی مدیریت میشوند ، از گزینه های مناسب برای استفاده از قدرت پیام های متنی هستند . شرکت تک رایان سپهرخاورمیانه ، با ارائه خدمات پیامکی ارزان قیمت و با کیفیت ، امکان استفاده از این تکنولوژی را برای گروه هایی متوسط و کم درآمد فراهم نموده است .

 

شرکت تک رایان سپهرخاورمیانه

ما توان آن را داریم تا صدای شما را به گوش همه برسانیم.

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

09164900129**07137325725


مدیریت فنآوری اطلاعات

 

 

 

متن از

پنل اس ام اس شیراز

مدیریت فنآوری اطلاعات ، فرآیند و روندی است که ، به موجب آن تمام منابع مربوط به فنآوری اطلاعات با توجه به اولویت‌ها و نیازهای سازمان اداره می‌شود . این مدیریت ، شامل منابع محسوس مانند شبکه ، کامپیوتر و تجهیزات داده و همچنین به عنوان منابع نامشهود مانند : نرم‌افزار و داده‌های وسیع می‌باشد . هدف اصلی مدیریت فناوری اطلاعات ، برای تولید ارزش از طریق استفاده از فناوری می‌باشد . برای رسیدن به این هدف ، استراتژی‌های کسب و کار و فنآوری باید هم تراز شوند.

 

 

 

اپراتورارسال انبوه پیامک  ****   

ارسال انبوه پیامک

 

مدیریت فنآوری اطلاعات ،  از سیستم‌های اطلاعات مدیریت متفاوت است و در آن اشاره می‌شود به روش‌های مدیریتی که به اتوماسیون یا پشتیبانی از تصمیم‌گیری انسانی ، گره خورده است . مدیریت فنآوری اطلاعات ، اشاره به فعالیت‌های مدیران وابسته به فناوری اطلاعات در سازمان‌ها می‌کندسیستم‌های اطلاعات مدیریت ، بیشتر با ورود قوی به فاز تکنولوژی کسب وکار ، سازمان ، بر روی جوانب کسب و کار متمرکز شده‌است.

 

 

 

تمرکز اصلی{ مدیریت فناوری اطلاعات} اجازه ایجاد ارزش توسط تکنولوژی می‌باشد. این نیازمند انطباق تکنولوژی و استراتژی کسب و کارمی‌باشد . در حالی که ایجاد ارزش برای یک سازمان شامل شبکه‌ای از روابط بین محیط داخلی و خارجی می‌باشد و تکنولوژی نقش مهمی در بهبود کل زنجیره یک سازمان دارد. با وجود اینکه ، این افزایش (ارزشها) نیازمند کسب وکار و مدیریت تکنولوژی به همراه کاری خلاقانه و تیمی و پر انرژی می‌باشد

 

 

از لحاظ تاریخی (در قدیم) ، یک مجموعه‌ای از منابع به یک تولوژی محاسبات خاص ، برنامه کسب و کار یا       رشته‌ای از کسب و کار اختصاص داده شده بود ، و به روش انباری مثل انبار سیلو مدیریت می‌شد  این منابع حمایت می‌کند از یک مجموعه‌ای از اامات و فرایندها ، و براحتی نمی تواست بهینه‌ساز مجدد برای حمایت از تقاضای واقعی باشد. ارائه دهندگان این تکنولوژی منجر به ایجاد و تکمیل زیرساخت‌های محصول محور و ارائه مدیریت همگرا با محیط‌های زیرساخت است که می‌توان گفت همگرا با سرورها ، ذخیره‌سازی ، شبکه ، امنیت ، مدیریت و امکانات استداشتن این نوع از محیط مدیریت یکپارچه و خودکار به شرکت اجازه می‌دهد تا برنامه‌های کاربردی خود را سریعتر اجرایی کنند ، با اداره و نگهداری ساده‌تر ، و فناوری اطلاعات را قادر به تنظیم سریع منابع فناوری اطلاعات (مانند سرورها ، ذخیره‌سازی و شبکه) برای مواجه شدن با تقاضاهای کسب و کار غیرقابل پیش‌بینی می‌کند.

 

فروش دستگاه   GSM   

واردات دستگاه  GSM

 

مدیران فناوری اطلاعات"' با مدیران پروژه» اشتراک زیادی دارند ، اما تفاوت اصلی آن‌ها این است که یک مدیر فناوری اطلاعات مسئول و پاسخگو برای برنامه‌های در حال پیشرفت خدمات  IT است ، در حالی که ((مدیر پروژه مسئولیت و پاسخگویی اش محدود به دادن مدت یک پروژه با یک شروع مشخص و پایان تاریخ پروژه ، است . اکثر برنامه‌های {مدیریت فناوری اطلاعات } برای آموزش و توسعه مدیرانی طراحی شده، که به‌طور مؤثر می‌توانند مدیریت برنامه‌ریزی ، طراحی ، انتخاب ، پیاده‌سازی ، استفاده ، و همگرایی اطلاعات و فناوری ارتباطات را انجام دهند.

 

 

 

شرکت تک رایان سپهرخاورمیانه

09164900129***07137325725

 

 

 


آماده‌باش به ۲۰ استان کشور ، احتمال سیلاب دوباره

 

براساس اعلام سازمان هواشناسی ، از عصر امروز بارش باران اکثر استان‌های کشور را دربرمی‌گیرد ، برهمین اساس سازمان مدیریت بحران به تمام استان‌ها آماده‌باش اعلام کرده است. ‌

براساس هشدار سازمان مدیریت بحران ، از عصر امروز ‌ بارش باران همراه با رگبار و رعد و برق ، وزش باد ، وقوع سیلاب و طغیان رودخانه‌ها در اکثر استان‌ها‌ را خواهیم داشت که ‌احتمال سیلابی شدن مسیل‌ها و رودخانه‌ها می‌شود.

 

‌سخنگوی سازمان مدیریت بحران کشور با هشدار به مردم گفت : همچنین بارش برف در ارتفاعات و جاده‌های کوهستانی شمال غرب ، زاگرس و البرز ،  وزش باد شدید در استان‌های هرمزگان ، کرمان ، سیستان و بلوچستان ، نیمه شرقی اصفهان ، جنوب سمنان و خراسان جنوبی را خواهیم داشت لذا از‌مردم می‌خواهیم فعلا سفر نکنند و مسافرت خود را به تأخیر بیندازند و در صورت اجبار برای مسافرت حتماً با دستگاه‌های امدادی هماهنگی لازم را داشته باشند.

 

 

خطر طغیان کشکان و تخلیه 5 روستا

برخی روستاهای پلدختر بر اثر سیلاب اخیر دیگر قابل ست نیست و امکان زندگی کردن مردم در این روستاها وجود ندارد.‌‌بارش‌های رگباری در پنجمین روز بهار 98 در پلدختر سبب شد که سیل بی‌سابقه‌ای در این شهرستان به راه بیفتد به‌طوری‌که سیلاب مردم روستاهای حاشیه کشکان را خانه‌به‌دوش کرد، زیرساخت‌های ارتباطی، آب شرب، برق و آنتن دهی تلفن همراه را قطع کرد. با کمک‌رسانی مسئولان بخشی از مشکلات مرتفع شده به‌طوری‌که بعد از گذشت پنج روز از سیلاب همچنان راه ارتباطی برخی روستاهای پلدختر ، آب شرب و آنتن دهی تلفن همراه قطع است.

 

اخطار هواشناسی نسبت به وقوع سیل در خوزستان‌

سازمان هواشناسی در اخطاریه‌ای از قوع سیل مورخ 10 فروردین و ورود سامانه بارشی و استمرار آن تا اواسط هفته خبر داده است.‌ سازمان هواشناسی در اخطاریه‌ای از وقوع سیل مورخ 10 فروردین  و ورود سامانه بارشی و استمرار آن تا اواسط هفته خبر داده است.  در این اخطاریه آمده است که سامانه بارشی از اواسط روز جاری تا اوایل روز سه شنبه هفته فعال است که در این مدت وقوع بارش  رگباری  قابل ملاحظه در حوضه‌های آبریز رودخانه‌های استان خوزستان و افزایش دبی قابل ملاحظه ناشی از بارش ، رعد و برق ، بعضا وزش باد قابل ملاحظه همراه با تگرگ خواهد بود.

 

 20 استان آماده بارش شدید باشند‌.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی گفت : در روزهای آینده بارندگی شدید را در 20 استان شاهد خواهیم بود.‌ سردار سیدکمال هادیانفر‌ که برای بازدید از وضعیت تردد در محورهای مواصلاتی و مناطق سیل زده به استان گلستان سفر کرده است ، اظهار کرد : به دلیل آب گرفتگی و سیلاب در برخی از مناطق استان شاهد محدودیتهای ترافیکی بودیم که با تلاش پلیس ، برنامه ریزی های خاصی برای تسهیل در وضعیت ترافیک در این استان صورت گرفته است.

هادیانفر با اشاره به شرایط نامساعد جوی کشور در روزهای آینده ، بیان داشت : بارندگی شدید در 20 استان کشور را شاهد خواهیم بود که رانندگان می توانند ، با رعایت قانون مداری ، توجه به قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی و همکاری و همراهی با پلیس ،  در کاهش تصادفات و حوادث رانندگی موثر باشند.

توصیه به رانندگان : فردا و پس فردا سفر نکنید.

سرهنگ نادر رحمانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی گفت : بجز استان سیستان و بلوچستان ، تمام جاده‌های کشور ، سه روز آینده درگیر باران و برف خواهند بود ، "احتمال گرفتار شدن رانندگان در محورها به‌دلایلی چون : طغیان رودخانه ، سیلاب ، لغزندگی سطح راه ، کاهش دید ، ریزش کوه و سقوط بهمن وجود دارد ." او گفت : "تأکید می‌کنیم ، رانندگان 11 و 12 فروردین سفر نکنند.‌

 


 

آغاز سهمیه‌بندی بنزین ، فعلاً به تعویق افتاد.

 

در پی تشدید فشار نمایندگان مجلس شورای اسلامی به دولت ، شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی اعلام کرده ؛ پنجشنبه (دوازدهم اردیبهشت ماه) ، زمان اجرای طرح سهمیه‌بندی بنزین نیست و زمان اجرا متعاقباً اعلام می‌شود.

در پی مخالفت شدید مجلس شورای اسلامی ، با تصمیم سران سه قوه ، برای سهمیه‌بندی بنزین بدون اطلاع نمایندگان ، و در حالی که دولت خود را  ، برای آغاز طرح سهمیه‌بندی بنزین از فرداشب آماده کرده بود ، که اجرای این تصمیم به زمان دیگری موکول شده است.

 

هرگونه افزایش قیمت ، نیازمند اجازه دولت است .

 

در همین باره ، شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی اعلام کرده ، پنجشنبه (دوازدهم اردیبهشت ماه) زمان اجرای طرح سهمیه‌بندی بنزین نیست و زمان اجرا متعاقباً اعلام می‌شود.

 

زیبا اسماعیلی ، سخنگوی شرکت پالایش و پخش فر‌آورده‌های نفتی ، در این خصوص گفت : پنج‌شنبه 12 اردیبهشت ماه ، تاریخ اجرای طرح سهمیه‌بندی بنزین نیست.     

 

پس از اظهارات وزیر اقتصاد ، که از نهایی شدن تصمیم بنزینی دولت خبر داده بود ، از روز گذشته ، رسانه‌ها از احتمال اجرای طرح سهمیه‌بندی بنزین ، از ساعت 24 پنج‌شنبه خبر داده بودند و امروز نیز ، برخی منابع مطلع در دولت ، از نهایی شدن این تصمیم با قیمت بنزین سهمیه‌ای 1000 تومان و آزاد 2500 تومان خبر دادند.

 

پس از انتشار این خبرها ، نمایندگان مجلس شورای اسلامی ، که اغلب مخالف اجرای این طرح در زمان مورد اشاره (فرداشب) بودند ، خواهان توقف این طرح و یا تأخیر در اجرای آن شدند.

یک عضو شورای عالی انرژی ، در این باره گفت : افزایش خودسرانه قیمت بنزین ، توسط دولت با برخورد مجلس روبه‌رو می‌شود.

 

علی بختیار افزود : مجلس هیچ تصمیمی در خصوص ، افزایش قیمت بنزین نداشت و اگر دولت بدون نظر مجلس و خودسرانه ، نسبت به افزایش قیمت بنزین اقدام کند ، حتماً مجلس برخورد لازم را انجام خواهد داد ، چراکه این کار کاملاً غیرقانونی است.

 

وی افزود : اگر دولت به‌استناد تصمیم سران سه قوه ، این کار را انجام دهد نیز توجیهی ندارد ، چراکه مصوبه سران سه قوه ، صرفاً باید در جهت راهکارهای مقابله با تحریم باشد. در خصوص بحث بنزین ، ما امروز کمبودی در داخل نداریم و دولت برای هر اقدامی در این زمینه نیاز به اجازه مجلس دارد.

 

بهروز نعمتی ، عضو هیئت رئیسه مجلس هم گفت : با هرکسی درمورد افزایش قیمت بنزین صحبت کردم ، گفت "تصمیم سران نظام است"، آقای ، اگر شما هم به سران نظام ارجاع نمی‌دهید ، جلوی این تصمیم را بگیرید. با توجه به اینکه کمیسیون تخصصی مجلس را هم در جریان نگذاشتید ، از این تصمیم اشتباه برگردید ، مردم طاقت افزایش قیمت‌ها را ندارند .

 


تخفیفات و فروش پیامکی

 

متن از 

پنل اس ام اس شیراز

 بسیاری از بازاریابان و شرکتهای تبلیغاتی ، هنگام طراحی یک کمپین 

پیام کوتاه ، برای ارائه

 کدکوتاه و بن تخفیف به مشتریان و مخاطبین خود هیچ ایده ونظری ندارند روش هایی مختلفی برای ارائه خدمات و پیشنهادات به مخاطب و مشتری وجود دارد ، بنابراین لازم است که نوع درخواستی را که مشتریان ترجیح می دهند تعیین کنید. ممکن است بین مشتریان این نوع درخواست متفاوت باشد ، یا ممکن است یک کارآزمایی خاص در صنعت باشد.

در نظرسنجی اخیر مشخص شد که بن های خرید دارای تخفیف ویژه بیشتر درمیان مصرف کنندگان جوان مورد استقبال قرار گرفت و با آمارگرفته شده 68 ٪ آنها این نوع بن خرید را پسندیده و آن را ترجیح می دهند. پس از آن ، ارائه هدیه خرید ( اشانتیون ) از طریق خرید مستقیم ، به وضوح موثرتر از درصد تخفیف است.

 

پنل پیامک شیراز ** 

نمایندگی پنل پیامک ** 

نمایندگی پیامک *

ارسال انبوه سیم کارت ** 

ارسال بلک لیست ** 

تبلیغات صوتی *

 

اما بیشتر از نوع تخفیفی که پیشنهاد می دهید ، استقبال و در نظر گرفته می شود . قالب بندی بن تخفیف و کد کوتاه و ارائه آن با 

پنل اس ام اس و 

پنل پیامک به مخاطبین بسیار مفید بوده و از آن استقبال می کنند . مخاطبان شما می توانند لیست پیامکی ، درخواست و ثبت سفارش و بازدهی را برای شما  بی اندازه افزایش دهند.

مهمترین مسئله این است که ، پیامک متنی خود را کوتاه نگه دارید. هنگام ایجاد و ساخت پیام کوتاه ، اطمینان حاصل شود که پیام به صورت مختصر باشد ، همچنین اطمینان حاصل کنید که کلیه دستورالعمل های مربوط به نحوه استفاده از کدهای کوتاه و کلمات کلیدی را  برای بازخرید کالا را داشته باشد. استفاده از زبان شخصی و اجتناب هرگونه هزینه سازی اضافه و نوع لحن برخورد و استفاده از تکنولوژی روز برای  درک و فهم راحتتر جوان  بسیار مهم است ، هنگام ارائه خدمات و صحبت کردن ، خیلی عامیانه و تخصصی ، و دوستانه و بدون استفاده از متن های حفظی و کلیشه ای با مخاطب و مشتری روبرو شوید ، زیرا با این هم وجهه کاری شما بالا میرود و هم نام تجاری شما را ارزان و کم ارزش نشان نمیدهد.

با 

اپراتور تبلیغات صوتی و 

پیامک صوتی ، محصولات و نوع کسب وکارتان را با شروع نام تجاری و نوع ارائه خدمات و پیشنهادات ویژه برای مخاطبین ومشتریان خود به نمایش دربیآورید ، اطمینان حاصل کنید که پیشنهادی که میدهید به نحوی باشد که در شخص مقابل ایجاد انگیزه کند . به یاد داشته باشید ، گوشی های هوشمند ابزارهایی هستند برای لذت بردن فوری ،  کد کوتاه ، کلمات کلیدی ، بن تخفیف و متن ارسالی  شما باید این تقاضا را برای ارزش گذاری فوری  منعکس کنند.

با مخاطبین و مشتریانتان طوری رفتار کنید که احساس خاص بودن ، به آنها دست بدهد .  این توصیه ی منحصر به فرد است که  شروع کار و تجارت را بر پایه صداقت و راستی بنا کنید ، به همان شیوه که در تعاملات واقعی در دنیای واقعی با مشتری ها در راستای ایجاد اعتماد و وفاداری گام برداشته میشود. ، نوع ارائه خدمات و پیام های ارسالی باید سعی در رسیدن به هدف شما را داشته باشند . استفاده از کلمات کلیدی زیر بسیار مفید و کارساز است:

مختصر

خوش آمدی

ساده

مارکدار

شخصی

شما میتوانید برای بازدهی و بازخورد  بیشتر از کلمات کلیدی استفاده کنید.

 

شرکت تک رایان سپهرخاورمیانه

09164900129**07137325725


هشدار ستادکل نیروهای مسلح به آمریکا : در مبارزه با گروه تروریستی CENTCOM از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌کنیم .

 

ستاد کل نیروهای مسلح ، در بیانیه‌ای اعلام کرد : در مبارزه با گروه تروریستی سنتکام ، از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد.

ستاد کل نیرو‌های مسلح ‌ در بیانیه‌ای ،  ضمن محکومیت اقدام خصمانه ایالات متحده آمریکا در گنجاندن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست گروه‌های به اصطلاح تروریستی ،  نسبت به عواقب این اقدام هشدار داد.

 

 

در این بیانیه آمده است :  مطالعه رفتار‌های ماجراجویانه آمریکای جنایتکار و خونریز در منطقه طی چند دهه گذشته ، این واقعیت را به اثبات می‌رساند که آمریکا ، همواره به هدف ایجاد حاشیه امن ، برای رژیم کودک‌کش صهیونیستی و توجیه جنایات تروریستی خود ، از هیچ تلاشی برای ناامن ساختن منطقه غرب آسیا فروگذار نکرده و با حمایت‌های پیدا و پنهان از گروه‌های تروریستی همچون داعش ، القاعده ، النصره و. که خود در ایجاد و شکل گیری آن‌ها نقش اساسی داشته است به اقدامات تروریستی و ایجاد ناامنی در مناطق مختلف جهان ، دامن زده که تحولات چند سال اخیر در عراق ، سوریه ، یمن و افغانستان و حمایت آشکار از گروه تروریستی داعش  ، تنها نمونه‌ای از این اقدامات برهم زننده نظم و امنیت منطقه‌ای از سوی آمریکا است.

این بیانیه می‌افزاید : سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ،  به عنوان یکی از ارکان مختلف نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران و به عنوان مدافع ارزش‌های اسلامی و حامی ملت انقلابی ایران ، از ابتدای پیروزی انقلاب همواره در خط مبارزه با جبهه استکباری حضوری موثر و پیشتازانه داشته ، که سلحشوری‌های این نهاد مردمی و انقلابی در دوران دفاع مقدس ، برگ زرینی بر افتخارات آن محسوب می‌شود ، که امام خمینی (ره) بنیانگذار کبیر انقلاب در توصیف این خدمات فرمودند : اگر سپاه نبود کشور هم نبود .

 

ستاد کل نیرو‌های مسلح ، در ادامه بیانیه خود آورده است : در جریان ایجاد شجره خبیثه داعش و گسترش اقدامات تروریستی آن‌ها در عراق و سوریه ، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به درخواست و دعوت دولت‌های این دو کشور، توانست به حاکمیت این گروه تروریستی ، در بخش‌های مختلف بلاد اسلامی پایان دهد و با این اقدام ، شکست سنگین دیگری به آمریکای تروریست‌پرور در منطقه تحمیل نماید.

 

این بیانیه تصریح کرده است : اقدام دولت ایالات متحده در تروریست خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ، در واقع تلاش مذبوحانه و از سر استیصال و انتقام جویی برای سر پوش گذاشتن بر ناکامی‌های آن‌ها در منطقه است ، که البته هیچ ارزش و اعتبار عملیاتی ندارد و عملا محکوم به شکست است.

 

ستادکل نیرو‌های مسلح ، ضمن تبریک روز میلاد با سعادت حضرت امام حسین (ع) و روز پاسدار ، پیرو تصمیم شورای عالی امنیت ملی ، در اقدامی متقابل ، رژیم ایالات متحده آمریکا را دولت حامی تروریسم و فرماندهی مرکزی آمریکا ،  مرسوم به سنتکام و تمامی پایگاه ها ، یگان‌ها و نیرو‌های وابسته به آن را گروه تروریستی نامیده و اعلام نموده است ؛ با این اقدام نابخردانه آمریکا ، با نیرو‌های ارتش تحت امر فرماندهی مرکزی آن کشور به عنوان تروریست برخورد خواهد نمود و در پشتیبانی از اقدامات ضد تروریستی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ، در مبارزه با گروه تروریستی سنتکام از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد.


ترس امارات از چیست ؟

 

بعد از انتشار خبر"پیام قطر به کویت : حل اختلافات با عربستان بدون حضور امارات" ، بازتاب گسترده‌ای در بین رسانه‌های عربی منطقه داشته است ، امارات حملات رسانه‌ای گسترده‌ای را علیه قطر و نیز خبرگزاری تسنیم به راه انداخته است.

 از ابتدای آغاز بحران بین قطر و چهار کشور حوزه خلیج فارس ، ایران بارها خواستار حل مسالمت آمیز این اختلافات ، از راه گفت ‌وگو و بدون اعمال فشار و تحریم های یکجانبه علیه دوحه شده است.

ایران همچنان معتقد است که ، اختلاف بین کشورهای اسلامی ، باید بین خود این کشورها و بدون دخالت‌های خارجی حل و فصل شود و این اختلافات نباید باعث تفرقه و تعمیق شکاف و اختلاف بین آنها گردد ، چرا که گسترش دامنه این اختلافات ، کشورهای اسلامی را از حرکت در مسیر پیشرفت باز می دارد و این چیزی است که دشمنان اسلام آن را دنبال می کنند.

 

پیام قطر به کویت : حل اختلافات با عربستان بدون حضور امارات

اما درباره رفتار این روزهای امارات ، باید گفت : که از نظر عرف دیپلماتیک هر کشوری آزاد است که با هر کشوری دیگر ، مناسبت دیپلماتیک برقرار کند و برای حل اختلافات با دیگر کشور وارد گفت ‌وگو شود و فکر می‌کنم که اماراتی ها هم این حق را برای خودشان قائلند ، که در مناسبات بین الملل آزادند ، با هر کشوری که بخواهند روابط دیپلماتیک داشته باشند.

اینکه چرا امارات این روزها ، توپخانه خود را بعد از انتشار این خبر به سمت قطر نشانه رفته است ، قابل درک است و همه می دانند که در صورت تحقق این امر یعنی آشتی بین قطر و عربستان ، امارات دیگر نخواهد توانست به ت‌های "ماجراجویانه" خود ، در دیگر کشورها از جمله یمن و شمال آفریقا ادامه دهد.

 

خشم امارات از اخبار مربوط به پیشنهاد قطر به عربستان

البته سکوت عربستان و کویت که تاکنون واکنش رسمی به این خبر نداشته‌اند ، بیشتر موجبات نگرانی اماراتی‌ها را فراهم کرده است و ابوظبی از آن هراس دارد که ، مبادا این دو کشور توافقات پشت پرده‌‌ای بدون اطلاع امارات انجام داده باشند.

آنچه که در گزارش‌ها در خصوص دعوت بن زاید از شاه بحرین ، برای سفر به امارات ، برای بررسی این موضوع منتشر شده (در صورت صحت این گزارش) نشان از عمق نگرانی اماراتی‌ها به آشتی بین قطر و عربستان دارد و امارات از این می ترسد ، که به قول ضرب‌المثل ایرانی "سرشان بی کلاه" مانده باشد.

 


تحقیقات بازده پیامکی در جهان

 

 

پنل اس ام اس

 

متن از 

پنل اس ام اس شیراز

امروزه  برای بررسی سلیقه ها و نظرات افرادی که معمولا از طریق کانال های ارتباطی ، غیر قابل دسترسی هستند ، از 

پنل اس ام اس و 

پنل پیامک برای ارتباط با آنها استفاده میکنند . به عنوان مثال ، کشورهای در حال توسعه ، بدون فیبر نوری یا خطوط تلفن ثابت ، بدون دسترسی به وب یا حتی تلفن ، قابلیت استفاده از  خدمات تلفن همراه را دارند . شرکت های 

بازاریابی اس ام اسی و 

تبلیغات پیامکی  و سازمان های خیریه ، برای رسیدن به کسانی که در شبکه جهانی هستند ، در حال تلاش برای استفاده یکسان از مزایای خدمات تلفن همراه هستند.

در یک سرمایه گذاری جدید برنامه ای  به نام GeoPoll را راه اندازی شده است  که نظرسنجی ها را از طریق سازمان های خصوصی و غیر دولتی انجام می دهد، شرکت کنندگان بسیاری از کشورها با اعتبارات  GeoPollمی تواند به عنوان یک ارز استفاده کنند . این شرکت قصد دارد تا اواخر سال 2017 میزان فعلی خود را از 70 میلیون تا 700 میلیون افزایش دهد.

 

پنل پیامک شیراز ** 

نمایندگی پیامک ** 

تبلیغات صوتی *

اپراتور تبلیغات صوتی ** 

ارسال بلک لیست ** 

پیامک صوتی *

 

GeoPoll به یک برنامه یا اتصال به اینترنت نیاز ندارد ، همه چیز را می توان از طریق 

پیام کوتاه انجام داد. در مناطقی که دارای سواد کم هستند ، می تواند نظرسنجی ها را به صورت خوراکی همراه با  صدای سریع انجام دهند. اما چگونه این پروژه برای کمک به مردم استفاده می شود؟

خوب، یک نظرسنجی می تواند بر روی کیفیت زیرساخت ها در روستاهای دور افتاده انجام شود و این داده ها برای تأثیر توجه سازمان های کمک کننده مورد توجه قرار گیرد.

بسیاری از شرکت ها از 

بازاریابی پیامکی برای بازخوانی سرویس هایی که معمولا از طریق برنامه خود در دسترس هستند استفاده می کنند . ابزاری که با استفاده از اس ام اس برای پردازش معاملات همکار به همکار و تأیید پرداخت ها در ارز واقعی ، ساخته شده اند. شرکت خصوصی نیز از آن بهره می برد.

 

** 

ارسال انبوه سیم کارت ** 

نمایندگی پنل پیامک **

 

بازاریابی تلفن همراه می تواند برای افزایش استراتژی های بازاریابی آنلاین استفاده شود. اما این یک ابزار قدرتمندی است که به تنهایی باقی میماند ، این واقعیتی است که به راحتی در عصر پیشرفت گوشیهای هوشمند ، ثابت و همیشه  به طور فزاینده در حال ارتقا و ثمر دادن است.

 

ما توان آن را داریم تا صدایتان را به گوش همه برسانیم.

با ما تماس بگیرید.

09164900129**07137325725

شرکت تک رایان سپهرخاورمیانه


۱۰ عادت اشتباه که باعث کم شدن عمر موبایل می‌شود.

 

با عادت‌های اشتباهی که ، عمر گوشی تلفن همراه شما را می‌کاهد ، آشنا شوید.

10 عادت اشتباه که باعث کم شدن عمر موبایل می‌شود ،  عبارتند از:

1- از حالت ویبره استفاده می‌کنید.

تلفن همراه هم مثل هر وسیله‌ی دیگری ، طول عمری دارد و هر چه بیشتر از آن استفاده کنیم ، کارایی آن کمتر می‌شود ؛ بنابراین کوچک‌ترین بار اضافه ای ، مثل فعال کردن حالت ویبره برای نوتفیکیشن ها ، کار را برای گوشی شما سخت‌تر می‌کند. چنین مواردی ، تلفن همراه شما را مجبور می‌کند ، در مواقعی که ومی ندارد ، با تمام توان مشغول کار باشد. تلفن همراه مان هم مثل خودمان ، گهگاه به استراحت نیاز دارد تا فرسوده نشود.

 

 

2-بازماندن ، نرم افزارهای بی استفاده

باز ماندن اپلیکیشن‌های بی استفاده ، باعث کوتاه شدن عمر باتری گوشی می‌شود. اگر اپلیکیشنی را باز کنید ، اما به طور کامل از آن خارج نشوید ، برنامه در پس زمینه‌ی دستگاه فعال باقی خواهد ماند ؛ بنابراین همه‌ی اپلیکیشن‌های بلااستفاده را به طور کامل ببندید ، چون این کار نه تنها طول عمر باتری گوشی را بیشتر می‌کند ، بلکه حافظه‌ی موقت تلفن همراه تان را هم آزاد می‌کند.

 

3- دسترسی‌های اپلیکیشن‌ها را ، محدود نمی‌کنید.

اپلیکیشن‌های تاکسی‌های اینترنتی ، ذبرای پیدا کردن شما به لوکیشن تان نیاز دارند ، اما بقیه‌ی اپلیکیشن‌ها معمولاً ، احتیاجی به چنین دسترسی‌ای ندارند. کارشناسان توصیه می‌کنند ، در مورد دسترسی‌های درخواستی اپلیکیشن‌ها سختگیر باشید و دسترسی‌هایی که ضروری نیستند را قبول نکنید.

 

4- یکی از این اپلیکیشن‌ها را دارید.

طبق گزارش های انجام شده ، اپلیکیشن‌های Snapchat ، Google Maps و Facebook ، از برنامه‌هایی هستند که بیشتر از هر اپلیکیشن دیگری ، باعث خالی شدن باتری می‌شوند. همچنین ، اپلیکیشن فیسبوک ، طول عمر گوشی‌های اندرویدی را ، تا میزان 20 درصد کاهش می‌دهد ، بنابراین با آنیستال کردن این برنامه ، همین میزان از طول عمر باتری این گوشی‌ها حفظ خواهد شد. همچنین حذف اپلیکیشن پیامرسان فیسبوک ، سرعت لود شدن سایر اپلیکیشن‌های گوشی را ، تا 15 درصد افزایش می‌دهد. اپلیکیشن فیسبوک ، به این دلیل باعث کوتاه شدن عمر باتری تلفن همراه می‌شود که در پس زمینه‌ی دستگاه فعال باقی می‌ماند ، حتی زمانی که از آن استفاده‌ای نمی‌شود.

 

5- نور صفحه‌ی گوشی تان ،  همیشه زیاد است.

دوران تولید گوشی‌هایی که صفحات کوچکی داشتند ، مدت‌ها پیش به سر آمده و این مسأله ،  باعث جهاتی خوشحال کننده باشد ، اما باید بدانید که صفحات بزرگ‌تر تلفن‌های همراه جدید ، بزرگ‌ترین دشمن باتری آن‌ها هستند ؛ بنابراین گزینه‌ی تنظیم خودکار نور (Brightness) صفحه‌ی گوشی را حتماً فعال کنید. این قابلیت باعث می‌شود ، تلفن همراه تان نور صفحه را به طور خودکار ، مطابق با محیط تنظیم کند. علاوه بر این ، قابلیت خاموش شدن خودکار صفحه را فعال و زمان روشن ماندن صفحه را تا حد ممکن کم کنید.

 

6- تلفن همراه تان را ، در گرما و سرما رها می‌کنید.

گرما و سرمای شدید و دیگر شرایط آب و هوایی ، می‌توانند باعث کوتاه شدن عمر تلفن همراه شوند. گرمای شدید باعث بروز انواع مشکلات ، در گوشی مثل از بین رفتن اطلاعات یا خالی شدن باتری می‌شود. هوای سرد هم گوشی شما را ، دچار مشکلات زیادی می‌کند. بعضی گوشی‌های هوشمند در هوای سرد خاموش می‌شوند ، در نمایش اطلاعات دچار مشکل می‌شوند یا باتری آن‌ها خالی می‌شود ؛ حتی در موارد نادری ممکن است ، صفحه‌ی گوشی متلاشی شود.

 

7- گوشی خود را ، روی تخت یا زیر بالش می‌گذارید.

یکی دیگر از عادت‌هایی که باعث کوتاه شدن عمر تلفن همراه می‌شود ، گذاشتن آن در زیر بالش است ، چون این کار باعث بالا رفتن دمای گوشی می‌شود. اگر گوشی تان در شارژ باشد یا نقصی داشته باشد ، این کار ممکن است حتی منجر به آتش سوزی شود.

 

8- گوشی تان ،  دائماً در شارژ است.

اگر گوشی خود را زمانی که باتری آن کاملاً پر است ، باز هم در شارژ نگه دارید ، این کار به باتری گوشی صدمه می‌زند ، چون باعث بالا رفتن دمای گوشی می‌شود. اگر شارژر تقلبی و بی کیفیت باشد ، این صدمه بیشتر خواهد شد.

 

9- شب‌ها ، تلفن همراه تان را تا صبح ، در شارژ می‌گذارید.

مواجه شدن با یک گوشی تمام شارژ ، بعد از بیدار شدن از خواب ، برای همه‌ی ما خوشحال کننده است ، اما اگر گوشی تمام شب را در شارژ بماند ، بااتری آن صدمه خواهد دید. وقتی شارژ گوشی کامل می‌شود ، دستگاه وارد حالتی به نام Trickle Charging (شارژ پیوسته‌ی باتری با سرعتی آهسته برای پر نگه داشتن آن) می‌شود ، تا شارژ آن را کامل نگه دارد. این شارژ اضافه باعث فعالیت بی وقفه‌ی باتری گوشی می‌شود. در حقیقت ، برای باتری‌های لیتیوم یونی ، بهتر آن است که کامل شارژ نشوند ، چون ولتاژ بالا به این باتری‌ها فشار وارد می‌کند و به مرور باعث خراب شدن آن‌ها می‌شود.

 

10- سیستم عامل تان ، را به روز نمی‌کنید.

نادیده گرفتن به روزرسانی‌های تلفن همراه ، هم باعث صدمه دیدن آن می‌شود. سازندگان سیستم عامل‌های اندروید و آیفون ، دائماً در حال به روزرسانی تولیدات خود هستند ، تا تجربه‌ی کاربری بهتری را برای شما فراهم کنند و به این ترتیب تلفن همراه تان عملکرد مناسبی داشته باشد. این به روزرسانی‌ها فواید دیگری هم دارند. در حقیقت ، اگر دستگاه تان باتری ضعیف یا مشکلات دیگری داشته باشد ، چنین به روزرسانی‌هایی می‌تواند ، به حل این مشکلات کمک کند. علاوه بر این ، فراموش نکنید که اپلیکیشن‌ها هم باید به روزرسانی شوند.


افشاگری پسر مسعود رجوی علیه سازمان منافقین

 

محمد رجوی پسر مسعود رجوی افشاگری بی‌سابقه‌ای درباره اقدامات و شکنجه‌های سازمان منافقین را در یک فایل صوتی منتشر کرد.

محمد (مصطفی) رجوی پسر مسعود رجوی اخیراً در یک فایل صوتی، افشاگری بی‌سابقه‌ای علیه سازمان منافقین انجام داده و از شکنجه‌شدن و آزار و اذیت خودش و تعدادی از نیروهای منتقد سازمان ، توسط منافقین خبر داده است.

محمد رجوی چند سال پیش به‌دلیل اعتراضات و انتقادات تندی که علیه سازمان منافقین بیان می‌کرد ، توسط نیروهای این سازمان بازداشت و به مکانی نامعلوم برده می‌شود و پس از بازجویی و شکنجه ، مدتی بعد از زندان آزاد شده و به خانه‌ای امن در اردوگاه اشرف منتقل می‌شود تا تحت‌الحفظ بماند و سازمان بتواند در مدتی مشخص برای وضعیت او ، تعیین تکلیف کند.

محمد رجوی پس از انتقال به خانه امن سازمان منافقین ، موفق می‌شود که در یک فایل صوتی ، به‌صورت مخفیانه وضعیت خود را ضبط و فایل را برای یکی از دوستانش در سازمان که او هم منتقد رفتارهای سازمان بوده ، ارسال کند. محمد رجوی به وی اعلام کرده بود که "اینها  قصد دارند مرا از بین ببرند ، در صورتی که خبری از من نیافتی و مطئن شدی که مرا کشته‌اند ، این فایل را منتشر کن".

حالا بعد از چند سال ، فرد مورد اعتماد پسر مسعود رجوی ، به‌دلیل عدم اطلاع از وضعیت دوست صمیمی‌اش ، فایل صوتی افشاگری وی علیه سازمان منافقین را منتشر کرده است.

 

صدای محمد رجوی ، پسر مسعود رجوی

وی در این فایل صوتی که چندسال پیش و قبل از اینکه سازمان منافقین اردوگاه اشرف را ترک کند ، ضبط شده است ، از سه روز حبس و شکنجه خود خبر می‌دهد و می‌گوید : بر اثر این شکنجه و حبس روانی شده‌ام.

وی در این افشاگری می‌گوید : "رهبران مجاهدین برای سفیدسازی جرائمی که در حق من مرتکب شدند ، من را وادار به نوشتن اعترافات دروغین علیه خویش نمود‌ه‌اند".

 

* محمد رجوی؛ تنها بازمانده عملیات بزرگ "ضربه زعفرانیه"*

روز 19 بهمن ماه سال 1360، وقتی خانه تیمی موسی خیابانی یا همان مرکز فرماندهی ترورهای منافقین در تهران ضربه خورد ، خیابانی که نفر دوم سازمان منافقین بود ، به‌همراه اشرف ربیعی همسر مسعود رجوی و حدود 20 نفر دیگر از نیروهای رده‌های بالای سازمان در جریان درگیری با نیروهای امنیتی سپاه پاسداران کشته شدند.

آن عملیات یک بازمانده هم داشت و آن هم کودکی بود که در تصویر بالا در آغوش شهید لاجوردی استمصطفی رجوی» فرزند مسعود رجوی سرکرده منافقین تنها بازمانده این عملیات بود که با فداکاری یک پاسدار نجات یافت. شهید لاجوردی دادستان وقت تهران، در حالی‌ که مصطفی رجوی را در آغوش داشت ، در مقابل دوربین صداوسیما به توضیح عملیات پرداخت و خطاب به پدربزرگ کودک (پدر مسعود رجوی) ، گفت که برای تحویل گرفتن کودک می‌تواند به دادستانی مراجعه کند.

مصطفی رجوی به پدربزرگش در مشهد تحویل داده شد و منافقین به‌دستور مسعود رجوی بعد از چند سال او را به‌صورت پنهانی از کشور خارج و به فرانسه منتقل کردند. مصطفی بعد از ورود به فرانسه در تشکیلات منافقین به نام "محمد رجوی" شناخته می‌شد. وی در همان‌جا تا مدتی تحصیل کرد تا اینکه با دستور پدرش به پادگان اشرف در عراق منتقل شد.

بعد از شکست سنگین منافقین در عملیات مرصاد و در زمان جنگ کویت، رجوی به ‌بهانه خطر جنگ برای کودکان، آنها را از خانواده‌ها جدا کرد و به اروپا برد و در پانسیون‌های متعلق به سازمان نگهداری کرد. سال‌ها بعد زمانی که پادگان اشرف با بحران نیرو مواجه بود ، این بچه‌ها را که عموماً در دوره پایان نوجوانی بودند به اشرف بازگرداند. در این‌ بین ، محمد را هم که هیچ‌گاه دلش نمی‌خواست به پادگان اشرف در بیابان‌های عراق برود ، همراه آنها به اشرف برد.

حضور محمد (مصطفی) رجوی در پادگان اشرف یک استفاده بزرگ برای مسعود رجوی داشت و می‌خواست بگوید "من استثنایی قائل نیستم و پسر خودم را هم به پادگان اشرف آوردم". محمد با ورود به پادگان اشرف آن‌چنان ناراضی بود که از همان روزهای اول سر ناسازگاری گذاشت و سرکردگان رده‌ بالای سازمان نیز برای پنهان کردن نیتی وی از مناسبات فرقه‌ای درون منافقین و اختلاف با پدرش او را در خانه‌ای جدا در پادگان اشرف جای‌ داده بودند و انواع و اقسام امکانات را با این هدف که وی را راضی نگه‌دارند ، در اختیارش گذاشتند.

فرزند رجوی که از بریدگان سازمان به‌‌حساب می‌آید ، یک بار با همراهی چند تن از دوستان هم‌سن‌وسال خودش همراه با یک خودروی سنگین نظامی شبانه به سیم‌خاردارهای اطراف پادگان اشرف زد و در حالی‌ که سعی داشت از سقف کامیون به آن‌سوی سیم‌های خاردار بپرد ، توسط یکی از محافظین دستگیر شد. نفرات همراه محمد همگی به انفرادی منتقل شدند و به‌شدت تحت ‌فشار کتک و شکنجه قرار گرفتند اما وی صرفاً به محل اقامت خودش منتقل شد و آنجا محبوس ماند.

بعد از سقوط صدام و ورود آمریکایی‌ها به عراق ، ‌آمریکایی‌ها به‌سراغ اشرف و ساکنان آن نیز آمدند تا هم از وضعیت پادگان اشرف و هم ظرفیت ساکنان آن برای به‌کارگیری در عراق مطلع شوند ، اما به‌گفته اعضای جداشده سازمان ، مترجم فارسی آمریکایی‌ها چند بار خواهان صحبت نظامیان آمریکایی با پسر مسعود رجوی شد اما با مخالفت شدید سرکردگان سازمان روبه‌رو می‌شد.

بعد از خروج منافقین از کمپ اشرف ، محمد رجوی با منافقین به لیبرتی منتقل شد و در مراحل انتقال به کشور آلبانی ، از عراق خارج شد و به نروژ فرستاده شد. محمد در نروژ از یک ‌سو دیگر یک نوجوان نبود ، که با فشار و محدودسازی سرکردگان سازمان امکان صحبت کردن علیه تشکیلات منافقین را نداشته باشد ، از سوی دیگر نیز ترس از تصمیم سازمان به حذف او که البته برای منافقین مسئله دور از ذهنی نیست و محمد نیز به‌دلیل زندگی در اشرف با این مسئله آشنایی کامل دارد ، باعث شد تا فقط چند بار آن‌هم به ‌صورت مختصر به انتقاد از سازمان بپردازد.

انتقادات او ، واکنش سازمان را به این صورت دربرداشت که شرایط راحت‌تری را برای زندگی او در نروژ فراهم کنند. از حقوق چند هزار دلاری ماهانه تا خرج بالای تحصیلش دریکی از دانشگاه‌های معتبر نروژ از جمله امکاناتی بود که سازمان برای ساکت کردن پسر رجوی پرداخت می‌کرد اما اینها موجب نشد تا از انتقاداتش نسبت به سازمان و شکنجه نیروها ، دست بردارد.

 


استیضاح زنگنه ، کلید خورد.

 

جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی ، امروز با تدوین طرحی ، خواستار استیضاح وزیر نفت شدند.

جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی ، در حاشیه جلسه امروز قوه مقننه با تدوین طرحی ، خواستار استیضاح وزیر نفت شدند و در حال جمعآوری امضا برای آن هستند.

طرح استیضاح که در 7 بند تدوین شده ، بهشرح زیر است :

هیئت رئیسه محترم ، خواهشمند است : در اجرای ماده 221 آئیننامه داخلی مجلس شورای اسلامی ، درخواست استیضاح اینجانبان ، از آقای زنگنه وزیر نفت ، به موضوع  ذیل را ، جهت رسیدگی  ، ذبه  کمیسیون تخصصی ذیربط ، ارجاع فرمایید       :

 

 

محورهای استیضاح :

** مدیریت ناکارآمد و صدمه به کشور

** عدم تحققق قولها و آنچه در برنامه آمده است .

**  از دست دادن بازار گاز منطقه و لطمه به منافع ملی کشور

** از بین بردن زیرساختهای منابع انسانی وزارت نفت

**  رها نمودن میادین مشترک ، برای کشورهای رقیب

 **عدم تحقق افزایش تولید نفت ، طبق برنامه ارائهشده

** موضوع توتال ، کرسنت ، قرارداد پاکستان ، عمان ترکمنستان و

 

شرح کلیات :

 

مدیریت مهندس زنگنه و تیم غیرنفتی وی ، که با حضور ایشان ، وارد وزارت نفت شدهاند ، باعث هدررفت منابع ملی کشور، خامفروشی ، از دست دادن بازار گازی منطقه ، رها کردن مخازن مشترک به همسایگان ، حذف نیروهای کارآمد و بهکارگیری دوستان  و آشنایان خود و از همه مهمتر باعث ، لکه دار کردن آبروی نظام ، در مقابل بیگانگان

آیا نمایندگان می‌توانند رئیس‌جمهور را استیضاح کنند؟

 

برخی نمایندگان مجلس شورای اسلامی می‌گویند که در اعتراض به آنچه " عدم توان مدیریتی رئیس‌جمهور " و " وضعیت نابسامان اقتصادی" خوانده‌اند ، طرح عدم کفایت ی رئیس‌جمهور را تنظیم کرده‌اند.

برخی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی می‌گویند در اعتراض به" عدم توان مدیریتی رئیس‌جمهور " و " وضعیت نابسامان اقتصادی"  طرح عدم کفایت ی رئیس‌جمهور را تنظیم و به امضای برخی دیگر از نمایندگان مجلس رسانده‌اند. اما یکی از سؤالاتی که از سوی مخاطبان  مطرح شده ، درباره اصل این طرح است؟ که آیا نمایندگان مجلس چنین حق و اختیاری دارند؟ و اگر چنین حقی برای نمایندگان در قانون اساسی محترم شمرده شده، روش و مکانیزم اجرای آن چیست؟ چه تعداد از نمایندگان، چگونه و با چه روشی می‌توانند طرح عدم کفایت رئیس جمهور را تنظیم و اجرا کنند.

 

اصل 89 قانون اساسی درباره اختیارات نمایندگان در قبال وزرا و رئیس‌جمهور تصریح کرده است، "نمایندگان مجلس شورای اسلامی می توانند در مواردی که لازم می دانند هیات وزیران یا هر یک از وزرا را استیضاح کنند، استیضاح وقتی قابل طرح در مجلس است که با امضای حداقل ده نفر از نمایندگان به مجلس تقدیم شود. هیات وزیران یا وزیر مورد استیضاح باید ظرف مدت ده روز پس از طرح آن در مجلس حاضر شود و به آن پاسخ گوید و از مجلس رای اعتماد بخواهد. در صورت عدم حضور هیات وزیران یا وزیر برای پاسخ ، نمایندگان مزبور درباره استیضاح خود توضیحات لازم را می دهند و در صورتی که مجلس مقتضی بداند اعلام رای عدم اعتماد خواهد کرد. اگر مجلس رای اعتماد نداد هیات وزیران یا وزیر مورد استیضاح عزل می شود. در هر دو صورت وزرای مورد استیضاح نمی توانند درهیات وزیرانی که بلافاصله بعد از آن تشکیل می شود عضویت پیداکنند. 2در صورتی که حداقل یک سوم از نمایندگان مجلس شورای اسلامی رئیس جمهور را در مقام اجرای وظایف مدیریت قوه مجریه و اداره امور اجرایی کشور مورد استیضاح قرار دهند، رئیس جمهور باید ظرف مدت یک ماه پس از طرح آن در مجلس حاضرشود و در خصوص مسائل مطرح شده توضیحات کافی بدهد. درصورتی که پس از بیانات نمایندگان مخالف و موافق و پاسخ رئیس جمهور، اکثریت دوسوم کل نمایندگان به عدم کفایت رئیس جمهوررای دادند، مراتب جهت اجرای بند 10 اصل یک صد و دهم به اطلاع مقام رهبری می رسد.

اما روش اجرای این طرح در آئین‌نامه داخلی مجلس شورای اسلامی قید شده و قانون اساسی صرفاً به کلیات حقوقی و اختیارات نماندگان پرداخته است. آئین نامه درباره روش اجرای این طرح تصریح کرده است
‌ماده 1 - تقاضای رأی به عدم کفایت ی رئیس جمهور وقتی قابل طرح در مجلس است که حداقل به امضای یک سوم نمایندگان‌منتخب رسیده باشد.
‌ماده 2 - تقاضای مزبور باید کتباً در جلسه علنی به رئیس مجلس داده شده، این تقاضا باید در اولین جلسه قرائت و از رسانه‌های گروهی به اطلاع‌عموم برسد.
‌ماده 3 - وقت برای مذاکره طرفین هر کدام حداکثر پنج ساعت خواهد بود که متناوباً انجام می‌پذیرد.
‌تبصره 1 : مدت صحبت برای هر یک از موافقین یا مخالفین حداکثر نیم ساعت خواهد بود که با رأی مجلس تا یک ساعت قابل تمدید است.
‌تبصره 2 : رئیس جمهور می‌تواند در جلسات شرکت نماید و پنج ساعت وقت به ایشان و نمایندگان موافق وی تعلق دارد و هر طور که بخواهند‌می‌توانند تقسیم نمایند.
‌ماده 4 - رأی‌گیری در مورد عدم کفایت ی رئیس جمهور علنی با ورقه بوده و با رأی دو سوم نمایندگان حاضر در جلسه به تصویب می‌رسد.
‌قانون فوق مشتمل بر چهار ماده و دو تبصره در جلسه علنی چهارشنبه 1360.3.27 با حضور اعضای شورای نگهبان به تصویب مجلس رسیده و‌شورای نگهبان آن را تأیید نموده است.

و اما، گرچه این طرح مطابق اختیارات تصریح شده نمایندگان مجلس شورای اسلامی است اما تعداد متقاضیان تا کنون به گفته حسین نقوی 10 نفر هستند. لذا میزان امضا اجازه ارائه طرح و حتی تقدیم آن به هیئت رئیسه مجلس را نمی‌دهد.

البته در این بین، برخی نمایندگان مجلس همچون احمد سالک، مطرح شدن چنین طرحی را برای اقتصاد کشور نافع نمی‌دانند و می‌گویند که تجربه نشان داده که چنین تلنگر‌های به برخی مسئولین نتیجه بخش نبوده است اما سید حسین نقوی دیگر نماینده اصولگرای مجلس، می‌گوید که این طرح مخالفان قابل توجهی در مجلس دارد اما حامیان که فعلا به گفته او، 10 نفر هستند اصرار دارند که طرح به سرانجام برسد.

بر همین اساس، برخی کارشناسان و تحلیل‌گران نیز می‌گویند، طرح عدم کفایت ی رئیس‌جمهور  در شرایط کنونی در بعد داخلی و بین‌المللی نتیجه خاصی برای کشور نخواهد داشت و حتی ممکن است به گفته آنها به تنش‌های ی در کشور دامن بزند؛ اما جواد کریمی قدوسی نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی این نظر را رد کرده و می‌گوید که این طرح، جزو اختیارات قانونی نمانیدگان مجلس است و نمایندگان برای دفاع از حقوق مردم پاسدار قانون اساسی باشند و برای دفاع از حقوق مردم از هیچ اقدامی دریغ نکنند.

به هر تقدیر، این طرح با 10 امضا در مجلس مطرح شده و اجرای این طرح با این تعداد امضا به لحاظ قانونی مقدور نیست و باید دید که آیا موافقان این طرح می‌تواند آنرا برای اجرا به نصاب لازم برسانند یا آنکه کار در حد زمزمه باقی خواهد ماند.

 


درس‌های پشیمان‌کننده و فراموش‌نشدنی به دشمن خواهیم داد.

#من ـ سپاهی ـ ام

 

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پیامی با قدردانی از مواضع انقلابی و حمایت‌های گسترده داخلی و خارجی تصریح کرد که این پشتیبانی‌های متکثر و معنادار دلالت بر بی‌اعتباری اقدام دولت ماجراجوی آمریکا داشت.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پیامی ، اقدام آمریکا در قراردادن سپاه در فهرست سازمان‌های تروریستی را در ادامه شکست‌های زنجیره‌ای کاخ سفید در منطقه توصیف و تصریح کرده ، این اقدام نامتعارف ، سپاه را در شتاب بخشیدن به تقویت سامانه‌ها و توانمندی‌های دفاعی و تهاجمی و نیز اقتدار فزاینده منطقه‌ای ، مصمم‌تر ساخته است.

 

متن پیام به این شرح است :

بسم الله الرحمن الرحیم

 

اقدام نامتعارف ،  غیرقانونی و بی‌سابقه رژیم ایالات متحده آمریکا در قرار دادن "سپاه پاسداران انقلاب اسلامی" در فهرست سازمان‌های تروریستی ، که بیانگر عمق کینه‌ورزی و عصبانیت آنان نسبت به این نهاد انقلابی و مردمی است با تقدیر الهی ، حماسه پرشور "وحدت و یکپارچگی ملی" و فصل مشترکی در حمایت از پاسداران انقلاب و سبزپوشان صحنه‌های نیاز انقلاب و کشور را رقم زد.

 

بی‌شک تصمیم سیاه ترامپ و احمق‌های دور و بر نظام حاکمه آمریکا در ادامه شکست‌های زنجیره‌ای کاخ سفید در منطقه ، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی * این یادگار ماندگار و میراث معجزگون امام راحل(ره) * را در شتاب بخشیدن به تقویت سامانه‌ها و توانمندی‌های دفاعی و تهاجمی و نیز اقتدار فزاینده منطقه‌ای و پاسداری از این حمایت ملی و سترگ را به‌عنوان  سرمایه‌ای اجتماعی و راهبردی ‌، مصمم‌تر ساخته است.

 

در این رهگذر ، با قدردانی و تشکر صمیمانه از مواضع انقلابی و حمایت‌های دشمن‌شکن آحاد مردم شریف و فهیم و مسئولین ارجمند کشور به‌ویژه رؤسای قوای سه‌گانه ، مجمع تشخیص مصلحت نظام ، نمایندگان مجلس شورای اسلامی از فراکسیون‌های مختلف ، حوزه‌های علمیه ، علما و ون ، دانشگاهیان ، نیروهای مسلح و احزاب ، گروه‌ها و جریان‌های گوناگون ی ، اصحاب رسانه و نیز جبهه مقاومت اسلامی و سایر علاقمندان و همراهان جمهوری اسلامی ایران در اقصی نقاط جهان ، باور داریم این پشتیبانی‌های متکثر و معنادار ، دلالت بر بی‌اعتباری اقدام دولت ماجراجوی آمریکا داشته و رسالت و مسئولیت‌های خطیر سپاه در ادامه راه مبارک و نورانی خود ، یعنی "حفاظت از دستاوردهای انقلاب اسلامی" و "تأمین امنیت ملی" را سنگین‌تر ساخته است.

 

در پایان ، به ملت عظیم‌الشأن ایران و دوستداران انقلاب و نظام اسلامی اطمینان می‌دهیم ، به‌حول و قوه الهی ، تحت تدابیر، فرامین و رهنمودهای مقام معظم رهبری و فرماندهی کل قوا حضرت امام ‌ای (مد ظله العالی) در کسوت پاسداری و دفاع غیر محافظه‌کارانه از انقلاب و آرمان‌های بلند آن ، هیچ درنگی به خود راه نداده و با به‌کارگیری راهبرد "مقابله به مثل" مقتدرانه برابر دشمن ، در صورت اقتضا ، درس‌های فراموش‌نشدنی ، پشیمان‌کننده و عبرت‌آموز به آنان خواهیم داد.

 

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

 


پنل پیامک پل پیشرفت

 

پنل اس ام اس

 

متن از 

پنل اس ام اس شیراز

 

حامل های چهار شرکت بزرگ تلفن همراه اعلام کرده اند , که ارسال

 پیامک متنی و 

پیام کوتاه به مشتریان حقوقی خود را متوقف خواهند کرد و قراردادی را با دفتر دادستان کل دادستان امضا کرده اند و دادستان وعده داده است که این کار را متوقف کند.

این حرکت با هدف پایان دادن به "سر و صدا"، اصطلاح صورتحساب مربوط به خدمات شخص ثالث غیر مجاز صورت گرفته است.

 

 

پنل پیامک شیراز ** 

پیامک صوتی ** 

ارسال بلک لیست *

نمایندگی پنل پیامک شیراز ** 

نمایندگی پنل پیامک *

 

 

"این یک پیروزی برای کاربران تلفن همراه در سراسر کشور است. در حالی که 

پنل پیامک و 

پنل اس ام اسدارای مزایایی بسیاری است  و همچنین خوشحالیم که تصمیم گرفته اند از جریان رفتن پول مردم عادی به جیب ان  و حساب بانکی هنرمندان جلوگیری کنند .

اکثر ارائه دهندگان خدمات تلفن همراه میتوانند مشتریان را قادر سازند تا به اهداف خیرخواهانه و کمپین های ی کمک کنند.

 بعضی از شرکتها تصمیم به" خروج از برنامه های پرداخت پیام های حق بیمه به دلیل تغییرات و ادعاهای اخیر و رفتار نادرست در ارائه خدمات پیام رسانی به اشخاص ثالث و مشتریان خود گرفته اند. در حال حاضر بهترین گزینه برای ارتقا  کسب و کار و پیشرفت در مشاغل خود و ایجاد نام تجاری  , استفاده از 

اپراتور تبلیغات صوتی و 

نمایندگی پیامک و 

تبلیغات صوتی است.

 

در حال حاضر شرکت تک رایان سپهرخاورمیانه پیشرفته ترین سامانه ارسال انبوه 

پیامک تبلیغاتی باکیفیت و ارزان در کشور میباشد و دارای مجوز رسمی از سازمان صنعت و معدن , آماده ارائه بهترین خدمات پیامکی به شما عزیزان در سراسر ایران اسلامی میباشد.

 

این خبر خوب برای صنعت 

بازاریابی اس ام اسی و 

تبلیغات پیامکی است که به طور فزاینده نام خود را به عنوان چهره اخلاقی در تبلیغات مدرن تلفن همراه نام گذاری کند . با قانون موجود و استراتژی های بازاریابی تلفن همراه کمپین بازاریابی پیام کوتاه باید , یک قاعده "انتخاب" در نظر بگیرند.  این کار میتوان پیام های ارسالی ناخواسته  را از بین ببرد.

 

ما توان آن را داریم تا صدایتان را , به گوش همه برسانیم.

09164900129**07137325725

شرکت تک رایان سپهرخاورمیانه۱۹ کشته و ۱۱۹ زخمی ، مردم از خانه خارج نشوند .

 

بارش شدید باران که از بامداد امروز در استان فارس آغاز شده بود ، از حوالی ساعت ۱۱ منجر به وقوع سیلاب شدید در منطقه دروازه قرآن ، میدان ابوکلام ، هفت‌تنان و مسیرهای منتهی به این مناطق شده بود.

 

تشکیل کمیته بحران استان فارس با حضور وزیر اطلاعات

در پی وقوع سیلاب در شیراز کمیته بحران استان فارس با حضور وزیر اطلاعات تا ساعاتی دیگر تشکیل جلسه می‌دهد.در پی وقوع سیلاب در شیراز کمیته بحران استان فارس به ریاست استاندار فارس و با حضور وزیر اطلاعات ساعت 22:30 دقیقه در استانداری فارس تشکیل جلسه می‌دهد.  

همچنین در پی وقوع سیل امروز در شیراز علاوه بر وزیر اطلاعات، رئیس اورژانس کشور، رئیس سازمان میراث فرهنگی کشور و برخی دیگر از مسئولان کشوری برای بررسی وضعیت سیل‌زدگان و رسیدگی به آنها به شیراز سفر کرده‌اند.

دستور رئیس کل دادگستری فارس به دادستان برای رسیدگی فوری به حادثه امروز شیراز

رئیس کل دادگستری استان فارس با بیان اینکه حادثه امروز در دستور رسیدگی ویژه دستگاه قضائی قرار دارد ، گفت : پس از وقوع حادثه بلافاصله با دستور دادستان مرکز استان پرونده قضائی پیرامون بررسی علل و ابعاد حادثه در دادسرای شیراز تشکیل شده است.

علی القاصی با ابراز تأسف از درگذشتگان این حادثه با بیان اینکه موضوع حادثه امروز در دستور رسیدگی ویژه دستگاه قضائی قرار دارد اظهار داشت : پس از وقوع حادثه بلافاصله با دستور دادستان مرکز استان پرونده قضائی پیرامون بررسی علل و ابعاد حادثه در دادسرای شیراز تشکیل و بازپرس ویژه با نظر دادستان و معاونین دادگستری حاضر در صحنه، تحقیقات اولیه را آغاز کرده است.

نماینده عالی قوه قضائیه در استان گفت : پس از بررسی‌های پزشکی قانونی مجوزهای قضائی توسط بازپرس ویژه جهت تحویل اجساد جان باختگان حادثه به خانواده‌ها صادر شده است.

وی در ادامه گفت : آنچه در تحقیقات اولیه مشخص شده اینکه رودخانه منتهی به دروازه قرآن حسب اطلاعات واصله لایروبی نشده و مجرای عبور آب به طور کامل باز نبوده است و همین امر موجب راه افتادن سیلاب مرگبار حاصله از بارندگی در کوه‌های اطراف شده است.

وی افزود : علی‌رغم اینکه سازمان هواشناسی از یک هفته قبل هشدارهای لازم در خصوص بارش شدید باران را اعلام کرده بود اما متولیان امر در حوزه شهرداری پیش‌بینی و اقدامات پیشگیرانه لازم در خصوص لایروبی رودخانه مجاور دروازه قرآن و مهار سیلاب ناشی از بارندگی را مد نظر قرار نداده‌اند.

وی تأکید کرد : این موضوع توسط دستگاه قضائی رسیدگی و بعد از انجام اقدامات کارشناسی با مسئولین و متولیان خاطی قاطعانه برخورد خواهد شد.

 

دادستان شیراز به موضوع ورود کرد‌.

از صبح امروز بارش باران در دروازه قرآن شیراز و محلات اطراف آن منجر به جاری‌شدن سیل و کشته‌شدن 11 نفر از هموطنمان شد، همین امر منجر به ورود دادستان شیراز به موضوع شد.‌

علی صالحی ، دادستان شیراز با حضور در مناطق سیل‌زده از سهل‌انگاری دستگاه‌های متولی انتقاد کرد و اظهار داشت : پرونده‌ای در این زمینه در دادستانی شیراز باز شده و موضوع تحت بررسی است. بر اساس بررسی‌های اولیه لایروبی این مسیر انجام نشده است.

 

علوی برای بررسی ابعاد خسارات سیل عازم شیراز شد.

به‌دستور حجت‌الاسلام رییس جمهوری ، حجت الاسلام علوی وزیر اطلاعات برای سرکشی ، نظارت و بررسی ابعاد خسارات ناشی از سیل در استان فارس عازم شیراز شد.

 

امدادرسانی نیروهای مهندسی و پزشکی سپاه فجر فارس به سیل‌زدگان

معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه فجر استان فارس گفت : نیروها و امکانات مهندسی و پزشکی سپاه فجر فارس و جمعی از گروه‌های جهادی بسیج در امدادرسانی به آسیب‌دیدگان حادثه سیل در شیراز حضور دارند.‌

سرگرد جلال یارمحمدی با اشاره به حادثه وقوع سیلاب و بروز خسارات به خودروها و مسافران نوروزی در منطقه دروازه قرآن شیراز اظهار داشت : نیروهای امدادی سپاه در حال آماده‌باش هستند و امکانات پزشکی و مهندسی سپاه استان فارس به‌صورت فعال در فرآیند امدادرسانی به مردم شیراز در سطح این شهرستان حضور دارند.

وی افزود : علاوه بر نیروها و امکانات مهندسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ، جمعی از گروه‌های جهادی و اقشار بسیج استان فارس نظیر بسیج جامعه پزشکی ، معاونت امداد و درمان سپاه فجر ، بسیج سازندگی فارس و سایر اقشار بسیج در امدادرسانی به آسیب‌دیدگان حادثه سیل در شیراز حضور فعال دارند.

 

انتقال 17 جسد به پزشکی قانونی ا‌ستان فارس

مدیرکل پزشکی قانونی استان فارس با اشاره به انتقال 17 جسد به پزشکی قانونی فارس گفت : میان کشته‌شدگان 4 کودک ، 3 پسر و یک دختر وجود دارد.‌

سعید غلامزاده ، با اشاره به انتقال 17 جسد به پزشکی قانونی اظهار داشت : از این تعداد 6 مرد ، 7 زن ، 4 کودک هستند.

وی با اعلام اینکه شناسایی اجساد در حال انجام است ، گفت : کودکان 3 پسر و یک دختربچه هستند

 

ورودی شیراز از سمت پل شهید اسکندری به‌سمت اصفهان مسدود  است

رئیس پلیس راه شمال استان فارس در پی این حادثه از برخورد تعداد 100 خودرو در ورودی دروازه قرآن خبر داد و گفت : به‌دلیل آب‌گرفتگی ورودی شیراز از سمت پل شهید اسکندری به‌سمت اصفهان مسدود است و تا اطلاع ثانوی تردد از این مسیر امکان‌پذیر نخواهد بود.

سرهنگ عبدالهاشم دهقان ، با تأکید بر اینکه "عبور و مرور از منطقه دروازه قرآن غیرممکن شده و در تلاش هستیم تا پایان امروز این مسیر بازگشایی شود"، گفت: دیگرمحورهای مواصلاتی استان فارس باز است و تردد در آنها جریان دارد.

رئیس پلیس راه شمال استان فارس ادامه داد : مسافران با توجه به شروع بارش برف و باران از شب گذشته و احتمال سیلابی شدن در مسیرهای مواصلاتی استان  از سفرهای غیرضروری از این مسیرها خودداری کنند.

 

استقرار 5 تیم عملیاتی هلال احمر

حسین درویشی ، مدیر جمعیت هلال احمر استان فارس نیز از استقرار 5 تیم عملیاتی در منطقه سیل‌زده خبر داد

 

تشکیل جلسه فوری مدیریت بحران در استان فارس

مدیرکل مدیریت بحران استان فارس از تشکیل جلسه فوری مدیریت بحران در استان فارس برای کنترل اوضاع خبر داد و گفت: میزان خسارت سیلاب شیراز ‌هنوز مشخص نیست.

 

هشدارهای علوم پزشکی شیراز

علوم پزشکی شیراز نیز هشدارهایی برای حفظ سلامت مردم اعلام کرده از جمله اینکه  شهروندان باید با سیلاب مانند فاضلاب برخورد کنند و تحت هیچ شرایطی از آب چاه استفاده نکنند.

همچنین در این بیانیه آمده است : از تماس بدن با آب سیلاب باید پرهیز کنیم و بدون چکمه در سیلاب راه نرویم ، اگر سیلاب وارد منزل شد بعد از خارج کردن سیلاب وسایل منزل باید شست‌وشو و ضدعفونی شوند.

 

مردم از منازل خود خارج نشوند.

‌عنایت‌الله رحیمی استاندا‌ر فارس ، با اشاره به‌ وقوع سیلاب در برخی مناطق شیراز اظهار داشت : این سیلاب در کمتر از 10 دقیقه از ارتفاعات تنگ الله‌اکبر شروع شد و در ورودی شهر شیراز و در د‌روازه قرآن خودروهای در حال حرکت را با خود برد.

وی علت این سیلاب را  حجم زیاد بارندگی اعلام کرد و افزود : نیروهای امدادرسان در صحنه حضور دارد و امیدواریم حداقل تلفات را داشته باشیم.

استاندار فارس با ابراز اینکه خودروهایی که از شیراز به‌سمت اصفهان در حال حرکت بودند با مشکل مواجه شدند ، تصریح کرد : از مردم درخواست کرده‌ایم ، که از منازل خود بیرون نیا‌یند تا بتوانیم اوضاع را تحت کنترل داشته باشیم.

 

 

شکستن سدهای استان فارس ‌صحت ندارد.

‌روابط عمومی آب منطقه‌ای استان فارس با اشاره به شایعه شکسته شدن سد در استان فارس در اطلاعیه‌ای اعلام کرد : هیچ کدام از سدهای  استان  دچار هیچ حادثه‌ای نشده است

در این اطلاعیه اعلام شد اکنون ساعت 16 روز دوشنبه پنجم فروردین ماه سدهای فارس حدود یک‌ونیم میلیارد مترمکعب ظرفیت خالی دارند و می‌توانند این مقدار سیلاب احتمالی را کنترل و ذخیره بکنند

 


پنل اس ام اس و بانک

 

متن از 

پنل اس ام اس شیراز

استفاده از 

پنل اس ام اس و 

پنل پیامک یکی از  سریع ترین و  ساده ترین روش ها برای برقراری   ارتباط بین مصرف کنندگان و صاحبان مشاغل  و کسب و کار ها را فراهم می کند . بانکداری ، از این گزینه مستثنی نیست ، در حال حاضر تقریبا هر بانک بزرگ دارای نوعی متون بانکی برای ارائه و معرفی خدمات به مشتریان  است ،

 

 

متن بانکی ، برای تعدادی از مشتریان که مایل به حفظ منابع مالی خود هستند ، از محبوبیت بیشتری  برخوردار است  و مانند : کاربران اینترنت ، نیاز به اتصال به اینترنت ندارند. با این وجود ، 51  ٪ از کاربران تلفن همراه ، فکر می کنند که بانکداری تلفن همراه امن نیست و تعداد مشتریانی که از تلفن های همراه ، برای مشاهده تعادل و معاملات در سال استفاده می کنند، تنها 8 ٪ از کل آماراست . 

 

این شک و  تردید در ارتباط با بانکداری پیامکی ،  قابل فهم است  . ترس از ارسال جزئیات حساب توسط پیام های متنی بی اساس است. حتی فقط استفاده از متن به عنوان بخشی از تاکتیک های بازاریابی پیامکی ، هیچ مرجع خاصی را  برای یک حساب ایجاد نمی کند ، بعضی از مشتریان ، هنگامی که به امور مالی مراجعه میکنند خجالت می کشند ، بعضی از مردم همیشه ترجیح می دهند معاملات واقعی در دنیای واقعی خود را داشته باشند.

 

 

بیشتر افراد ، با سوء استفاده از خدمات سایبری برخورد می کنند ، استفاده از پیام کوتاه ، یکی از بهترین چیزهایی است که برای بانکداری اتفاق می افتد و به غیر از خدمات ، بهبود بهتری در خدمات مشتری می تواند ارائه دهد ، همچنین هر چه معامله گران به شما می گویند ،  به طور بالقوه بسیار امن تر از سایر بانک های نوع خود هستند.

 

در پاسخ به نگرانی های امنیتی ، اکثر بانک ها به تازگی مجموعهای از اقدامات احتیاطی را انجام داده اند که به آنها اجازه می دهد تا ی و سرقت هویت را به حداقل برسانند. مشتریان اکنون یک PIN اختصاصی ، برای ورود دارند  ، تا هر جلسه پیام رسان پیام کوتاه و همچنین نام مستعار برای شماره های حساب را آغاز کند.

 

Wells Fargo ، اولین بانک بود که  ، خدمات را برای همه مشتریان ارائه کرد ، حتی کسانی که در بانکی آنلاین ثبت نام نکرده بودند ، هدایت می شود. تحقیقات آنها نشان می دهد که مشتریان در حال حرکت در حال بررسی تعادل خود هستند ، بنابراین تعدادی از کدهای تخفیف و یا کلمات کلیدی  را که مشتریان می توانند برای دریافت و  انجام معاملات خاص ، از آنها  استفاده کنند ، ارسال کنید

بانک ها ، شماره حساب ها یا کلمه عبور را ارسال نمیکند وعده 100٪ و بیمه را در صورتی که فعالیت غیرمجاز گارانتی امنیت آنلاین آنها در ظرف 60 روز گزارش شود.

 

بانک های دیگر ، به مشتریان اجازه می دهند تا با استفاده از یک گوشی هوشمند ، چک را تحویل دهند. برای  هر کس ، انجام چنین معاملات سطح بالایی ، از راه دور . بسیار راحت است ، اما برای کسانی که ، این انتخاب را می خواهند ، پیامک های پیام کوتاه و بانکداری تلفن همراه ، زندگی را بسیار ساده تر می کند.

 

شرکت تک رایان سپهر خاورمیانه

09164900129**07137325725

 

 


حضور فرمانده کل سپاه ، در صحن غیر علنی مجلس

 

فرمانده کل سپاه ، صبح امروز به مجلس رفت تا به تحلیلی صحیح  از جنگ روانی آمریکا ، در روزهای اخیر و ارائه گزارشی از توان دفاعی کشور به نمایندگان مجلس بپردازد.

صبح امروز، سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه به همراه فرماندهان نیروهای زمینی و هوافضای سپاه به جمع نمایندگان مجلس رفت ، تا پشت پرده‌های جنجال‌های تبلیغاتی چند روز اخیر رسانه‌های خارجی و برخی رسانه‌های داخلی ، در رابطه با اعزام ناو هواپیمابر به خلیج فارس را برای نمایندگان ملت ، تشریح کند.

 

از سال 1386 به این سو ، بر اساس تقسیم کاری که بین ارتش و سپاه صورت گرفت ، مسئولیت بر قراری امنیت در خلیج فارس و تنگه هرمز بر عهده سپاه گذاشته شده است و اگر قرار باشد نیرویی  درباره تحرکات آمریکا ، در خلیج فارس و توان دفاعی کشور برای مقابله احتمالی با آمریکا توضیحی دهد ، فرماندهان سپاه پاسداران هستند.

 

حضور فرماندهان نیروهای زمینی و هوا فضا  در این جلسه نیز ، می تواند به این دلیل باشد که هر دو این نیرو‌ها ، در دفاع از خلیج فارس نقش دارند. نیروی زمینی در  دفاع از سواحل خلیج فارس نقش ایفا می‌کند ، نیروی هوافضای سپاه نیز وظیفه پدافند هوایی از آسمان این منطقه را برعهده داشته وموشک‌های بالستیک ضد کشتی ، مانند : موشک‌های خلیج فارس و هرمز هم در اختیار این نیرو است.

 بر اساس اظهارات نمایندگان ، سردار سلامی به درخواست خود و برای روشنگری درباره پشت پرده تحرکات و عملیات روانی دشمن در منطقه ،  به جلسه غیرعلنی مجلس رفته است تا تحلیل درستی از تحرکات دشمن در منطقه و همچنین توان دفاعی سپاه را به نمایندگان ارائه کند.

 

طی هفته‌ اخیر، آمریکایی‌ها جنجال تبلیعاتی فراوانی را پیرامون اعزام ناو هواپیمابر آبراهام لینکلن و بمب‌افکن‌های بی 52 به خلیج فارس به راه انداخته‌اند و در این بین برخی رسانه‌‌های داخلی هم ، به در همراهی با رسانه‌های خارجی به دنبال آن هستند ، تا این تحرکات نظامی آمریکا را آرایش جنگ ، دولت دونالد ترامپ برای حمله به ایران تلقی کنند.

.

نمایندگان مجلس می‌گویند ، سرلشگر سلامی در این  جلسه غیرعلنی به ، صورت مشروح و با دلایل مستدل ، تاکید کرد که تمام این تحرکات ، جنبه روانی دارد و آمریکا  نه می‌تواند و نه می‌خواهد جنگ جدیدی را آغاز کند.

 

بر اساس اظهارات نمایندگان مجلس ، سرلکشر سلامی در این جلسه ، حضور ناوگان آمریکا در خلیج فارس را ، امر عادی طی سالیان گذشته تلقی کرده و اعلام کردند : اعزام ناو جدید آمریکایی ، بر اساس برنامه ‌ریزی قبلی بوده و چیز جدیدی نیست. سردار سلامی در این جلسه ، همچنین تاکید کرده است که سپاه و سایر نیروهای مسلح ، از اشراف بالای اطلاعاتی بر نیروهای آمریکایی در منطقه ، برخوردار هستند و هرگونه تحرک واقدام نیروهای آمریکایی از دید نیروهای مسلح جمهوری اسلامی مخفی نیست.

 

علاوه بر این فرمانده سپاه اعلام کرده است آسیب پذیری بالای ناوهای هواپیمابر آمریکا مانع از آن می‌شود که آمریکایی‌ها چنین ریسکی انجام دهند و اقدام نظامی علیه ایران انجام دهند.

اما بررسی اقدامات و اظهارات مقامات آمریکایی به خوبی نشان‌ می‌دهد که هدف آنها از اعزام ناو به خلیج فارس چیزی جز یک جنگ تبلغاتی و جنگ روانی و رو آوردن به حربه قدیمی ایجاد دوگانه جنگ و صلح نیست.

 

اقدامات اخیر آمریکایی‌‌ها ، از دوجنبه نظامی و ی قابل بررسی است. از جنبه نظامی  ، باید گفت : که آمریکایی‌ها حداقل طی یک دهه اخیر به جز مواردی معدود ، همواره ناو هواپیمابر ، در خلیج فارس داشته‌اند و اعزام دوباره ناو آبراهام لینکلن به این منطقه چیز عجیبی نیست.از سوی دیگر ، اگر امریکایی‌ها بخواند آرایش جنگی در مقابل ایران بگیرند ، باید ناوگان و نیروهای مستقر در پایگاه‌های منطقه‌ای شان را از برد موشک‌های ایران خارج کنند که تا کنون هیچ یک از این اقدامات از سوی آمریکایی‌ها صورت نگرفته است.

.

همچنین قدرت نفوذ منطقه‌ای ایران آمریکا را در شرایطی که بتواند جنگی را در منطقه غرب آسیا علیه ایران آغاز کند قرار نمی‌دهد.

 

به لحاظ ی ، هم آمریکایی‌ها طی چند روز اخیر با لحنی متفاوت از کشوری که آرایش جنگی به خود گرفته است با ایران سخن گفته‌اند. مقامات آمریکایی‌ در نامه‌ای به مقامات کشورمان ، به صراحت اعلام کرده‌اند که به هیچ وجه قصد حمله به ایران را ندارند. کارشناسان می‌گویند : این موضع آمریکا ، بیش از آنکه ناشی از اختیار آنها باشد ، ناشی از عدم توانمندی آمریکا برای آغاز جنگ با ایران است.

 

 


3 میلیارد دلار , از سفره های مردم ، به تاراج رفت .

 

با بررسی دقیق آمارها ، نشان می‌دهد ؛ در سال ۱۳۹۷، در شرایط تحریم» و در کوران التهابی که ، آمریکایی‌ها آن را جنگ ارزی» نامیده‌اند ، ۳۳میلیارد دلاراز ارز کشور ،  به چرخه اقتصاد رسمی برنگشته ، که در نوع خود منحصر به فرد است.

 

 

گزاره ‌های عمیقاً جالب ، و البته عمیقاً پرسش ‌برانگیز است !!!؟؟؟

1*  کل ارز 4200تومانی تخصیص‌یافته در این بازه زمانی، حدوداً معادل 28.5 میلیارد دلار (دقیقاً 28.472.166.948 دلار) است. محاسبه این رقم به این شرح است:

2* بر همین اساس ، مجموع ارز نیمایی تخصیص ‌داده ‌شده نیز،  رقمی معادل 9.6 میلیارد دلار(دقیقاً 9.615.367.832) است.

بنابراین تا اینجا ، ارزی که دولت در این فاصله زمانی ، به گزینه‌های 4200تومانی و نیمایی اختصاص داده ، مجموعاً معادل(38 میلیارد دلار دقیقاً 38.087.534.780) است.

3* اگر از این دو نوع ارز بگذریم ، چه ارزی می‌ماند ؟ ارز قیمت آزاد. خب ، این ارز چه‌ میزان بوده است ؟ برای دستیابی به این رقم ، باید میزان واردات را در این بازه ببینیم.

بر اساس آمار رسمی گمرک جمهوری اسلامی ، در دوازده‌ ماهه سال 1397، واردات ، مجموعاً رقم 42.6 میلیارد دلار، و صادرات غیرنفتی ، مجموعاً 44.3 میلیارد دلار بوده است. برای انتشار آمار صادرات و واردات فروردین 98 هم کمی زود است ؛ بنابراین از آمار اول فروردین 98 تا امروز صرف ‌نظر می‌کنیم تا بحثمان دقیق ، و مبتنی بر آمارهای رسمی  باشد.

آنچه در بند 3 به‌دنبال دستیابی به آن بودیم میزان تخصیص ارز قیمت آزاد» به واردات بود. از مبلغ  42.6 (کل واردات) رقم 38.1 (یعنی جمع دو ارز نیمایی و دولتی) را کسر می‌کنیم؛‌ که عدد 4.5 به‌دست می‌آید؛ به این معنا که 4.5 میلیارد دلار به‌قیمت آزاد فروخته شده است.

 

* این ارز از کجا آمده است؟

می‌دانیم که ارز تخصیص ‌یافته ، به واردات» ، از مسیر صادرات» وارد کشور می‌شود ؛ لذا:

4* در بند 3 دیدیم که در سال 97 میزان صادرات غیرنفتی کشور، 44.310 میلیارد دلار بوده است. از سوی دیگر دولتها با هدف زیاده نشان دادن صادرات بخش غیرنفتی»، بخش آلوده به نفت را ــ یعنی نفت نیست، اما از این بخش استحصال شده ــ در آمار صادرات غیرنفتی درج می‌کنند. بر اساس آمار گمرک (همان) از کل صادرات غیرنفتی، 4.9 مربوط به میعانات گازی» ؛ 1.9 مربوط به گاز طبیعی مایع‌شده» ؛ 1.7 مربوط به پروپان مایع‌شده» ؛ 1.46 مربوط به سایر روغنهای سبک و فرآورده‌ها بجز بنزین» ؛ و 1.350 مربوط به متانول» بوده است ، بنابراین جمع مقدار صادرات غیرنفتی ، اما آلوده به نفت» حدود 11.3 میلیارد دلار است.

 

کسری کل صادرات غیرنفتی ، از بخش آلوده به نفت ،  نشان می‌دهد میزان صادرات غیرنفتی حقیقی (یعنی صادرات جزو اقلام نفتی و اقلام آلوده به نفت که مختص پتروشیمی‌ها است) ، رقم 33 میلیارد دلار بوده است.

5* به‌عبارت بهتر، به‌جز صادرات نفتی، و اقلام آلوده به نفت (که دولت نسبتاً بر آن سیطره دارد و به ارز 4200تومانی و نیمایی اختصاص یافته) به‌میزان 33 میلیارد دلار ارز توسط صادرکنندگان غیردولتی (به‌عبارت نادقیق) باید به چرخه اقتصاد کشور بازگشته باشد؛ (توجه دارید که ارز این قشر از صادرکنندگان نه به نیما رفته و نه به 4200تومانی) اما دیدیم که ارزِ وارد چرخه شده، جز دو بخش مذکور، رقم 4.5 میلیارد دلار را نشان می‌دهد.

 

6* یک نکته مهم دیگر این است که بر اساس گزارش‌های واصله، بیش از 40 درصد ارز عرضه‌شده در بازار نیما ــ یعنی حداقل 4 میلیارد دلار ــ از محل فروش نفت، و توسط دولت به این بازار تزریق شده است.

کسر 4.5 از؛ و افزودن 4 به؛ رقم 33 میلیارد دلار نشان می‌دهد، دست‌کم 33 میلیارد دلارِ گم‌شده (ردگیری‌نشده) در اقتصادمان داریم، که دست صادرکننده‌های شخصی یا پتروشیمی‌ها (یا حتی احیاناً دولت) مانده و به اقتصاد کشور بازنگشته است.

 

7* این 33 میلیارد دلار گم‌ شده ، کجاها می‌تواند باشد ؟ آنچه را امکان دارد منطقاً در چند کانال محدود می‌توان خلاصه کرد : الف. فرار بدون عوارض سرمایه از کشور (مثلاً خرید املاک و مستغلات در خارج از کشور) ؛ ب. قاچاق (واردات غیررسمی و بدون عوارض که کمر تولید داخل را می‌شکند) ؛ ج. خروج و عدم ‌بازگشت ردگیری ‌نشده ارز (مانند ارز مسافری غیررسمی ، مثلاً برای سفر به ترکیه و تایلند!) د. خرید توسط عاملان متخاصم سعودی و امارات با هدف برهم زدن بازار ارز تهران ؛ ه.دپو و انبار ارز ، برای اهداف سوداگرانه و سفته‌بازانه ؛ و. یا احیاناً مواردی مانند صادرات اعتباری . ، ملاحظه می‌فرمایید که تقریباً ،همه آنچه در این بازار اتفاق می‌افتد ، در شرایط فعلی ، به ‌زیان کشور و عمیقاً غیرقانونی است.

 

جالب و شایان توجه است که دولت محترم ، در شرایط ویژه تحریم و جنگ اقتصادی ، به سوداگران اجازه می‌دهد ، آزادانه ارزهای مورد نیاز کشور را ، بدون کوچکترین ردگیری و عوارض از چرخه اقتصادی کشور خارج کنند ؛ آن هم به‌ میزان 33 میلیارد دلار! در این شرایط ، دلیل کسری میزان عرضه ارز، و بالا رفتن تب تقاضا ، و التهاب در بازار ارز، و متعاقب این شرایط ،  رونمایی از ارز 20هزارتومانی ، در اقتصاد ایران (که سال گذشته رخ داد) ؛ و در پی آن ، تأثیر عمیق بالا رفتن نرخِ ارز ، بر معیشت مردم و اقتصاد ، که در شئون مختلف ، از انفجار، و 2.5 برابر شدن قیمت ، در مسکن و خودرو ، تا اقلام اساسی خوراکی مردم رخ نمود ، مشخص می‌شود.

 

به‌نظر می‌رسد ، این سطح از وادادگی و ناکارآمدی عملیاتی در شریان اقتصادی کشور ، یعنی پول ، اگر عمدی هم نباشد ، ناشی از اشکالات عمیق ساختاری حاکم ، بر شبکه پول و بانک کشور و عدم ‌کفایت مسئولان ، در کنترل شرایط است. آیا انتساب افراد بی ‌کفایت ، بر فرماندهی یک محور مهم نبرد» و بی‌مبالاتی ، دست ‌دست کردن و  ادامه این رویه ـ، از سوی هرکه باشد ، آشکارا عرصه جنگ را به آمریکا واگذاشتن ، کوتاه آمدن از آرمانهای انقلاب اسلامی ، و بی‌مبالاتی در حق محرومان و پابرهنگان این کشور نیست ؟

به‌ نظر می‌رسد ، به‌ دلیل عدم ‌کفایت مسئولان فعلی در کنترلِ ، ولو حداقلیِ ، این شرایط ، نیازمند ورود دستگاههای نظارتی بالادستی و خصوصاً ، دستگاه قضایی به ‌نفع محرومان جامعه ، برای جلوگیری از پیش ‌روی این سرطان ارزی» هستیم ؛ والّا استمرار این وادادگی» می‌تواند ، اقتصاد ایران را به شرایط خطرناکی سوق دهد.

نکته قابل تأمل دیگر ا‌ینکه ؛ بانک مرکزی ، یک روز پس از انتشار فهرست ذکرشده در بند 1، فایلهای اکسل این فهرستها را برداشت ، و تنها پی‌ دی‌اف‌ها ماند ؛ تا فرآوریهای محاسباتی و اطلاعاتی ، مشابه گزارش جاری امکان‌ پذیر نباشد.

 


 

دولت برای ۵ دولت بعدی بدهی برجا گذاشت .

حقوق وزرا و نهاد ریاست جمهوری  ،  سه برابر ، نسبت به دولت  نهم و دهم ، افزایش  داشته است  .

 

نماینده سابق مجلس شورای اسلامی ، با هشدار نسبت به میزان حجم اوراق مشارکت انتشار یافته از سوی دولت گفت : اورارق قرضه و مشارکت در دولت یازدهم و دوازدهم ، به اندازه دویست سال دولتهای قبل بوده است و ۵ دولت بعدی ، باید بدهی هایش را بپردازند.

 

رئیس مجلس شورای اسلامی در 17 بهمن ماه سال گذشته اعلام کرد : مقام معظم رهبری دستور داده‌اند ، ظرف چهار ماه آینده ، اصلاحات ساختاری در بودجه کشور صورت گیرد بنابراین به‌فرمایش مقام معظم رهبری ، مجلس شورای اسلامی مکلف به اصلاح بودجه شده است ؛  در این رابطه با موسی الرضا ثروتی عضو  سابق کمیسیون اقتصادی مجلس  شورای  اسلامی گفت‌وگو کردیم.

وی با تصریح بر اینکه اولین و مهمترین اصلاحی که بودجه نیازمند آن است ، بحث کاهش وابستگی  آن به درآمدهای نفتی است گفت : علی رغم ضرورت این کار برای اقتصاد کشور ، اما متأسفانه همواره فقط دولتها ، وعده تحقق آن را داه اند ، اما هر گز آن را عملیاتی نکردند.

 

* وعده بودجه غیر نفتی در عین برداشت 120 درصدی  از درآمدهای نفتی

این کارشناس اقتصادی با ابراز اینکه علی رغم گزارشهای هر ساله که بیانگر کاسته شدن از نقش درآمدهای نفتی در بودجه است ، اما آمار نشاندهنده به عکس قضیه است گفت : مثلا در بودجه سال 97 باید 48 درصد درآمدهای نفتی را به صند وق توسعه ملی می ریختند ، ولی رئیس جمهور در سال گذشته با اصرار از مقام معظم رهبری مجوز گرفته که بیست درصد واریز کند ، یعنی کمتر از نصف آن چیزی که باید به حساب صندوق توسعه ملی واریز شود در حالی که مبلغ درآمد نفتی بیش از 120 رصد محقق شد.

موسی الرضا ثروتی افزود : متاسفانه هر ساله با وجود محقق شدن کامل درآمدهای نفتی به جای سرمایه گذاری عطش استفاده از درآمدهای نفتی بیشتر می شود.

 

* 4 برابر شدن درآمدهای نفتی دولت یازدهم ودوازدهم نسبت به  دولت نهم ودهم

وی با بیان اینکه ، درآمد نفتی در دولت یازدهم و دوازدهم تا کنون ، بیش از 4 برابر درآمدهای نفتی دولتهای نهم و دهم بوده است گفت : اما متأسفانه در این دروه نیز گام مؤثر و مثبتی برای عدم اتکا به بودجه نفت برداشته نشد.

نماینده مجلس شورای اسلامی با اظهار تأسف از اینکه علی رغم توصیه هر ساله مقام معظم رهبری نسبت به این موضوع که هشدار می دهند اما به آن توجهی نمی شود گفت: اولین گام برای نگارش بودجه درست پیدا کردن راه حل برای کاهش وابستگی آن به نفت و حذف تدریجی آن در بودجه نویسی سالیانه است.

موسی الرضا ثروتی با بیان اینکه مسأله دومی که در اصلاح ساختار بودجه بایستی به آن توجه شود بودجه نویسی عملیاتی است گفت: ادعای همه دولتها وقتی به مجلس برای ارائه بودجه می آیند این است که بودجه عملیاتی نوشته شده است یعنی پول در مقابل عمل انجام شده است در حالی وقتی بودجه به دقت کارشناسی می شود مشخص می شود که این یک شعاری بیش نیست

وی افزود: مثلا پروژه ای برای اتمامش نیاز به فلان میزان بودجه نیازمند است اما وقتی پروژه کارشناسی می شود مشخص می شود که بودجه مد نطر بر خلاف نظر کارشناسانه و در برخی اوقات حتی سه برابر بیشتر در نظر گرفته شده است.

* اورارق قرضه و مشارکت در دولت یازدهم ودوازدهم به اندازه دویست سال دولتهای قبل

این کارشناس اقتصادی اشکال سوم در بودجه نویسی را واگذاری های مالی دانست و افزود: واگذاری های مالی برای هر دولت باید بر اساس ضابطه و قاعده باشد مثلا دولتهای یازدهم و دوازدهم به اندازه دویست سال دولتهای قبل اوراق مشارکت منتشر کردند و از مردم استقراض کردند اما مجلس به این موضوع حتی اعتراض نکرد و سازو کاری نیز برای ورود مجلس به این موضوع وجود ندارد.

موسی الرضا ثروتی با هشدار نسبت به میزان اوراق استقراضی که دولتهای یازدهم و دوازدهم منتشر کرده است گفت: در این دو دولت به میزانی اوراق استقراضی منتشر شده است که 5 دولت آینده نیز نمی تواند بدهی دولت به مردم را پاک کند بنابراین برای پخش و منتشر کردن چنین اوراقی باید در بودجه اصلاح ساختاری صورت بگیرد و برای هر دولت محدوده ای در نظر گرفته شود.

وی با تصریح بر اینکه اشکال انتشار این اوراق را تنها میزان حجم بالای این اوراق نیست گفت: ای کاش این حجم از اوراق مشارکت بابت امور سرمایه ای در کشور بود اما متأسفانه درآمد حاصل از این اوراق خرج امور جاری کشور شد همانند 95 درصد بودجه که صرف امور جاری کشور می شود.

این کارشناس اقتصادی  ، با انتقاد از سهمی که بودجه جاری در بودجه دارد گفت :  اکنون حقوق وزرا ، هزینه امور جاری نهاد ریاست جمهوری  سه برابر نسبت به دولت  نهم و دهم افزایش  داشته است.

موسی الرضا ثروتی اشکال چهارم در نظام بودجه نویسی را ، عدم تناسب درآمدها با هزینه ها دانست و افزود : مثلا سال گذشته درآمدهای حاصل از نفت 120 درصد بود ، اما این بیست درصد اضافی به سمت فعالیتهای عمرانی نرفت بلکه صرف امور جاری شد.

وی با ابراز اینکه ، مسأله پنجمی که در بودجه نویسی باید بازنگری شود ، میزان سهم بودجه عمرانی است گفت : حد اقل باید نسبت مساوی بین بودجه جاری و عمرانی در بودجه باید دیده شود ، اما اکنون سهم بودجه عمرانی 10 درصد است و هرگاه کسری بودجه به وجود می آید ، از سهم بودجه عمرانی کاسته می شود که این باید اصلاح شود.

 

* محال بودن کوچک سازی دولت با روی کار آمدن هر فرد مسئول با  یک اتوبوس از آشنایان  خود

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس ، با ابراز اینکه با توجه به برنامه ششم توسعه ، در سال گذشته باید دولت 13 درصد کوچک می شد ،  گفت : نه تنها کوچک نشده است بلکه ،  10 درصد نیز بزرگتر شده است ، چرا که تا وقتی مرسوم  است ، هر فرد مسئولی با  یک اتوبوس از آشنایان خود روی کار بیاید ، امکان کوچک سازی دولت محال است.

موسی الرضا ثروتی با اشاره به مسأله  ششمی که در بودجه باید توجه شود گفت : همواره از دولت الکترونیک صحبت می شود ، اما هیچگاه اجرائی نمی شود و با وجود اینکه ، در بودجه سالیانه برای آن ردیفی در نظر گرفته می شود ، اما هیچگاه ساختار و سازوکار  راه اندازی آن تبیین نشده است و دراقع این ردیف از بودجه ، بدون حساب و کتاب است.

وی اشکال هفتم بودجه را ، در واگذاری ها شرکتهای دولتی دانست و افزود : وقتی مجلس برای واگذاری ها ، حساب و کتابی در بودجه سالیانه در نظر نگرفته است ،  از سویی فرجام آن  یا همچون مثل آلمینیوم اراک ، نیشکر هفت تپه و مواردی از این قبیل می شود یا  با مخالفت برخی از  مدیران شرکتهای دولتی و هیئت مدیره آن  مواجه می شود که اجازه واگذاری شرکت زیر مجموعه اشان را نمی دهند ،که اکنون مشاهده می شود با گذشت 12 سال از ابلاغ دستور اصل 44 قانون اساسی هنوز 400 شرکت دولتی خصوصی نشده اند.

 

* سیر مع اشتغال ،  با وجود ردیف بودجه برای اشتغاایی

عضو سابق کمیسیون اقتصادی مجلس ، اشکال هشتم در بحث بودجه را که نیازمند اصلاح ساختاری است  ، مربوط به موضوع اشتغاایی دانست و افزود : هر ساله بودجه ای برای ایجاد اشتغال در نظر گرفته می شود ، اما وقتی آمار  اشتغال را در آن سال بررسی می کنیم ،  برخی موارد همچون سالهای اخیر ، با وجود اختصاص این ردیف بودجه ،  اما اشتغاایی منفی بوده است یعنی به جای اینکه به جمعیت شاغلین افزوده شود ، به جمعیت بیکاران افزوده شده است.

 


سهم هر ایرانی از یارانه‌های پنهان چقدر است؟؟؟!!!

 

 

نماینده مردم داراب در مجلس گفت : بر اساس اعلام رئیس سازمان برنامه و بودجه مبلغ ۹۳۴ میلیارد تومان یارانه پنهان وجود دارد.

رضا انصاری نماینده مردم داراب در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (دوشنبه، 20اسفند) قوه مقننه طی تذکر شفاهی خود خطاب به محمود حجتی ، وزیر جهاد کشاورزی اظهار داشت : تأمین معیشت مردم حوزه انتخابیه‌ام که عمدتاً از محل کشاورزی است ، به دلیل پاره‌ای از بی‌تدبیری‌ها مردم این منطقه را گرفتار کرده است از سوی دیگر هزینه تولید محصولات کشاورزی هر روز بیشتر می‌شود و وضعیت خریدهای تضمینی نیز حقیقتاً غم انگیز است.

وی در ادامه خطاب به حجتی گفت : به نظر می‌رسد خسته و بی‌انگیزه شده‌اید ، بنابراین حال که شرایط استیضاحتان فراهم نشده است ، ای‌کاش خودتان داوطلبانه از دولت خداحافظی کنید تا وزیری جوان ، بانشاط ، پرانرژی و انقلابی به جای شما بنشیند که در پی آن تحول و پویایی را در بخش کشاورزی شاهد باشیم.

نماینده داراب  ، در مجلس در بخش دیگری از تذکر خود ، خطاب به رئیس‌جمهور عنوان کرد : بر اساس آنچه رئیس سازمان برنامه و بودجه اعلام کرده است مبلغ 934 میلیارد تومان یارانه پنهان و 50  هزار میلیارد تومان معافیت مالیاتی در کشور داریم ، بنابراین با فرض اینکه 80 میلیون نفر در کشور هستند ، اگر همین میزان یارانه را در اختیار آنها قرار دهیم ، سهم هر یک از آنها یک میلیون و 25 هزار تومان خواهد شد .

انصاری اضافه کرد : نحوه تخصیص یارانه‌ها باعث شده ، که ما در آمارهای بین‌المللی مقام اول یارانه سیاه را در دنیا داشته باشیم و در حقیقت با این وضعیت به جایی رسیده‌ایم که دهک‌های دهم یعنی اقشار ثروتمند 27 درصد یارانه کشور را می‌بلعند و دهک‌های فقیر تنها اندکی بیش از 2 درصد ، نصیبشان می‌شود ، که این امر منجر به بی‌عدالتی شدید  در کشور شده است و نیازمند همت دولت برای مدیریت صحیح یارانه‌ها است .

 


 عدم‌تمدید معافیت‌ نفتی یعنی صفرشدن صادرات نفت ایران؟

 

یک مقام آگاه در وزارت نفت گفت : همان‌گونه که آمریکا در ۴ نوامبرِ ، به  ادعایی خود برای صفرشدن صادرات نفت ایران نرسید ، نه‌تنها در ۱۰ روز آینده ، بلکه در ماهها و سالهای آینده نیز به این هدف خود نمی‌رسد.

تلاش آمریکا برای صفر کردن صادرات نفت ایران ، همه را به‌یاد سناریوی 4 نوامبر 20 می‌اندازد ، سناریویی که آمریکا با استفاده از تمامی ابزارهای رسانه‌ای خود ، در تمام جهان این ادعا را پخش کرده بود که صادرات نفت ایران تا 4 نوامبر 20 به صفر می‌رسد.

 

در آستانه این تاریخ (2 نوامبر 20) خبر از معافیت‌های خرید نفت ایران ، برای 8 کشور منتشر شد و در واقع آمریکا تلاش کرد عدم موفقیت خود در به صفر رساندن صادرات نفت ایران را ، با اعمال معافیت به 8 کشور خریدار عمده نفت ایران پوشانده و این‌گونه در جهان ظاهرسازی کند ، که اگر صادرات نفت ایران تا 4 نوامبر (تاریخ اعلامی) به صفر نرسیده ، این خواست آمریکا بوده و قرار است به‌تدریج این صادرات به صفر برسد.

 

امروز ، خبر جدیدی از سوی رویترز منتشر شد ، که در آن به‌نقل از یک مقام آگاه در آمریکا عنوان شده بود "دولت آمریکا قرار است ، امروز اعلام کند در صورتی که تمام خریداران نفت ایران ، به‌زودی خرید نفت از ایران را متوقف نکنند ، تحت تحریم قرار خواهند گرفت".

 

در ادامه این گزارش ، زمان 2 می 2019 (10 روز دیگر) برای توقف معافیت خرید نفت ایران ، برای 8 کشور دارای این معافیت اعلام شده است.

 

در پیگیری از مجموعه وزارت نفت جمهوری اسلامی ایران ، در یافتن پاسخی برای این سؤال که "اگر معافیت‌های نفتی 8 کشور خریدار نفت از ایران ، از سوی آمریکا تمدید نشود ، چه اتفاقی برای صادرات نفت ایران خواهد افتاد ؟" یک مقام آگاه در مجموعه وزارت نفت به خبرنگار گفت : "چه معافیت‌ها ادامه یابد و چه ادامه نیابد ، صادرات نفت ایران ، در هیچ شرایطی صفر نخواهد شد ؛ مگر آنکه مقامات ایران در شرایطی تصمیم به توقف صادرات نفت بگیرند که چنین شرایطی فعلاً مطرح نیست".

 

وی در پاسخ به اینکه "آیا اقدام عاجلی از سوی ایران برای رفع تأثیر توقف معافیت خرید نفت از کشورمان تا 10 روز آینده صورت می‌گیرد؟"، تصریح کرد : "نیاز به اقدام عاجلی نیست ، ما از گذشته تمامی سناریوهای محتمل و شرایط پیشِ‌روی صادرات نفت کشورمان را رصد ، بررسی و تحلیل کرده‌ایم و برای هر نوع شرایطی ، اقدامات مورد نیاز در برنامه‌های از پیش تدوین‌شده ، دیده شده است و این‌طور نیست که ایران برای صادرات نفت خودش منتظر تصمیم یا عدم‌تصمیم آمریکا باشد".

 

این مقام آگاه در وزارت نفت ادامه داد : "تلاش آمریکا همواره ، ضربه زدن به ایران بوده و ما سالها تجربه را در خصوص بی‌اثرکردن تلاش‌های دشمنان برای ضربه زدن به کشورمان داریم ؛ از این تجارب استفاده می‌کنیم و همان‌گونه که آمریکا در 4 نوامبرِ ادعایی خود به هدف صفر شدن صادرات نفت ایران نرسید ، نه‌تنها در 10 روز آینده ، بلکه در ماهها و سالهای آینده نیز به این هدف خود نمی‌رسد".

 

وی افزود : بازار جهانی نفت ، به نفت ایران نیاز دارد و ما هم راهکارهای متنوع و متعددی برای فروش نفت کشورمان داریم.

 

به‌نظر می‌رسد ، آمریکا بیش از آنکه به‌دنبال به صفر رساندن صادرات نفت ایران باشد ، (که البته قله‌ رؤیاهای آمریکا در این بخش است ، تا بتواند منابع ارزی حاصل از صادرات نفت ایران را به صفر برساند) ، به‌دنبال استفاده از فضای ملتهبی است که ، با بیان اخبار غیررسمی ، در این زمینه توسط ابزارهای رسانه‌ای خود ، آن را ایجاد می‌کند و به‌دنبال این است ،  با فشار روانی به مردم ایران ، از بابت انتشار چنین اخباری  به‌زعم خود ،  فضای اجتماعی ایران را ملتهب کرده و خاستگاه اجتماعی برای کوتاه آمدن مسئولان کشور ، در برابر زیاده‌خواهی‌های آمریکا ایجاد کند.

 

 


اولین پهپادهای ایرانی ، چگونه و چه ‌زمانی ساخته شدند؟

 

اولین پهپادهای ایرانی ، در دوران دفاع مقدس و با هدف شناسایی مواضع دشمن ساخته شدند.

اگرچه از سال‌ها پیش از جنگ ، پرنده‌های هدایت‌پذیر از راه دور (پهپاد) ، به‌عنوان ابزار اطلاعاتی در ارتش‌های جهان از جایگاه خاصی برخوردار بودند ، اما در ارتش ایران قبل از پیروزی انقلاب اسلامی محلی از اعراب نداشتند و گفته می‌شود که چند فروند از پهپادهای هدف ، در یکی از پایگاه‌های نظامی دیده شده که در دوران دفاع مقدس هیچ مأموریتی از خود نشان ندادند.

 

ضرورت به‌کارگیری پهپادهای شناسایی ، دقیقاً از روزی مطرح شد که فرماندهان جبهه‌های جنگ با چالشی به‌نام محدودیت پروازی هواپیماهای شناسایی RF4 ارتش روبه‌رو شدند و از عکس هوایی ، به‌عنوان مهمترین و قابل اتکاترین وسیله کسب اطلاعات و شناخت موقعیت دشمن در صحنه نبرد ، محروم شدند.

 

به‌دنبال تحریم‌های اقتصادی ــ تسلیحاتی ، نیاز جبهه‌های جنگ به عکس هوایی و نگرانی فرماندهان از نبود وسیله جایگزین ، نیروهای مؤمن ، متعهد و جوان مراکز تحقیقاتی دانشگاهی بر آن شدند تا در جهت تأمین جایگزینی ، برای آن به‌فکر چاره باشند و قرار داشتن کشور در تحریم‌های اقتصادی ــ تسلیحاتی ، آمریکا و دنیای غرب از یک طرف و تصویب عملیات استانچ1 علیه جمهوری اسلامی ، امکان دستیابی به پهپادهای نظامی را برای نیروهای مسلح ایران طولانی و یا غیرممکن ساخته بود ، که رزمندگان برای تأمین آن هدف مجبور به ساخت و ارتقای هواپیماهای مدل شدند.

 

واحد اطلاعات عملیات قرارگاه خاتم الانبیاء(ص) ، محوری‌ترین قرارگاه عملیاتی سپاه که کار ساماندهی ، هدایت و طرح‌ریزی عملیاتی قوای اسلام علیه نیروهای اشغالگر بعثی را به‌عهده داشت در سال 1362 گرفتار چالشی مهم در زمینه کسب اطلاعات از مواضع دشمن شد. این واحد که از روش‌های گوناگون از جمله عکسبرداری هوایی توسط هواپیماهای RF4 و RF5 ارتش جمهوری اسلامی ، گروه‌های پیاده شناسایی ، شنود مخابراتی و تخلیه اطلاعاتی اسرای جنگی به کسب اطلاعات از دشمن اقدام می‌نمود ، در سال 1362 پس از جلسه مشترک فرماندهان ارتش و سپاه و اعلام فرمانده نیروی هوایی ارتش مبنی بر وضع محدودیت پرواز برای هواپیماهای RF4 به‌دلایل مختلف از جمله کمبود هواپیما و پرمخاطره بودن این نوع پروازها ، فرماندهان جنگ را به‌دنبال یافتن وسیله یا روش جایگزین رهنمون کرد.

 

اگرچه خاستگاه اولیه ساخت پرنده‌های بدون سرنشین ، با رویکرد شناسایی و عکسبرداری هوایی مشخص و روشن نیست ، اما قدر مسلم این است که ابتدا شهید چمران در وزارت دفاع و سپس جهادهای دانشگاهی دانشگاه اصفهان ، دانشگاه صنعتی اصفهان ، دانشگاه صنعتی شریف و دانشگاه شیراز ، گام‌های اولیه را برای تأمین آن هدف برداشته‌اند که به‌لحاظ دستیابی دانشگاه اصفهان به موفقیت‌هایی ، روند پیگیری ساخت ، تولید و بهره‌برداری اطلاعاتی تا تشکیل یگان پهپاد در سپاه از آنجا آغاز شد.

 

نیاز قرارگاه خاتم به اطلاعات از عمق نیروهای دشمن ، که تأمین آن توسط نیروهای پیاده شناسایی قابل اتکا نبود ، از یک طرف و عدم تأمین عکس‌های هوایی توسط ارتش از طرف دیگر، نیاز به این پرنده را شدیدتر کرد.

با انجام موفقیت‌آمیز اولین تست عملیاتی توسط این هواپیمای ساخت جهاد دانشگاهی دانشگاه اصفهان در نزدیکی جزیره ماهی ، تحت نظر فرماندهان قرارگاه خاتم ، امید به جایگزین شدن این پرنده‌های بدون سرنشین به‌جای هواپیمای RF4 پررنگ ‌تر شد و به‌دستور فرمانده سپاه تشکیل گردان رعد ، گردانی اطلاعاتی با هدف تأمین عکس هوایی ابلاغ شد. این گردان ، با استقرار در شهر اهواز و سپس در پادگانی در نزدیکی جبهه‌های جنگ ، به گسترش ساختار و سازمان پرداخت و تلاش کرد ، جای عکس‌های هوایی ارتش را برای فرماندهان سپاه پر کند.

 

اگرچه این گردان هیچگاه ، ساختاری هم‌عرض نام خود تا پایان جنگ نیافت ، اما با ساخت انواع هواپیماهای بدون سرنشین ، هم در نوع مأموریت هم در جغرافیای عملیاتی و هم در تنوع مأموریتی گسترش یافت و به اکثر نیازهای عملیاتی ، حتی فراتر از عکس‌های هوایی ارتش برای طرح ریزی عملیات آفند و پدافند سپاه و ارتش پاسخ داد.

 

 

مزیت‌های عکس‌های هوایی گرفته‌شده توسط پهپادهای سپاه هم بر عکس‌های هوایی RF4 و هم بر شناسایی‌های زمینی، فرماندهان را بر آن داشت که از این عنصر نوپا اما مؤثر و راهگشا حمایت و جایگاه ویژه‌ای در طرح‌ریزی عملیاتی برای آن باز کنند، به‌طوری که برخی از فرماندهان اجرای عملیات را موکول به دیدن عکس‌های هوایی پهپادها می‌کردند.

 

مزیت‌های عکس‌های هوایی گرفته‌شده توسط پهپادهای سپاه ، هم بر عکس‌های هوایی RF4 و هم بر شناسایی‌های زمینی ، فرماندهان را بر آن داشت که از این عنصر نوپا اما مؤثر و راهگشا ، حمایت و جایگاه ویژه‌ای در طرح ‌ریزی عملیاتی برای آن باز کنند.

 

سادگی در ظهور عکس‌ها ، به‌ وفور بودن آن‌ها و مهمتر از همه به ‌روز بودن این نوع عکس‌ها در برخی از موارد تا رده گردان را پوشش می‌‌داد و در توجیه عملیاتی منطقه بسیار قابل اتکا می‌نمود. وضوح بالای عکس‌ها ، عکس‌برداری با نماهای نزدیک ، عکسبرداری چند زوایه‌ای از یک منطقه مورد نظر، گستردگی مناطق عکسبرداری‌شده ، سرعت عمل در عکسبرداری تا بهره‌برداری ، کم‌هزینه بودن پروازها ، عدم نیاز به مهارت ویژه برای تفسیر عکس‌ها ، از ویژگی‌های مهم عکس‌های هوایی پهپادها به‌حساب می‌آمد که خیلی زود ، این گردان را مورد توجه قرار داد.

 

تأثیرات نظامی پهپادها ، چه در آفند و چه در پدافند از برجستگی‌های این یگان بود که برخی از آن‌ها عبارتند از: کمک به بازنویسی نقشه‌های نظامی ، کمک به کاهش تلفات انسانی ، کمک به تقاطع اطلاعاتی ، کمک به اهداف عملیاتی هوانیروز، انجام عملیات روانی علیه دشمن ، انجام عملیات فریب ، تکمیل‌کننده و تصحیح‌کننده شناسایی زمینی ، کسب اطلاعات از مناطق غیرقابل دسترس ، ایفای نقش در تک و پاتک ، شناسایی میادین مین و مواضع انتخابی دشمن و. .

 

آنچه توانست یگان پهپاد را در طول دوران دفاع مقدس ، هر روز بیش از پیش مورد توجه قرار دهد و سهم بیشتری از کسب اطلاعات از دشمن را در حوزه طرح‌ریزی عهده‌دار شود ، علاوه بر سخت‌کوشی ، از‌جان‌گذشتگی و ایثار کادر فنی و پروازی آن ، نوآوری و اتکا بر دانش بومی بود.

 

نیروهای پهپاد ، با ارتقای توانمندی پهپادها چه در زمینه عمق پروازی و چه در وسعت میدان عکسبرداری ، ابتکارات و نوآوری‌های مختلفی را تجربه نمودند ، که می‌توان به ابتکار در ارتقای موتور و بدنه ، ارتقا در کاربری انواع دوربین‌های عکسبرداری در پرنده‌ها ، ساخت و تولید لانچر ، اسکیت و. اشاره کرد.

 

حجم روزافزون مأموریت‌های ابلاغی قرارگاه عملیاتی خاتم از یک طرف و وم ساخت هواپیماهای جدید با قابلیت بالاتر، از طرف دیگر هرگز به پهپاد امکان جدا کردن آموزش و عملیات را تا پایان جنگ نداد و این یگان با حفظ توانمندی رزمی ، انواع آموزش‌های فنی و خلبانی را در خلال عملیات‌ها و مأموریت‌ها به‌انجام می‌رساند.

 

راه‌اندازی پهپاد در غرب کشور ، قبل از اینکه ترجمان توسعه ساختار و سازمان پهپاد به‌حساب آید ، بیانگر گستردگی نیاز واحد اطلاعات به این یگان بود.

 

گردان رعد ، با ارتقاء سطح دانش پروازی و با موفقیت در ساخت انواع هواپیمای بدون سرنشین ، تحت عناوین تلاش 1 و 2 و 3 هواپیماهای مهاجر و. خیلی سریع به یگان پهپاد، ارتقاء سازمان یافت و توانست با تصویربرداری از مناطق تحت اشغال دشمن ، نقش بی‌بدیل خود را در عرصه اطلاعات ثبت نماید. قرار گرفتن کشور در تحریم‌های ظالمانه اقتصادی و نظامی توسط ابرقدرت‌ها در هشت سال دفاع مقدس ، علاوه بر اینکه دستیابی ایران به هواپیماهای بدون سرنشین را غیرممکن می‌ساخت ، مسیر دستیابی حتی به قطعات تجاری هواپیماهای مدل را نیز دچار مشکل کرده بود. با این پیشینه یگان پهپاد اقدام به نوآوری در ساخت پرنده‌های مدل ، با قابلیت نظامی اعم از عکسبرداری هوایی ، تهاجمی ، خودانهدامی ، هدف و. کرد و در طول جنگ ، با تولید و بهره‌برداری از هواپیماهای مدل تلاش» و مهاجر» ، سهمی در خور در اطلاعات عملیات ایفا کرد.

 

موفقیت در صنعت ساخت و به‌کارگیری اطلاعات پرنده‌های بدون سرنشین ، با امور حفاظتی باعث شد که تا سال 1366 دشمن از کارآیی این پرنده‌ها بی‌خبر بماند و به‌دلیل ساختار ساده آن‌ها ، نتواند حتی یکی از آن‌ها را با انواع جنگ‌افزارهای خود ساقط کند.

 

پس از عملیات خیبر در سال 1362، بنیاد هریتیج آمریکا ، طرحی را مبنی بر از بین بردن اصل امید به ریگان رئیس جمهور آن کشور ارائه کرد ، این ت به منزله تشدید فشار به ایران و ناامیدکردن از دستیابی به پیروزی در جنگ بود. این ت بر چند اصل استوار بود ، که یکی از اصول آن اجرای عملیات استانچ با هدف جلوگیری از فروش سلاح به ایران بود. این عملیات از پائیز 1983 به‌فرماندهی ویلیام اشنایدر دستیار امور خارجه آمریکا در مسائل امنیتی شروع شد ، به این ترتیب که آمریکایی‌ها با جمع‌آوری اطلاعات در مورد خرید سلاح و وسائل نظامی توسط ایران ، از طریق دولت یا واسطهها و یا بازار سیاه ، بلافاصله وارد عمل می‌شدند و به کشور فروشنده تذکر می‌دادند و یا بعضاً اقدام به دستگیری فروشنده و واسطه و یا خریدار می‌کردند.

 


طرح و نقشه ی کسب و کار

SMSRESON.INFO                          

 

متن از 

پنل اس ام اس شیراز 

مدیریت کسب و کار ، یا کسب و کار هدفمند ،  ایده و طرح رسمی است ، که اهداف کسب ‌وکار را تعیین ، دلایل امکان تحقق اهداف را ذکر و برنامه‌هایی که برای رسیدن به اهداف دنبال می‌شوند را ارائه می‌کند. همچنین ممکن است شامل : اطلاعاتی درباره ی  پیشینه ی  سازمان و تیم مجری طرح باشد. طرح کسب ‌وکار سندی مکتوب است که جزئیات کسب ‌وکار پیشنهادی را مشخص می‌کند. این سند باید ضمن تشریح موقعیت کنونی ، نیازها ، انتظارات و نتایج پیش‌بینی شده را شرح دهد و کلیه جوانب آن را ارزیابی کند.

 

آماده کردن یک طرح کسب‌ وکار نتیجه نهایی روند طرح‌ریزی نیست، بلکه تحقق طرح، هدف نهایی است. با این وجود نوشتن طرح یک مرحله میانی مهم است. طرح نشان می‌دهد که بمنظور یک کسب‌وکار محرز، بررسی‌های دقیق در ایجاد کسب‌وکار انجام شده‌است و برای راه‌اندازی آن، کارآفرین وظیفه‌اش را انجام داده است.

 

طرح کسب ‌وکار ، نوشته‌ای توصیفی و جامع در مورد کسب و کار یک موسسه یا یک کارآفرین است. این طرح حاوی بررسی‌های دقیقی در خصوص تولیدات یا خدمات یک شرکت ، بازار و مشتریان ، رقبا ، منابع انسانی ، منابع تأمین مالی ، تکنولوژی و ابعاد فنی محصول یا خدمات و . است. یکی از مهم‌ترین کارکردهای طرح تجاری این است که با تدوین آن ، کارآفرین می‌تواند عوامل داخلی و خارجی درگیر در یک کسب‌وکار را شناسایی و اثر آن‌ها را بر روی فعالیت خود بررسی نماید. یکی دیگر از کارکردهای طرح کسب ‌وکار این است که قضاوت در مورد سرمایه‌گذاری یا عدم سرمایه‌گذاری بر روی یک طرح را برای سرمایه‌گذاران یا وام دهندگان طرح تسهیل می‌کند.

 

در نقشه و طرح کسب ‌وکار ، سرفصل‌های متعددی مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد تا توانمندی کارآفرینان ، بازار محصول (یا خدمت) ، نحوه تولید و میزان سودآوری و موارد مشابه را بررسی نماید ؛ اما الگو و فرمت مشخصی برای طرح کسب ‌وکار وجود ندارد و مراجع مختلف ، سرفصل‌های متفاوتی را برای این منظور در نظر گرفته‌اند.

اما اساس و شالوده اصلی طرح و نقشه ی مدیریت کسب و کار ، موارد زیر است که در ادامه به شما خواهیم گفت .

 

به سفارش مدیریت محترم سامانه پیامکی 

پیام رسون شیراز و 

شرکت اهورا اطلس فارس

 

1* معرفی

*نام و نشانی فعالیت اقتصادی

*نام و نشانی مدیران

*ماهیت فعالیت اقتصادی

*بیان مبالغ مالی مورد نیاز

*بیان میزان محرمانه بودن گزارش

2* خلاصه مدیریتی:  در این بخش، خلاصه‌ای از کل طرح تجاری در دو یا سه صفحه خلاصه می‌شود.

3* تحلیل صنعت

*دورنما و روند آتی

*تحلیل رقیبان

*بخش‌بندی بازار

*پیش‌بینی صنعت

4* شرح فعالیت کارآفرینانه

*کالاها

*خدمات

*اندازه فعالیت اقتصادی

*تجهیزات دفتری و کارکنان

*پیشینه کارآفرینان

5* طرح تولید

*فرآیند تولید

*کارخانه فیزیکی

*تجهیزات و ماشین‌آلات

*نام تأمین کنندگان مواد اولیه

6* طرح بازاریابی

*قیمت‌گذاری

*توزیع

*تبلیغ

*پیش‌بینی تولید

*کنترل‌ها

7* طرح سازمانی

*شکل سازمانی و نوع مالکیت

*شناسایی شریکان یا سهامداران عمده

*میزان اقتدار مدیران

*پیشینه مدیریت گروه

*نقش و مسوولیت اعضای سازمانی

8* ارزیابی ریسک

*ارزیابی ضعف فعالیت اقتصادی

*فناوری‌های جدید

*طرح‌های احتمالی

9* طرح مالی

*پیش‌نویس سود و زیان

*برآورد جریان نقدینگی

*پیش‌نویس ترامه

*تحلیل نقطه سربه‌سر

*منابع و موارد استفاده وجوه

10* ضمیمه

*نامه‌ها

*داده‌های تحقیق بازار

*اجاره‌نامه‌ها یا قراردادها

*فهرست‌های قیمت تأمین کنندگان

 

 

امیدواریم مطالب فوق ، شما عزیزان و دوستان نازنین را ، در پیشبرد اهدافتان یاری کند.

 

با ارزوی موفقیت و سربلندی برای ایران و ایرانی

شرکت تک رایان سپهرخاورمیانه

09164900129**07137325725

 


حضور ناو هواپیمابر آمریکایی در خلیج فارس ؛ تهدید واقعی یا جنگ روانی؟

 

با نگاهی به حضور ناوگان نظامی آمریکا در خلیج فارس ، به خوبی نشان می‌دهد که ، حداقل در یک دهه اخیر ، ناوهای هواپیمابر آمریکایی به جز مواردی معدود ، حضوری مستمر در خلیج فارس داشته‌‌اند.

سه روز پیش ، آمریکایی‌ها از اعزام ناو هواپیمابر آبراهام لینکلن ، به خلیج فارس در پی آنچه آنها تشدید تنش‌ها با ایران خواندند ، خبر دادند.

 

در همین رابطه جان بولتون مشاور امنیت ملی کاخ سفید گفت که دولت ترامپ در حال استقرار یک گروه از ناوهای جنگی و بمب‌افکن‌ها در منطقه خاورمیانه است که این اقدامات در واکنش به "نشانه‌ها و هشدارهای" ایران خواهد بود و واشنگتن قصد دارد با این اقدام نشان دهد که با نیروی بی‌رحمانه‌ای در برابر هرگونه حمله‌ای واکنش نشان خواهد داد.

 

بولتون همچنین گفته است : ایالات متحده به‌دنبال جنگ با ایران نیست ، ولی کاملاً برای پاسخ دادن به هرگونه حمله‌ای از سوی نیروهای ایرانی یا نیروهای نیابتی آنها ، آماده هستیم.

 

 از سوی دیگر برخی رسانه‌های آمریکایی ، مانند : وال استریت ژورنال

 

 در گزارشی ، مدعی شده اند که دلیل اعزام این ناو گروه به خلیج فارس ، مطلع شدن آمریکایی‌ها از قصد حمله ایران به مواضع نیروهای آمریکایی در عراق و سوریه است. همچنین این رسانه در گزارش خود مدعی شده است که ، ایران قصد دارد با تحریک نیروهای تحت حمایت خود در یمن حملاتی را در تنگه باب المندب ، علیه منافع آمریکا ترتیب دهد.

 

اما آیا اعزام این ناو به خلیج فارس جنبه‌ی تهدیدآمیز و بر آغاز فاز  جدیدی از آمریکا درباره ایران دلالت دارد؟

از اواسط دهه 60 و در اثنای دفاع مقدس ، آمریکا ناوگان خود را به صورت جدی ، برای حمایت از ارتش صدام در جنگ با ایران وارد خلیج فارس کرد.

 

نگاهی به سابقه حضور ناوگان آمریکا در خلیج فارس نشان می‌دهد که ، در طول30 سال گذشته ناوگان نیروی دریایی ارتش آمریکا ، ضور مستمری در خلیج فارس داشته و در این بین ناوهای هواپیمابر آن نیز جز مواردی معدود که برای تعمیر و اورهال به آمریکا اعزام شده‌اند ، از این حضور مستمر مستثنی نبوده‌اند. از سرگیری فعالیت ناوگان پنجم ارتش ایالات متحده در بحرین ، از سال 1995 خود گویای این امر است.چه اینکه حضور نیروهای آمریکایی در منطقه خلیج فارس ،  از سال 2001 به بعد به دلیل جنگ‌های عراق و افغانستان پررنگ تر هم شده است.

 

در یک دهه گذشته ، همواره ناوهای هواپیمابر آمریکایی در خلیج فراس حضور داشته‌اند و طولانی ترین غیبت این ناوها ، مربوط به سال 1397 است که طی آن ، پس از خروج ناو تئودور روزولت در 29 فروردین سال 97 از خلیج فارس ، تا دی ماه همان سال هیچ ناو هواپیمابری به خلیج فارس اعزام نشد تا اینکه ، در اول دیماه سال 97 ناو هواپیمابر جان سی استینس ، همزمان با رزمایش نیروی زمینی سپاه در خلیج فارس وارد این منطقه شد.

 

این یعنی در طول 10 سال گذشته ، طولانی ترین عدم حضور ناوهای هواپیمابر آمریکایی در خلیج فارس ، تنها 10 ماه بوده است و به غیر از آن ناوهای هواپیمابر آمریکایی ، حضور مستمری در خلیج فارس داشته‌اند.

 

ناو هواپیمابر آبراهام لینکلن ، 12 فروردین ماه سال جاری( 1 آوریل) بندر نوروفولک ویرجینیا را برای طی یک ماموریت 6 ماهه ترک کرد. اما 15 اردیبهشت ماه ، به این ناو ماموریت داده شد تا با گذر از کانال سوئز و دریای سرخ ، به خلیج فارس اعزام شود.اما این اولین حضور ناو آبراهان لینکلن در خلیج فارس نیست و این ناو از سال 1990 به بعد 7 مرتبه برای ماموریت به خلیج فارس اعزام شده است که ، آخرین آن در سال 2012 بوده است.

 

حالا قرار است این ناو ، مانند سایر ناوهای هواپیمابر آمریکایی که طی سالیان گذشته همواره در منطقه خلیج فارس تردد داشته‌‌اند ، به خلیج فارس بیاید. این حضور البته از دید نیروهای ایرانی پنهان نمانده است و سخنگوی شورای عالی امنیت ملی گفته است که ، براساس رصد دقیق نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران ، ناو هواپیمابر آبراهام لینکلن 21 روز قبل( 26 فروردین) وارد دریای مدیترانه شده است و بیانیه بولتون ، استفاده ناشیانه از یک رویداد سوخته برای جنگ روانی است.

 

از سوی دیگر ، حضور ناوهواپیمابر آمریکا در خلیج فارس خود ، گذاره‌ای از عدم میل آمریکایی‌ها برای آغاز جنگ در خلیج فارس است ، زیرا در صورتیکه آمریکا بخواهد جنگ جدیدی در خلیج فارس علیه ایران آغاز کند ، ناوهای هواپیمابر خود را از خلیج فارس و نزدیکی سواحل ایران دور می‌کند تا آسیب پذیری آنها را کاهش دهد.

 

علاوه بر این ، اگر مقصود آمریکا از اعزام ناو هواپیمابر به خلیج فارس آغاز جنگ باشد ، می بایست ناوگان پنجم خود ، که در بحرین مستقر است را به جایی دروتر از برد موشک‌های ضد کشتی ایرانی منتقل کند و همچنین تغییراتی در وضعیت استقرار نیروهای خود در پایگاه‌های منطقه‌ای‌اش به منظور کاهش آسیب پذیری در قبال پاسخ‌های ایران ایجاد کند که تا کنون هیچ یک از این اتفاقات روی نداده‌است.

به این گزاره‌ها باید پیام رسمی مقامات آمریکایی به مقامات عالی ایرانی را اضافه کرد که در آن تصریح شده است که آمریکا تحت هیچ شرایطی قصد حمله به ایران را ندارد.

 


آقای رئیس‌جمهور! اصلاح شرایط ، شدنی و بسیار آسان است ، به‌شرطی که بخواهید.

 

عضو هیئت علمی دانشکده اقتصاد دانشگاه شهید بهشتی تصریح کرد : فساد و منافع و نفوذِ صاحب قدرت باعث این شرایط است؛ مبارزه با فساد به‌لحاظ اجرایی کار بسیار آسانی است، به‌شرط اینکه بخواهید! خدا شاهد است در عرض دو ماه می‌شود اصلاح کرد.

حسین صمصامی، سرپرست اسبق وزارت اقتصاد، و عضو هیئت علمی دانشکده علوم اقتصادی و ی دانشگاه شهید بهشتی، از چهره‌های شناخته‌شده و صاحب‌نظر در حوزه کلان اقتصاد و نیز حوزه بانکداری است. وی در برنامه چوب‌خط» شبکه افق سه‌شنبه 30 بهمن 97، حاضر شد و به نقد صریح عدم اجرای تهای اقتصاد مقاومتی و همچنین شرایط موجود اقتصاد و ارائه راهکارهای برون‌رفت از این شرایط پرداخت. وی گفت: اصلاح سیستم اطلاعاتی و مبارزه با فساد به‌لحاظ اجرایی کار بسیار آسانی است، به‌شرط اینکه بخواهید! خدا شاهد است در عرض دو ماه می‌شود اصلاح کرد.

متن کامل سخنان وی در این برنامه به‌شرح زیر است:

"حضرت آقا پیش از شوکهای اقتصادی، در 16 شهریور 1389 بحث اقتصاد مقاومتی را مطرح کردند؛ شوک اقتصادی اول در دی 96 داشتیم که با افزایش نرخ ارز و محدودیتهای بحث سوئیفت و فروش نفت ما همراه شد؛ بعد از این بحث اقتصاد مقاومتی خیلی مورد تأکید قرار گرفت. تا سال 95 که ما بررسی کردیم، حضرت آقا بیش از 112 نوبت در فرمایشهایشان بحث اقتصاد مقاومتی را مطرح کرده بودند؛ من اینجا یک تاریخچه‌ای از این بحث مطرح کنم که بفهمیم در عرصه عمل چه اتفاقاتی افتاده است:

سال 91 گذشت و دولت دهم به این بحث توجه نمی‌کند؛ در بهمن سال 92، ابلاغیه اقتصاد مقاومتی صادر می‌شود و در واقع از آنجا به بعد ت‌های اقتصاد مقاومتی ابلاغ می‌شود.

سال 1392

دقیقاً یک روز بعد از اینکه این تها ابلاغ می‌شود، یعنی اول اسفند 92، ریاست‌محترم جمهور این را به معاون اول ابلاغ می‌کنند، و می‌فرمایند که این تها را به دولت و وزارتخانه‌ها ابلاغ کنید تا اینها نقشه راه مشخص کنند و زمان‌بندی اجرای مواد 24گانه را هم تهیه بفرمایید؛ چهارم اسفند 92 معاون اول ابلاغ می‌کنند به دستگاههای 15 گانه، و می‌گویند این برنامه‌ها باید اجرا شود، و دستگاهها باید برنامه‌ها را در این حوزه مشخص کنند؛ بعد ما این را می‌دهیم به شورای اقتصاد که به تصویب شورای اقتصاد هم برسد. مطابق این ابلاغیه دستگاهها باید تهایشان را در سالهای 93 و 94 مشخص می‌کردند. فرمهایی هم مشخص می‌کنند که این برنامه‌ها باید در این فرمها بصورت مشخص نوشته شود.

سال 1393

در تابستان 93 اولین گزارش مبسوط این ابلاغیه بیرون می‌آید؛ و 19 مرداد 93، شورای اقتصاد دو جلسه تشکیل می‌دهد؛ 96 هدف را در گزارش‌شان مشخص می‌کنند؛ همچنین 131 ت اجرایی و 687 برنامه عملیاتی را مشخص می‌کنند.

خب؛ به هر حال این مصوبات در جلسات کارشناسی بحث شده و به یک جمع‌بندی رسیده است؛ 19 مصوبه تهیه می‌شود که به تک‌تک وزارتخانه‌ها تکلیف کرده که هر کدام چند تا و کدام یک از این اهداف را باید اجرا کنند. تاریخ ابلاغ با شماره مصوبه مشخص است؛ این گزارش، یک گزارش 324 صفحه‌ای مفصل است، که تمام این مصوبات در آن تجمیع شده است. از نظر فرمی هر مصوبه‌ای که نگاه می‌کنید نکات بسیار قابل توجهی وجود دارد، که نشان می‌دهد ظاهراً روی این مطالب کار شده است؛ رویه اجرا را مشخص کرده، کاربرگ برنامه عملیاتی اقتصاد مقاومتی مشخص کرده، موادی و برنامه‌هایی که باید اینها اجرا کنند را مشخص کرده چه هست؛ حتی اینها آمده‌اند برای هرکدام از اینها جداول مشخصات تنظیم کرده‌اند، اهداف کیفی و کمی مشخص کرده‌اند، نتایج مورد انتظار در برنامه عملیاتی، حتی شاخص و نام واحد اندازه‌گیری، اینها همه مشخص شده است؛ معلوم شده که عملکرد این برنامه در سال 92 و 93 چه باید باشد؟ حتی 94 و در طول برنامه ششم (یعنی 95 تا 99) چگونه باید باشد، همچنین دقیقاً مشخص کرده‌اند که منابع مالی اینها از کجا باید بیاید؛ چقدر از این باید از اعتبارات بودجه عمومی بیاید؟ چقدر باید از منابع داخلی بیاید؟ چقدر از تسهیلات بانکی بیاید؟ یا اوراق مشارکت، منابع ارزی و غیره. یعنی به‌ریز و دقیقاً این برنامه‌ها مشخص شده است. این تا اینجا.

در دی ماه 93 اولین گزارش درباره اقدامات کوتاه‌مدت دولت در عرصه اقتصاد مقاومتی منتشر شد. البته ما خیلی انتظار نداریم که دولت در این مدت کوتاه اقدام خاصی را بتواند انجام داده باشد. این گزارش دولت هم عمدتاً گزارش عملکرد جاری خود دولت است.

سال 1394

29 شهریور 94 مطابق مصوبه هیئت دولت ستاد راهبری اقتصاد مقاومتی» تشکیل می‌شود؛ دبیرخانه شکل می‌گیرد که کارها در آنجا سر و سامان بگیرد؛ 17 آبان 94 نامه رئیس دفتر رهبری به معاون اول را داریم. پیش از آن آقای جهانگیری یک نامه‌ای به رهبر انقلاب نوشتند که در ارتباط با برنامه‌ها تعیین تکلیف می‌کند؛ رهبر انقلاب هم در جواب درباره برنامه‌ها نکاتی را متذکر شدند، مثل اینکه این در ارتباط با چارچوب برنامه ششم باشد، از مردم و نهادهای مردمی استفاده شود و غیره. 28 دی 94 گزارش شاخصهای ارزیابی اقتصاد مقاومتی ارائه می‌شود.

در سال 94 برنامه‌های ملی و طرحهای مصوب اقتصاد مقاومتی در ستاد راهبری اقتصاد مقاومتی مطرح می‌شود. آنجا 12 برنامه ملی را به تصویب می‌رسانند، شامل برنامه ملی ارتقاء بهره وری، برنامه ملی پیشبرد برون‌گرایی، و به همین ترتیب برنامه‌های دیگر. اینجا 687 برنامه قبلی تبدیل می‌شود به 233 برنامه اجرایی. برای بقیه موارد چه اتفاقی افتاده؟ خب یا ادغام شده، یا حذف شده، یا اصلاحاتی انجام شده؛ به هر حال انجام نشده‌اند، چراکه هرکدام برای خودش برنامه کلانی بود، مثلاً اصلاح قیمت حاملهای انرژی». هرکدام از اینها برنامه‌های اجرایی و عملیاتی خاص خودش را دارد؛ لذا هیچکدام اجرا نشده بود.

بعد از این، نظام یکپارچه پیشبرد اقتصاد مقاومتی» - نیپا - را مطرح می‌کنند. وقتی شما این گزارشها را نگاه می‌کنید گزارش‌های خیلی شکیل با طراحی خیلی جالب، جداول خیلی جالب، که ما چه کنیم که بفهمیم و اطمینان پیدا کنیم که آیا این تها درست به برنامه تبدیل شدند یا نه؛ یا اینکه اهداف و برنامه‌ها به درستی دارد اجرا می‌شود یا نه؛ یا در قالب نظام یکپارچه اقتصاد مقاومتی پیش می‌رود یا نه. این هم سال 94.

سال 1395

در 16 فروردین سال 95 ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی تشکیل جلسه می‌دهد و پروژه‌های اولویت‌دار اقتصاد مقاومتی در واقع مصوب می‌شود، و باز تبدیل می‌شود به 121 پروژه - یعنی 233 برنامه قبلی، باز تبدیل شد به 121 پروژه.

بعد ابلاغ معاون اول رئیس‌جمهور به استانداران سراسر کشور را داریم که که آقایان استاندارها همان ستادی که ما داریم شما هم آن را در استان داشته باشید؛ در ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در استانها جانشین تعیین می‌شوند (که این، مرداد 95 است) نظام پیوست فناوری، اینکه در قراردادهای بین‌المللی باید از توان داخل استفاده کنید و غیره. مرداد 95 همه اینها ابلاغ شد که مستنداتش اینجا هست.

در شهریور 95 - در آستانه هفته دولت - هیئت دولت خدمت آقا می‌رسند و یک گزارش در ارتباط با عملکرد اقتصاد مقاومتی می‌دهند؛ عمده بحثهایی که اینجا هم مطرح شده مربوط به کارهای جاری دولت است، مبنی بر اینکه آقا ما چند بنگاه را دیدیم که مشکل دارند مشکلاتشان را حل کردیم، کدام پالایشگاه را افتتاح کردیم و فلان؛ یعنی کار ویژه‌ای درباره اقتصاد مقاومتی نیست.

28 شهریور 95 یکسری پرسشنامه‌هایی را به دانشگاهها می‌فرستند شامل 43 طرح و 200 پروژه؛ (حالا 16 فروردین 95 اولویت‌ها مصوب شده، ابلاغ شده که اجرا کنند، در 28 شهریور 95 می‌آیند این را برای دانشگاهیها می‌فرستند)، می‌گویند آقایان اساتید شما درباره این پروژه‌ها نظر بدهید که آیا این اولویت‌ها درست است یا نه.

نظام‌نامه ممیزی انطباق برنامه‌ها، طرح‌ها و پروژه‌ها، فعالیت‌ها و اقدامات دستگاههای اجرایی با ت‌های اقتصاد مقاومتی» را در شهریورماه 95 داریم؛ مصوبه حمایت از بخش توسعه صادرات غیرنفتی را داریم؛ تصویبنامه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی، بسته حمایت از توسعه اشتغال پایدار، گزارش عملکرد اجرای ت‌های اقتصاد مقاومتی اینها تحت عنوان گزارش عملکرد اقتصاد مقاومتی ارائه شده است.

19 بهمن 95 یک گزارش کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید» را داریم که می‌گوید در چارچوب اقتصاد مقاومتی این مقدار تسهیلات دادیم، 32864 بنگاه مشکل داشت؛ 11709هزار بنگاه موفق می‌شوند، تسهیلات بگیرند؛ و از 28 هزار میلیارد تسهیلاتی مورد نیاز، 8 هزار میلیارد تسهیلات گرفتند. لازم است که بدانید سال 95 کل تسهیلاتی که سیستم بانکی داده بیش از 500 هزار میلیارد تومان بوده است. چقدر سهم اقتصاد مقاومتی بوده؟ حدود 8هزار، که آخر سال گفتند حدود 10 هزار میلیارد شده است. خب، اگر اسم اقتصاد مقاومتی را نداشتیم هم این 10 هزار تا نصیب اینها می‌شد.

روز 26 دیماه 95 طرح تملک داراییهاست که طبق قانون بودجه باید به بخش خصوصی واگذار می‌کردند؛ و به همین ترتیب موارد دیگر؛ سال 95 هم تمام.

 

سال 1396

وارد سال 96 می‌شویم؛ در سال 96 سال تولید انواع و اقسام بسته‌هاست. در سال 96، فقط 95 پروژه اولویت دارند! یعنی 687 رسید به 233 ، بعد تبدیل شد به 121 و اینجا هم 95 پروژه اولویت‌دار. انواع و اقسام بسته‌ها هم تولید شده است. بسته‌های پنجگانه رونق و تولید اشتغال، ارتقای توان تولید ملی، بسته تأمین مالی و سرمایه‌گذاری و توسعه و تعمیق تکنولوژی، و به همین ترتیب این بسته‌ها در این زمان تولید می‌شود. در سال 96 برنامه اشتغال فراگیر تولید می‌شود، و تکلیف می‌شود به دانشگاه‌ها که در چارچوب اقتصاد مقاومتی پروژه‌هایشان را انجام دهند؛ مشکلات در مورد رفع مشکلات فعالان اقتصادی بخش خصوصی تعیین تکلیف شود؛ 26 تیرماه 96 رفع مشکلات فعالان اقتصادی بخش خصوصی، بهبود فضای کسب و کار، پایش محیط کسب و کار، بسته حمایت از توسعه صادرات غیرنفتی و از این قبیل موارد.

آنچه که من دیدم و مورد به مورد در بحث اقتصاد مقاومتی تا 96 رصد کردم؛ از 96 به بعد هم که تا چند روز اخیر دیدم؛ عمدتاً عملکرد دولت در این زمینه فقط شامل برگزاری جلسات بوده است! حسابش را بکنید که در این جلسات - این همه جلسه که شاید بیش از 40 جلسه تشکیل شده - بیش از 20 نفر وزرا و معاونین وزرا در هر جلسه نشسته‌اند؛ این همه مصوبه و این همه بسته و ته‌اش چه شد؟! این شد که سال 96 همین که بحث خروج آمریکا از برجام مطرح شد و یک مقداری مشکلات ارزی ایجاد شد، نرخ ارز شروع کرد به افزایش تا هزار و 19 هزار رسید. اصلاً هدف بحث اقتصاد مقاومتی چه بود؟ هدف این بود که اگر یک شوک یا ضربه‌ای وارد اقتصاد کشور شد بتواند این شوک را جذب کند؛ یا اگر اقتصاد به شرایط عدم تعادل رسید بلافاصله اقتصاد بتواند خودش را جمع و جور کند. خب، توانست؟ البته که نه؛ زد و رفت بالا، و بقیه اتفاقاتی که شما دارید به عینه می‌بینید و این مردم با تمام وجود دارند لمس می‌کنند، که قیمت تمام کالاها بالا کشید؛ رشد اقتصادی ما به‌شدت کاهش پیدا کرد، در سه ماه دوم رشد منفی شد؛ رشد نقدینگی هم رفته بالا.

ضعف مدیریتی دولت

متن این بیانیه اخیر حضرت آقا را می‌خواندم در ارتباط با چهل سالگی انقلاب؛ یکسری کلیدواژه‌های خیلی جالب توجهی در این بیانیه هست؛ مثل مناسبات مدیریتی خردمندانه»، یا چالشهای درونی ساختاری و ضعف مدیریتی»؛ اینها یک سری مواردی است که آقا در آن بیانیه اشاره می‌کنند. مثلاً‌ نظام توزیع مایحتاج مردم را ببینید؛ زنجیره‌ای که از تولید شروع می‌شود تا انتهایی که می‌خواهد به مصرف کننده نهایی برسد؛ الآن این وسط یک فضای بسیار بازی وجود دارد؛ گروه‌های خاصی هم اینجا فعالیت می‌کنند و منافع غالب در اینجا وجود دارد؛ فساد بیداد می‌کند؛ شبکه توزیع همین گوشتی که دارید با نرخ ارز 4200 تومانی وارد می‌کنید، چرا به دست مردم نمی‌رسد؟ به‌خاطر اینکه ضعف مدیریتی در توزیع این گوشتها داریم. آیا ما عوامل توزیع در کشور نداریم؟ این همه فروشگاه هست. پس چرا نمی‌توانیم گوشت را درست به دست مردم برسانیم؟ به‌خاطر ضعف مدیریتی است. چرا ضعف مدیریتی ایجاد می‌شود؟ به‌خاطر اینکه فساد و منافع و نفوذِ صاحب قدرت در این میان وارد می‌شود، و باعث این اتفاقات می‌شود؛ و گرنه این که خیلی پیچیده نیست؛ همه مردم می‌دانند که این از کجا سر درمی‌آورد.

یا نهاده‌های کشاورزی را ببینید؛ قیمت کود و سم و بذر و غیره به‌طرز وحشتناکی افزایش پیدا کرده؛ شما بررسی کنید از ابتدا که این نهادها وارد می‌شود دست کیست تا به دست مصرف کننده نهایی می‌رسد. چه کسانی اینجا واسط هستند و دلالی و خرید و فروش می‌کنند؟

خب این چه شبکه فاسدی است که در سیستم داریم؟ قرار بوده که در چارچوب اقتصاد مقاومتی فساد را جمع کنیم. از بندهای اصلی اقتصاد مقاومتی مبارزه با فساد است؛ در این بیانیه اخیر هم که آقا مطرح کردند مبارزه با فساد هست؛ لذا شما اگر می‌خواهید شبکه توزیع را اصلاح کنید، اولین کاری که باید انجام بدهید شبکه مبارزه با فساد را باید درست کنید. الآن فساد دیگر این طور نیست که شما بخواهید تک تک برخورد کنید؛ فساد سیستمی است؛ از سیستم بانکی گرفته - که منابع را توزیع می‌کند تا گمرک، سازمان مالیاتی، تا بقیه بخشهای دیگر نگاه کنید.

راه حل

برای شما توضیح می‌دهم که راه حلش چیست. راهش عمل به قانون است؛ قانون برای این کار وجود دارد. راهش اجرای قوانین موجود است؛ الآن می‌گوییم که آقا! مالیات را یک‌سری می‌دهند و یکسری نمی‌دهند، یا منابع را یک سری می‌برند. 10 ماهه اول امسال، بانک مرکزی اعلام کرد 538 هزار میلیارد تومان تسهیلات توسط نظام بانکی داده شده است، خب، سؤال: اگر شما 538 هزار میلیارد تومان تسهیلات داده‌اید پس چرا رشد اقتصادی ما در شش ماهه اول شده سه‌دهم درصد؟! یا سرمایه‌گذاری ما، اینقدر پایین است؟ این تورم بالا چطور اتفاق افتاده است؟ چه کسانی پولها را گرفته‌اند؟ کجا برده‌اند؟ چه می‌شود که در این سیستم یک فردی یک‌دفعه دو تُن سکه می‌گیرد؟ سیستم مالیاتی کجاست؟ چه کسی دارد رصد می‌کند؟ چرا اجازه دادید که در این سیستم اقتصادی این‌طور بازی کند؟ که بعد هم دار بزنید!

به‌خاطر اینکه شما قواعد بازی را درست نکردید! قانون 169 مکرر مالیاتی مالیاتهای مستقیم داریم؛ در این قانون می‌گوید تمام دستگاههای اقتصادی که دارند فعالیت می‌کنند - اعم از بانکها، بورس، گمرک، خرید و فروش سکه، خرید و فروش ماشین، مسکن، مستغلات و . - تمام اینها اطلاعاتش باید در سازمان مالیاتی تجمیع شود. وقتی که تجمیع شود شما می‌توانید کار را پیش ببرید.

اساساً ابزار فرماندهی اقتصاد در مرتبه اول، اطلاعات» است. شما تا اطلاعات منسجم نداشته باشید، و تا نتوانید رصد کنید که چه اتفاقی می‌افتد نمی‌توانید مدیریت کنید! لذا وقتی که شما در شبکه توزیع، این اطلاعات را بصورت سیستمی نداشته باشید، و ندانید از کجا می‌آید تا به مصرف‌کننده می‌رسد؛ نهاده‌های تولید از کجا وارد می‌شود و در چه سیستمی به دست مصرف کننده می‌رسد، نمی‌توانید مدیریت کنید.

الآن که خیلی ساده است، رصد کردن با استفاده از سیستم‌های ارتباطی و نرم‌افزاری کار خیلی سختی نیست؛ اصلاح سیستم اطلاعاتی و مبارزه با فساد به لحاظ اجرایی کار بسیار آسانی است، به شرط اینکه بخواهید! من در وزارت اقتصاد در مدت دو سه ماهی که در وزارتخانه بودم، سیستم اطلاعاتی را راه انداختم؛ 9 بانک دولتی را وصل کردم، سپرده‌ها را تجمیع کردم؛ تسهیلات را در این سیستم داشتم، بانکها را رصد کردم؛ مشخص بود چه کسی مالیات داده، چه کسی نداده، چه کسی وارد کرده؛ تمام اینها قابل رصد است. خدا شاهد است در عرض دو ماه می‌شود این کار را کرد.

من اگر این این کار را نکرده بودم با این اطمینان این را مطرح نمی‌کردم، من دلم می‌سوزد؛ در این مملکت ما می‌توانیم در کوتاه‌مدت این کار را انجام دهیم؛ چرا انجام نمی‌شود؟ به‌خاطر منافع کسانی که میلیارد میلیارد دارند می‌برند و می‌خورند و مالیاتش را نمی‌دهند؛ 538 هزار میلیارد را چه کسانی گرفتند؟ بیش از 50 درصد آن معوقات است! معوقاتی که طرف گرفته؛ پس نمی‌دهد، چندباره استمهال می‌کند؛ یکسری‌ها را البته من قبول دارم که دارای توجیه هست؛ ولی یک سری دیگر قابل توجیه نیست.

آقای رئیس جمهور! سال 94 که شما آمدید قانون 169 مکرر را اصلاح کردید و ابلاغ کردید؛ در سیستم مالیاتی شما چه تحولی ایجاد شد؟ کجا شفاف‌سازی ایجاد شد؟ اگر شما این قانون را درست می‌کردید، آیا تن تن سکه در بازار خرید و فروش می‌شد؟ آیا میلیارد میلیارد پول در بازار ارز جابه‌جا می‌شد؟ آقا اینهایی که ارز خریدند و فروختند چقدر مالیات دادند؟ اینهایی که رانتهای عجیب غریب بردند در همین سیستم توزیعی که شما می‌گویید چقدر مالیات دادند؟ هیچی.

به هر حال شفافیت را که مطرح می‌کنم به اصلاح ساختار هم منجر می‌شود؛ چون باعث می‌شود درآمدهای مالیاتی بیشتر شود؛ باعث می‌شود که نقدینگی به سمت درست هدایت شود؛ دیگر برای سفته‌بازی نرود؛ من از این تریبون می‌خواهم یک نکته را به عنوان یک فرزند کوچک آنها خدمت ملت عزیز بگویم.به‌عنوان کسی که با پول بیت‌المال درس خواندم. من در دبیرستان و دانشگاه دولتی درس خواندم؛ حق مردم گردن من هست؛ من با توجه به تجربه‌ای که دارم از دولت، و شناختی که پیدا کردم - چون من تقریباً تمام کارهای دولت را رصد می‌کنم - بنده حقیر به این نتیجه رسیدم که این دولت توان اجرا ندارد. این را من بارها و بارها و بارها گفته‌ام. در مناظره‌ها گفتم؛ مردم متوجه باشید. این شرایط به مفهوم بیکاری بیشتر مردم و جوانان است؛ به معنی افزایش تورم است. هر روز این نوع مدیریت برای مملکت، ظلم در حق مردم است."

 

 


تحریم‌های ایران ، یک مسیر واقعی به سوی صلح نیست.

 

یک تحلیلگر آمریکایی ، ضمن انتقاد از تحریم‌های یکجانبه آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران نوشت ، تحریم‌های واشنگتن علیه تهران ، به هیچ وجه یک مسیر واقعی به سوی صلح نخواهد بود.

دولت ترامپ ، روز دوشنبه اعلام کرده است که ، معافیت‌های مربوط به واردات نفت ایران را تمدید نمی‌کند.

"بونی کریستین" تحلیلگر آمریکایی در مطلبی نوشت : این اقدام دولت آمریکا نمی‌تواند ، موجب تغییر رفتار تهران شود و این اقدام بیشتر به ضرر مردم ایران و ایالات متحده خواهد بود ، تا آنکه بتواند تاثیر مثبت و خوبی داشته باشد. نتایج قابل پیش بینی این اقدام خصمانه آمریکا ، افزایش قیمت نفت و بنزین خواهد بود.

 

این تحلیلگر آمریکایی افزود : اقدام آمریکا در عدم تمدید معافیت‌های نفتی برای مشتریان انرژی ایران ، می‌تواند موجب افزایش خطر تقابل نظامی با تهران شود. واشنگتن به جای لغو معافیت‌های نفتی ، باید به دنبال تعامل سازنده دیپلماتیک با تهران باشد ، راهکاری که می‌تواند ، موجب ارتقای روابط آمریکا و ایران باشد و مسیری موثر به سوی صلح باشد.

 

این تحلیلگر ی آمریکایی نوشت : گرچه مایک پامپئو وزیر خارجه آمریکا ، ادعا کرده است که واشنگتن قصد دارد صادرات نفت ایران را به صفر برساند و این اقدام کمک به مردم ایران است"، ولی وی نمی‌تواند ادعا کند که این گونه اقدامات موجب تغییر رفتار ایران خواهد شد. این رویکرد دولت ترامپ ، می‌تواند بزرگترین و زیان بارترین هزینه را در پی داشته باشد : یک جنگ غیرضروری و قابل اجتناب با ایران. مهمترین و فوری ترین هزینه ، بی شک هزینه‌های مالی خواهد بود. قیمت نفت در سال 2019 ، رکورد جدیدی را ثبت کرده است ، که علت اصلی آن اظهارات پامپئو بوده است.

 

این در شرایطی است که ، ترامپ با انتشار توئیتی اعلام کرده است ، عربستان سعودی و سایر کشورهای اوپک تولید نفت خود را افزایش خواهند داد. البته اختلالات ایجاد شده در بازار جهانی انرژی ، می‌تواند تبعات جدی تری برای کشورهای وابسته به واردات انرژی داشته باشد ،  مثل متحدان آمریکا از جمله ژاپن و کره جنوبی. اقدامات آمریکا ، علیه واردات نفت ایران ، از سوی دیگر موجب افزایش تنش بین واشنگتن و مشتریان بزرگ نفت ایران از جمله چین ، هند و ترکیه شده است.

 


تلفن های ژاپن و اعلام هشدار به عابران پیاده در هنگام پیامک زدن!!!!!!!پنل اس ام اسمتن از 

پنل اس ام اس شیراز


در حالی که آمریکایی ها برای مقابله با پیامک زدن در حین رانندگی قوانین مختلف را به اجرا در میآورد ، به نظر می رسد که ژاپن بیشتر به مشکلات احتمالیعابران پیاده که حین عبور از خیابان به پیامک زدن مشغول هستند حساس شده استبراساس یک مطالعه انجام شده یکی از هر 5 نفر حین خواندن پیامک به دیگران آسیب میزند ، در دانشگاه فناوری آیشی ، تنها 547 نفر از 1500 نفر که در هنگامعبور از یک تقاطع به تلفن هایشان نگاه می کنند ، و اصلا توجهی به اطرافشان ندارند که کجا هستند ، وسط خیابان هستند یا پارک محله ای و  پنل پیامک ** 

پنل پیامک شیراز ** 

نمایندگی پنل پیامک *

ارسال انبوه سیم کارت ** 

ارسال بلک لیست ** 

پنل اس ام اس *با تعداد  7.25  میلیون گوشی آیفون که تنها در یک سال در ژاپن به فروش رفته است  ، تعجب آوراست که بعد از چند سال تازه این شرکت گوشی هوشمند بهفکر راه اندازی برنامه و حل مشکل پیامک های ناخواسته و مرور وب است . هفته گذشته ، اپل یک حق ثبت اختراع را ارائه کرد که هدف آن ارائه پیامک هایویدیویی زنده از محیط اطراف خود به مشتریان است . به ای شکل که معتادان به 

پیامک متنی و 

پیام کوتاه حین عبور از خیابان و اجتناب از بروز حوادث وتصادفات ، پیامکی حامل هشدار برای عابر ارسال میگردد و او را از محیط اطرافش آگاه میسازد.

دوربین های داخلی به طور مداوم می توانند محیط فوری را ضبط کنند در حالی که اس ام اس نوشته میشود و ارتباط برقرار می شوند . این یک مفهوم بسیارساده از عادت های اجباری کاربران گوشی های هوشمند است.

هیچ نشانه ای از زمانیکه ما انتظار داریم تکنولوژی را در عمل ببینیم وجود ندارد . در حال حاضر برخی از برنامه با پوشش شفاف وجود دارد ، اما در حالحاضر کاربران نیاز به کپی کردن و چسباندن پیامک متنی دارند .


اپراتور تبلیغات صوتی ** 

تبلیغات صوتی ** 

پیامک صوتی *

نمایندگی پیامک ** 

نمایندگی پنل پیامک *


برای اهداف 

بازاریابی اس ام اسی ، و 

تبلیغات پیامکی این تکنولوژی دارای دلایل هیجان انگیزی است . با استفاده پنل اس ام اس و پنل پیامک میتوانید ، با 

ارسال هدفمند پیامک و 

تبلیغات هدفمند ، در زمان و مکان مناسب به شکل ارسال انبوه پیامک خود و کسب و کارتان را به همه معرفی کنید ، همچنین با پیامک صوتیمیتوانید صدایتان را به گوشئ همه برسانید تا شناخته شوید و در مسیر اصلی پیشرفت قرار بگیرید.

شرکت تک رایان سپهرخاورمیانه مجهزترین و پیشرفته ترین سامانه ارائه خدمات پیامکی کشور ، آماده است تا بهترین خدمات و امکانات پیشرفت وترقی رادراختیارتان بگذارد.  


با ما تماس بگیرید. 09164900129**07137325725


آیا گرانی دلار کار خودتان است؟

 

آقای همتی رئیس کل بانک مرکزی ، در گفت وگوی نوروزی به سوالات متفاوتی جواب داد .

عبدالناصر همتی ، امروز در یک گفتگوی ویژه نوروزی با تبریک سال نو به مردم و با بیان اینکه طبق مصوبه اخیر مجلس ، نظام بانکی برای افزایش وام ازدواج تلاش می کند گفت : برخی فکر می کنند وقتی مسئول شدیم باید جدی باشیم . تجربه چند دهه من در مسئولیت نشان می دهد که با امید می توان مشکلات را حل کرد.

 

رییس کل بانک مرکزی در بخشی از این مصاحبه درباره مسئولیت بانک مرکزی گفت : هر کسی همین امروز هم بیاید و مسئولیت بانک مرکزی را تحویل بگیرد مشکلی نیست. من مدیران زیادی در بانک ها و صداوسیما تربیت کردم و من اگر دوباره انتخاب کنم صداوسیما را انتخاب می کنم.

** بچه های من تا کنون به بانک مرکزی نیامده اند.

همتی با اشاره به اینکه مسئولان تلاش می کنند ، ولی حجم مشکلات بالا است ، ادامه داد : فرزندان ما در مسئولیت ها محدودیت بیشتری دارند و من مجبورم برخی تلفن ها را پاسخ ندهم ولی بچه های من تاکنون بانک مرکزی نیامدند.

رئیس کل بانک مرکزی افزود : من اگر بخواهم انتقاد کنم می گویم در طول چند دهه به دلیل استفاده های نادرست از سیستم بانکی ، برای تامین طرح های ناکارآمد و یا وام دادن به کسانی که صلاحیت نداشتند و یا استفاده از مدیران کم صلاحیت مشکلاتی ایجاد شد ، ولی باید بدانیم که سیستم بانکی 90 درصد تامین مالی کشور را بر عهده دارد و امروز طرح هایی مانند برق ، نیروگاه ، سد و . با تامین مالی بانک ها شکل می گیرد ولی نواقضی هم وجود دارد.

 

** وصول مطالبات از حقه بازهای بدهکار به نظام بانکی

وی درباره حل مشکلات مربوط به وام گیرندگان کلان از نظام بانکی تصریح کرد : خیلی از افرادی که وام سنگین گرفتند را برگشت می دهند ، ولی برخی حقه باز هستند و نحوه وام گرفتن آنها مشخص است و البته این مسائل در بانک هایی شکل گرفته که صاحب مشخصی نداشتند و ما امیدواریم در سال 98 برای وصول این مطالبات به صورت جدی وارد عمل شویم.

رئیس کل بانک مرکزی تاکید کرد : در سال گذشته موسسات غیرمجاز را داشتیم که خیلی برای بانک ها اذیت داشتند و اینها سودهای بالای 30 درصد پرداخت می کردند و برخی از این موسسات از مردم ملک می گرفتند و در مقابل گواهی سپرده می دادند و فرد ؛ خانه بدون کاربرد را به بانک ارائه می کرد و گواهی سپرده می گرفت ،  این موارد واقعا بی سابقه است.

به گفته همتی ، این موارد باعث شد که بانک مرکزی هر اقدامی که خواست انجام دهد اینها نگذارند و از مشکلات بانک مرکزی این بود که نظارت کافی نکرده ، ولی حدود 25 هزار میلیارد تومان بانک مرکزی برای جمع کردن اینگونه موسسات هزینه کرد و البته بخشی از این هزینه با فروش اموال موسسات و تعیین تکلیف شعب تامین می شود.

 

** هشدار رئیس کل بانک مرکزی به بانک های ناتراز ، لازم باشد مدیریت را برعهده می گیریم.

وی افزود : برنامه داریم بانک های ناتراز را نیز بررسی کنیم و اگر لازم باشد مدیریت آن را بر عهده می گیریم و به صورت جدی کنترل و نظارت خواهیم داشت و محیط نظام بانکی باید سالم شود.

همتی در ادامه در پاسخ به این سوال که زمانی گفته بودید هرجا کار به مشکل خورده من را مسوول می کنند ، گفت : من 10 روز سفیر چین شدم و درآنجا حضور داشتم ، ولی هر جایی که حس شود برای مردم کاری می توان انجام داد وارد می شوم.

رئیس کل بانک مرکزی درباره مهمترین مشکل در دوره مدیریت بانک مرکزی در سال قبل ، تصریح کرد : در سال 97 مشکل ارز بزرگترین مشکل بود و من در روزی که معرفی شدم ارز 11 هزار و 700 تومان بود و بعد ارز به حدود 20 هزار تومان نیز رسید ولی بعد از آن با تمهیدات و مصوباتی که داشتیم به سرعت مهار افزایش نرخ ارز اتفاق افتاد و کنترل صورت گرفت و می توان گفت ثبات نسبی اقتصادی در سال 97 بزرگترین اتفاق بود.

** آقای همتی گرانی دلار ،  کار دولت است؟؟؟؟!!!

همتی در واکنش به اظهاراتی مبنی براینکه گرانی دلار کار خودشان است ، گفت : در مجلس می گفتند که دولت از فروش ارز درآمد دارد و من ثابت کردم که سودی وجود ندارد ، ممکن است برخی فکر کنند ما این موارد را دنبال می کنیم و من امروز هم بتوانم نرخ ارز را کاهش دهم خدا را شکر می کنم . قیمت فعلی ارز واقعی نیست ولی فشار روانی وجود دارد.  بخشی از ذخایر ارزی کشور در بانک های خارجی است و برای واردات استفاده می شود و ما باید در داخل و خارج اسکناس ارز داشته باشیم و دولت در این زمینه برنامه ریزی انجام می دهد.

وی با تاکید براینکه دولت می گوید خرید و فروش ارز توسط مردم انجام نشود و سرمایه ها در تولید هزینه شود ، به مردم توصیه کرد : اگر مردم وارد خرید و فروش ارز نشوند به سرعت نرخ ها کاهش پیدا می کند و بعد از ثبات ارزی می توان به سمت ثبات تورم حرکت کرد.

رئیس کل بانک مرکزی در بخشی از این گفت وگو با بیان اینکه رانت خوارها در کشور زیادند و در تمام مسیرها وارد می شوند ، افزود : در هدف ارز 4200 تومانی که برای رفاه مردم بود اخلال ایجاد کردند و یا ارز دریافت کردند و کالا وارد نکردند و همچنین با اعمال نفوذ از بانک ها وام گرفتند ولی در سال 98 نظارت و کنترل جدی در بانک ها داریم.

 

از مردم عذر خواهی می کنم ، دغدغه من رفاه مردم است !!!؟؟؟؟

وی همچنین تاکید کرد ، که میدانم رفاه مردم آسیب دیده و امیدوارم در کوتاه مدت بتوان شرایط را اصلاح کرد.

همتی درباره نحوه گفتمان مدیران دولتی در ایران تصریح کرد : مسئول بانک مرکزی باید به نحوی صحبت کند که دشمن سوء استفاده نکند ، ولی برخی برای مردم نگرانی ایجاد می کنند و مسئولان باید با امید باشند.

رئیس کل بانک مرکزی در پایان گفت: من از مردم به خاطر مشکلات غذرخواهی می کنم و ما بهتر از این می توانستیم کار کنیم و صادقانه می گویم شرایط در کنترل است و امیدوارم با اقدامات و ت های دولت و کمک سایر قوا بتوانیم شرایط بهتری برای زندگی مردم در سال 98 ایجاد کنیم.

 


اروپا را تحت فشار قرار می‌دهیم.

 

 

برای تقویت و گسترش همکاری‌ها ، با شرکای قدیمی خود مانند روسیه ، چین ، ترکیه و عراق ارتباط را بیشتر میکنیم .

وزیر امورخارجه ایران  ، با تاکید بر این که اروپا باید به تعهدات خود عمل کند ، پیرامون رفتار اروپایی‌ها در قبال برجام مطالبی را بیان کرد . .

جناب آقای دکتر ظریف ، وزیر محترم امور خارجه ؛ سال نو و سالروز بعثت پیامبر گرامی اسلام را خدمت شما تبریک عرض می‌کنم. همان‌طور که حضرت آیت‌الله ‌ای در سخنرانی نوروزی‌شان در حرم مطهر رضوی فرمودند در قضیه برجام  ، وظیفه‌ی اروپایی‌ها این بود که در مقابل آمریکا می‌ایستادند ، امّا با بهانه‌های مختلف نَایستادند و علاوه بر این ، و علیرغم اینکه خودشان هم مدام به ما تأکید کردند و می‌کنند ،که مبادا از برجام خارج بشوید» ، عملاً از برجام خارج شده‌اند ، یعنی حتّی تحریم‌های جدیدی را علیه ایران به وجود آورده‌اند. به گفته‌ی رهبر انقلاب اسلامی ، اروپایی‌ها در این قضیه هم مثل گذشته ، به ما خیانت کردند و نمی‌توان از اینها توقّع داشت و به آن‌ها اعتماد کرد. لطفاً نظرتان را درباره رفتار دولت‌های اروپایی و برنامه‌ی دستگاه دیپلماسی جمهوری اسلامی در قبال آن تشریح فرمایید.

محمد جواد ظریف : اروپایی‌ها از ابتدا به برجام به‌عنوان یک دستاورد نگاه می‌کردند ، اما شاید آن‌ها آمادگی نداشته باشند و قطعاً توان کافی نداشتند برای اینکه در مقابل تحریم‌های آمریکا ایستادگی کنند ، تلاش‌هایی کردند اما همان‌طوری که رهبر معظم انقلاب فرمودند ، این تلاش‌ها کافی نبود و حتی در بعضی موارد می‌شود گفت : که این تلاش‌ها نشان‌دهنده‌ عدم آمادگی اروپایی‌ها برای هزینه کردن در یک حوزه‌ای که خودشان ادعا می‌کنند اهمیت استراتژیک برای آن‌ها دارد ، بود. لذا این واقعیت را رهبر انقلاب از ابتدای خروج آمریکا از برجام مطرح کردند.

ما هم با توجه به اینکه ضرورت داشت اروپایی‌ها را ناگزیر کنیم ، بر اینکه به تعهداتشان عمل کنند ، در بُعد دیپلماتیک ، کار با اروپا را ادامه دادیم، کماکان هم ادامه می‌دهیم ،  اما هیچ‌گاه امید به اروپا نبستیم. برای همین هم هست که ، در سال‌های گذشته حتی در ابتدای برجام ، بیشترین رفت‌ و آمدهای ما ، رفت و آمدهای آقای رئیس‌جمهور ، رفت ‌و آمدهای بنده با کشورهای همسایه بوده ، با کشورهایی بوده که شرکای قدیمی ما هستند مثل روسیه ، مثل چین ، مثل ترکیه ، مثل عراق و توجه ما برای آینده‌ی روابط خارجی به این سمت بوده است. از ابتدای کار دولت یازدهم و به‌ویژه پس از خروج آمریکا از برجام ، توجه ما روی کشورهایی که نزدیک ما هستند ، در کنار ما بوده‌اند ،-حالا من نمی‌خواهم از کلمه‌ی دوست» استفاده کنم-. کشورهایی که در شرایط دشواری با ما همکاری کرده‌اند ، متمرکز بوده است.ما همچنان اروپایی‌ها ، را برای اجرای تعهداتشان تحت فشار قرار می‌دهیم. یعنی اروپا باید بداند که ، نمی‌تواند فقط با چند اظهارنظر و یا چند طرح اجرانشده ، از زیر بار مسئولیت‌هایش شانه خالی کند. لذا وظیفه‌ی ما به‌عنوان دستگاه دیپلماسی این است که کار اروپایی‌ها را پیگیری کنیم ، به آن‌ها تذکر بدهیم ، فشار بیاوریم که شما موظفید ، تعهداتتان را انجام بدهید ، اما هیچ‌گاه به آن‌ها چشم امید نباید داشته باشیم.

اصولاً ، نباید چشم امید  به خارج داشته باشیم . این انقلاب و این کشور ،  بر پایه‌ی امید به مردم ، البته بعد از امید به خدا و توسل به ائمه‌ی معصومین- و اتکای به مردم گردانده شده است. اگر امید به مردم و اتکای به مردم نبود ، هیچ‌گاه جنگ تحمیلی ، که همه‌ی دنیا در آن پشت سر رژیم م صدام قرار داشتند-، با آبرومندی و با پیروزی پایان پیدا نمی‌کرد ، این‌ها همه‌اش به‌خاطر این است که ما از ابتدای انقلاب ، امید را بر مردم گذاشتیم و از امیدوار بودن به خارجی‌ها امتناع کردیم و رمز موفقیت جمهوری اسلامی تاکنون هم همین بوده است.

 


ماجرای اتهامات حسین فریدون ، برادر رئیس جمهور چه بوده است ؟

 

رسیدگی به اتهامات حسین فریدون در ایستگاه آخر؛ از تحصیل توصیه‌ای تا ارتباط با بدهکاران بانکی

سخنگوی دستگاه قضایی امروز گفته است که رسیدگی به اتهامات برادر رئیس‌جمهور از اسفند ماه آغاز می‌شود، در گزارشی به جزئیاتی از اتهامات "حسین فریدون" پرداخته شده است.

حجت‌الاسلام محسنی‌اژه‌ای سخنگوی قوه قضائیه امروز (یکشنبه، 28 بهمن) در نشست خبری عنوان کرده که دادگاه رسیدگی به اتهامات برادر رئیس‌جمهور از اسفند ماه امسال آغاز می‌شود.

چندی پیش جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نامه‌ای به آیت‌الله آملی‌لاریجانی، رئیس دستگاه قضا، خواستار رسیدگی این قوه به اتهامات برادر حجت‌الاسلام ، رئیس‌جمهور شدند.

در این نامه که به‌امضای 20 نماینده رسیده ذکر شده  است "سخنگوی محترم قوه قضاییه در 25 تیر سال 96 و 14 مهر سال 96 به‌ترتیب بر اتهام آقایان حسین فریدون و مهدی جهانگیری برادران رئیس‌جمهور و معاون اول رئیس‌جمهور به فساد اقتصادی تأکید کردند و در طول یک سال و نیم گذشته افکار عمومی در انتظار تعیین تکلیف پرونده اتهامی این دو متهم بودند. انتظار می‌رود دستور فرمایید به پرونده متهمان فوق‌الذکر به‌صورت علنی رسیدگی شود".

**ماجرای اتهامات اقتصادی حسین فریدون چه بود؟

برای اولین بار حجت‌الاسلام غلامحسین محسنی‌اژه‌ای، سخنگوی قوه قضائیه، در یکصد و هفتمین نشست خبری خود با اصحاب رسانه که روز سوم بهمن ماه سال 95 برگزار شد درباره دستگیری رسول دانیال‌زاده یکی از بدهکاران بانکی و ارتباط وی با حسین فریدون برادر رئیس‌جمهور و دستیار ارشد اشاره کرد و گفت: این فرد دستگیر شده و دادسرا مشغول تحقیقات است و ارتباطش با آن فرد (فریدون) روشن است.

سخنگوی قوه قضائیه در دی ماه سال جاری و در نشست خبری خود درباره آخرین وضعیت پرونده حسین فریدون، گفته بود، پرونده دادگاه نرفته و در دادسرا است.

وی در پاسخ به سؤالی که آیا درست است که پرونده مختومه شده است، گفت: این موضوع را تکذیب می‌کنم.

پیش از حجت‌الاسلام محسنی‌اژه‌ای، علیرضا زاکانی نماینده سابق مجلس نیز در تیرماه سال 95 در نشست خبری که با اصحاب رسانه‌ها داشت با نام بردن از دو بدهکار بانکی به‌نام‌های مالامیری» و رسول دانیال‌زاده» اظهار داشت که این دو نفر با حسین فریدون در ارتباط هستند.

وی گفته بود که "بانک ملت 400 میلیون درهم با کارمزد صفر درصد به آنها داده و این دو نفر این پول را به داخل کشور آورده‌اند و از طریق صرافی‌ها آن را تبدیل و مجدداً با کارمزد صفر درصد از بانک دریافت کرده‌اند و با سرمایه‌گذاری مجدد در بانک ملت سالانه 24 درصد سود گرفتند. این‌ اشخاص توسط حسین فریدون کادرسازی می‌شوند و این کار مستقیماً دست در بیت‌‌المال کردن است".

پس از افشاگری‌هایی که درباره اتهامات اقتصادی برادر رئیس‌جمهور در فضای رسانه‌ای مطرح شد، این مسئله به خانه ملت کشیده شد و همزمان با آن، سیدحسین نقوی‌حسینی، نماینده مردم ورامین در مجلس، با بیان اینکه حسین فریدون در انتصاب مدیران عامل بانک‌ها اختیاراتی داشته و با لابی‌گری آنها را در جایگاه مدیرعاملی منصوب می‌کرده، از ورود کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی به پرونده برادر رئیس‌جمهور خبر داد و گفت: این کمیسیون در نظر دارد تا همه ابعاد مسئله را بررسی و نتیجه را برای مردم بازگو کند.

اما همه ماجرا این نبود و با گذشت زمان ابعاد دیگری از پرونده حسین فریدون افشا شد.

پس از انتشار فیش‌های حقوقی برخی مدیران دولتی، در یک فقره مدیرعامل بانک رفاه، در طول نزدیک به 20 روز پایان سال 94، بالغ بر 230 میلیون تومان دریافتی تحت عناوین مختلف داشته است.

ناصر سراج ، رئیس سازمان بازرسی کل کشور، هشتم تیرماه سال 95 در حاشیه همایش سراسری قوه قضائیه درباره تخلفات مدیرعامل بانک رفاه اظهار داشت:  علی صدقی مدیرعامل بانک رفاه به‌خاطر تخلفات بزرگی که قبلاً در بانک ملی داشته، فاقد صلاحیت برای مدیرعاملی بانک رفاه کارگران بود اما با فشار حسین فریدون (برادر رئیس‌جمهور) و لابی‌گری وی، مدیرعامل بانک رفاه کارگران شد.

در ادامه ماجرای ارتباط فریدون با صاحبان پرونده‌های اقتصادی، نام وی در پرونده علی رستگار سرخه‌ای مدیرعامل معزول بانک ملت نیز به‌چشم می‌خورد. رستگار سرخه‌ای که در مسئله فیش‌های حقوقی از سمت خود عزل شده بود، پس از مدتی به‌‌اتهام عضویت در یک شبکه بزرگ فساد بانکی توسط سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بازداشت شد.

سازمان اطلاعات سپاه پس از دستگیری مدیرعامل معزول بانک ملت اعلام کرد که وی در جریان کشف یک باند سازمان‌یافته فساد بانکی دستگیر شده است.

در همین راستا ، موسی غضنفرآبادی، رئیس دادگاه انقلاب تهران، درباره بازداشت عوامل شبکه فساد بانکی توسط سازمان اطلاعات سپاه با بیان اینکه سپاه به‌عنوان ضابط خاص قوه قضائیه و با حکم دادگاه قضائی اقدام به این کار کرده است، گفتاخباری وجود دارد که حاکی از ارتباط حسین فریدون با این شبکه فساد بانکی است.

بعد از افشای تخلفات رسول دانیال‌زاده از زبان سخنگوی قوه قضائیه، جزئیاتی از پرونده شب‌دوست مالامیری توسط جواد ابطحی نماینده خمینی‌شهر در مجلس شورای اسلامی فاش شد.

سید محمد جواد ابطحی در گفت‌وگو با تسنیم با بیان اینکه در حال حاضر سرویس‌های امنیتی بیگانه برای شب‌دوست مالامیری که بدهکار بانکی است پناهندگی درست کرده‌اند و دیگر تحت تعقیب پلیس اینترپل نیز قرار ندارد، اضافه کرد: شب‌دوست مالامیری رقم‌های بسیار کلانی توسط رانت‌ از بانک‌های ملی و ملت اخذ کرده است.

مالامیری ارتباطات نزدیکی با خانواده حسین فریدون برادر رئیس جمهور داشته است. اسناد واریز پول به حساب دختر حسین فریدون در لندن و کانادا وجود دارد که نشان‌دهنده ارتباطات مالی بین فریدون و مالامیری است. از طرفی آقای رستگار از شعبه دوبی بانک ملت برای مالامیری وام‌های کلان اخذ می‌کند و مالامیری این وام‌ها را در بانک ملت ایران تبدیل به ریال و سپرده‌گذاری با سود بالا می‌کند! مالامیری مجموعاً حدود 2هزار میلیارد تومان وام دریافت کرده است.

ابطحی خاطرنشان کرد: همچنین مالامیری در یک مؤسسه خیریه غربالگری سرطان با آذر غفوری، همسر حسین فریدون همکاری داشته است.

**تحصیل توصیه‌ای حسین فریدون

در ادامه این داستان خبرگزاری تسنیم 28 تیر ماه سال 95 در خبری اختصاصی پرده از رانت آموزشی برادر رئیس جمهور برداشت.

در این گزارش آمده بود که حسین فریدون در سال 93 یعنی یک سال پس از روی کارآمدن دولت برادر خود، طی نامه‌ای از سوی سازمان سنجش آموزش کشور به دانشگاه شهید بهشتی معرفی و درخواست می‌شود نام‌برده به‌عنوان دانشجوی دکترای روابط بین‌الملل در این دانشگاه کشور به تحصیل بپردازد.

براساس برخی اسناد ارائه‌شده به کمیسیون آموزش، حسین فریدون به‌خلاف قانون و بدون داشتن امتیازات آموزشی (شرط معدل)، در دوره دکترای روابط بین‌الملل دانشگاه شهید بهشتی مشغول به تحصیل شده است. پس از طرح موضوع تخلف تحصیلی حسین فریدون، کمیته‌ای در کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی برای رسیدگی به این موضوع تشکیل شد. محمد قمی، سید محمدجواد ابطحی و کارن خانلری 3 عضو کمیته پیگیری پرونده تحصیلی حسین فریدون شدند.

**تخلف حسین فریدون محرز شده است

سید محمدجواد ابطحی عضو کمیته سه‌نفره بررسی تحصیل حسین فریدون در گفت‌وگو با تسنیم گفته بود که  براساس بررسی‌ها، تخلف حسین فریدون محرز شده و پس از ارائه گزارش کمیته به کمیسیون، مجلس موضوع را به قوه قضائیه ارجاع خواهد داد.

اما با گذشت چندین ماه از تدوین گزارش تخلف تحصیلی حسین فریدون این پرونده در مجلس مسکوت مانده و محمدرضا عارف به‌عنوان رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات پارلمان تاکنون در‌این‌باره موضعی اتخاذ نکرده است، تنها در آخرین مورد درباره بررسی این پرونده در این کمیسیون به خبرنگار تسنیم گفته بود که "این موضوع مسئله مهم کشور نیست که به آن رسیدگی کنیم".

البته پس از ماه‌ها کش‌وقوس درباره تحصیل حسین فریدون، برادر رئیس‌جمهور در مقطع دکترای دانشگاه شهید بهشتی، قرار بود وی از رساله دکترای خود در 12 شهریور ماه سال جاری با موضوع  "گفتمان اعتدال در ت خارجی جمهوری اسلامی ایران، چالشها و فرصت‌ها" دفاع کند که پس از انتشار این خبر، واکنش گسترده  محافل خبری و علمی جلسه دفاع وی را به‌تعطیلی کشاند اما در اوایل مهرماه سال جاری حسین فریدون به‌صورت مخفیانه از رساله دکترای خود دفاع کرد که این موضوع نیز با حواشی و اعتراضاتی از سوی نمایندگان مجلس و دانشجویان مواجه شد.

حالا، باید ببینیم پس از کش‌وقوس‌های فراوانی که پیرامون تخلفات تحصیلی و اقتصادی "حسین فریدون" مطرح شده، تکلیف این پرونده در ایستگاه آخر قوه قضائیه چگونه روشن می‌شود.

 


آرامش دوباره به شیراز بازگشت .

 

بارش شدید باران و جاری‌شدن سیل در روزهای ۵ و ۶ فروردین خساراتی را در پی داشت اما همت مردم و مسئولان سبب شد که امروز شیراز دوباره آماده پذیرایی از مسافران نوروز باشد.

بارش شدید باران که از بامداد روز پنجم فروردین در استان فارس و به‌ویژه شهر شیراز شروع شد و تا پایان روز ششم فروردین ماه ادامه داشت. بارش شدید باران منجر به سیل و کشته و زخمی شدن شمار زیادی از مردم و مسافران نوروزی شد همچنین سیل در روز دوم به برخی از محلات شیراز آسیب جدی وارد کرد.

 

تلفات جدی در روز نخست بارش در شیراز

در روز نخست بارندگی ،  حوالی ساعت 11 صبح سیلاب شدیدی به‌ناگهان از ورودی دروازه قرآن شیراز جریان پیدا کرد و در عرض 15 دقیقه تبدیل به سیلی مهیب شد. در این حادثه 19 نفر کشته و بیش از 100 نفر از مردم مصدوم شدند همچنین بنا به گفته مسئولان استان فارس این سیل موجب خسارت جدی به 201 خودرو شد.

نیروهای امدادی اعم از هلال احمر ، آتش‌نشانی ، شهرداری ، نیروهای نظامی ارتش و سپاه به‌سرعت در منطقه حاضر و با اجرای عملیات امدادی مانع از گسترش تلفات شدند. استاندار فارس و دیگر مسئولان استان نیز از همان لحظات اولیه در میدان حضور داشتند و از همان‌جا حادثه را مدیریت می‌کردند.

ساعتی پس از اطلاع‌رسانی‌ها و پخش اخبار مربوط به سیل دروازه قرآن مردم مهمان‌نواز شیراز دست به کار شدند و برای مسافران مکان امن و غذا فراهم کردند همچنین تمامی سالن‌های ورزشی، نمایشگاه بین‌المللی شهرک گلستان و برخی از اقامتگاه‌های استان امکانات خود را به‌رایگان در اختیار مسافران قرار دادند.

خودروها توسط نیروی انتظامی به مکانی امن منتقل شد و به‌گفته امیری ، فرماندار شیراز از همان روز ششم فروردین آسیب‌دیدگان برای انجام امور مربوط به خسارت اقدام کردند و تاکنون 750 میلیون تومان به خسارت‌دیدگان پرداخت شده است.

 

 

روز دوم و محله‌ای که گرفتار سیل شد.

در روز دوم بارندگی‌ها نیز با وجود آمادگی‌ها و برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده ، شدت بارش‌ها سبب طغیان آبگیرهای بالادست رودخانه خشک شیراز شد و در نتیجه تعدادی از روستاهای شرق شیراز تخلیه شدند ، که کمال پاک‌فطرت ، مدیرکل امور روستایی استانداری فارس این امر را موقتی و برای رفع خطر جانی مردم اعلام کرد.

طغیان رودخانه‌ها و جاری شدن روان‌آبها سبب شد که محله سعدی در سیلاب گرفتار شود و منازل مردم در این محله آسیب جدی ببیند. بنا به گزارش آتش‌نشانی روز گذشته تا ساعت 19 نزدیک به 500 عملیات امدادی انجام شد و 30 نفر از سیل نجات یافتند.

از آنجا که محله سعدی از نظر بافت شهری نیز استحکام لازم را نداشته ، این سیلاب آسیب جدی وارد کرده و غروب 6 فروردین با کمک نیروهای مردمی و امدادی آب از منازل مردم خارج شد اما آثار سیل همچنان پابرجاست.

اسماعیل صالحی ، شهردار منطقه هفت و شهردار معین منطقه سه شیراز در این باره گفت : تلاش می‌کنیم تا 48 ساعت آینده مشکلات به‌وجودآمده از آثار بارندگی و سیل در سطح منطقه سعدی وجود نداشته باشد.

شهردار معین منطقه سه شیراز افزود : تمیز کردن کانال‌ها ، سطح کوچه‌ها و باغچه‌ها همه در برنامه کوتاه‌مدت ظرف امروز تا فردا انجام و مشکلات به‌وجودآمده در این منطقه حل می‌شود.

 

آسمان صاف و آفتابی و آرامش دوباره در شیراز

در روز دوم بارش‌ها همچنین بازدید از 2 بنای تاریخی نقش رستم و موزه هفت‌تنان با محدودیت رو‌به‌رو شد که امروز مدیرکل میراث فرهنگی اعلام کرد : که این دو بنا باز شده و گردشگران می‌توانند برای بازدید مراجعه کنند.

مصیب امیری ، با ابراز اینکه بارندگی‌ها به بناهای تاریخی استان آسیب نرسانده است ، اظهار داشت : در نقش رستم کف محوطه به‌دلیل بارش ترک‌هایی ایجاد شده که پس از جمع کردن آب مشکل خاصی برای بازدید ندارد.

وی درباره موزه هفت‌تنان نیز گفت : بازدید از این بنای تاریخی به‌دلیل مسدود بودن مسیر، محدود شد اما امروز مشکلی برای بازدید ندارد.

در حال حاضر شرایط جوی شیراز ، آفتابی و آسمان بدون ابر است اما امدادرسانی‌ها همچنان ادامه دارد. به‌گفته مدیرکل فرودگاه‌های استان فارس ، پیکر جان‌باختگان نیز از طریق فرودگاه شیراز به شهرهای مقصد منتقل می‌شود و تاکنون فقط 2 پیکر به ساری منتقل شده است.

همچنین استانداری فارس  ، برای گرامیداشت جان‌باختگان و تسلی دل بازماندگان ، روز پنج‌شنبه 8 فروردین را عزای عمومی اعلام کرده و بناست مجلس گرامیداشتی در حرم شاهچراغ(ع) برگزار شود.

 


برای حل مسائل کشور باید از بسیج استفاده کرد ، دلیل قوام سپاه ، بسیج است .

 

علی لاریجانی ، رئیس مجلس شورای اسلامی ، امروز (سه‌شنبه، 9 بهمن) در مراسم تودیع و معارفه فرمانده بسیج قوه مقننه ، گفت : همه بدنه مجلس شورای اسلامی حب بسیج دارند و دلیل اینکه اقدامات بسیج طی سال‌های اخیر در مجلس به‌صورت روان پیش می‌رفت این موضوع بود ، آقای هاشمی نیز یکی از فرماندهان خوب و پرتلاش است که با تدبیر عمل کرده و ذهن عملیاتی ، سرزندگی و شادابی کار را نیز دارد ، امیدواریم با مسئولیت جدید حرکت رو به جلویی را شاهد باشیم.

وی  با بیان اینکه "به‌خاطر داریم یکی از مؤسسات خوب بعد از انقلاب اسلامی سپاه بود که یکی از تدابیر راهبردی امام خمینی(ره) است ،  سپاه در هفته‌های اول با نظم آن زمان شکل گرفت و تبدیل به یک نهاد قدرت برای دفاع از آرمان‌های انقلاب شد"، تصریح کرد : دلیل قوام سپاه ، بسیج است ؛ زمانی که بسیج با بدنه سپاه عجین شد ، سپاه قدرت فعلی را کسب کرد.

رئیس مجلس با اشاره به اینکه بسیج یک امر فرعی نیست بلکه امری اصلی است و این نهاد قوام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را ایجاد کرد ، ادامه داد : امروز با توجه به شرایط کشور ، ریل‌گذاری جدید بسیج مستضعفین اقدام مناسبی محسوب می‌شود.

 لاریجانی افزود : علاوه بر آموزش‌های عقیدتی که اهمیت بسیار زیادی دارد ، فراموش نکنید ، بسیج بخشی از دفاع کشور است و باید همواره آماده باشیم ، بسیجی که آموزش کافی را ندیده باشد ، بسیجی واقعی نیست ، توصیه می‌کنم آموزش‌های نظامی را مستمراً در دستورکار قرار دهید.

نماینده مردم قم در مجلس تصریح کرد : مسلمان واقعی باید آموزش نظامی دیده باشد و این موضوع بازدارنده است ، امام خمینی(ره) نیز بر این موضوع تأکید داشتند که همه باید آمادگی لازم را داشته باشند.

وی با ابراز اینکه "در قوه مقننه بخشی از کار مربوط به کارکنان است و باید برای آنها برنامه داشته باشید ، در قسمت نمایندگان نیز می‌تواند در وجوهات مختلفی فعالیت کرد"، ادامه داد : شرایط مجلس به‌گونه‌ای است که سابقه دفاع ، رزم و جانبازی دارند و از خانواده و بیت شریف شهدا هستند.

رئیس مجلس با اظهار اینکه "برای حل مسائل کشور لازم است که در قوه مقننه تصمیماتی گرفته شود ، تا از کلیات بسیج استفاده کنیم"، نشان کرد : مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی می‌تواند اگر ایده‌ای در این مورد وجود داشته باشد به‌روی آن کار کند ، از سرمایه بسیج باید برای حل مشکلات مردم استفاده کرد و همچنین به برخی از وزرا مخصوصاً وزیر آموزش و پرورش برای حل مشکلات اعلام کردند تا از بدنه بسیج استفاده کنند.

لازم به ذکر است : در این نشست از زحمات مسعود مهدیان ، فرمانده سابق بسیج قوه مقننه ، توسط رئیس مجلس شورای اسلامی و فرمانده بسیج مستضعفین تقدیر و سرهنگ سید محمود هاشمی به‌عنوان فرمانده جدید معرفی شد.

 

** بسیج قوه مقننه ، حلقه مضاعفی برای استحکام بسیج و مجلس است **

در ابتدای این مراسم نیز سردار غلامحسین غیب‌پرور ، فرمانده سازمان بسیج مستضعفین در مراسم معرفی فرمانده بسیج قوه مقننه ، ضمن تبریک فرا رسیدن دهه فجر گفت : با موافقتی که دکتر لاریجانی داشتند آقای سید محمود هاشمی به‌عنوان فرمانده بسیج قوه مقننه معرفی شد . طبیعتاً بسیج قوه مقننه من‌بعد حلقه مضاعفی برای استحکام بسیج و مجلس است.

فرمانده سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه بسیج به‌گفته فرماندهی معظم کل قوا با حضور نخبگان، تحصیلکردگان و افراد فنی ، کلید طلایی حل مشکلات کشور است، تصریح کرد : در مأموریت‌های عمقی ما ، عمق بخشی‌داخلی مورد تأکید قرار گرفته، در دو سال اخیر ریل‌گذاری جدیدی داشتیم و سمت و سوی فعالیت‌های خود را به‌ سمت خدمت‌رسانی برده‌ایم ،که دو فقره آن اردوهای جهادی و مبارزه با آسیب‌های اجتماعی است.

وی ادامه داد : اطمینان دارم با نگاه عمیقی که در دیدگاه رئیس مجلس شورای اسلامی وجود دارد ، سال بهتری را در بسیج مستضعفین تجربه می‌کنیم.

 


رسانه آمریکایی : ایران در شرایط باج‌خواهی یا زور مذاکره نمی‌کند.

 

یک رسانه آمریکایی ، به نقل از کارشناسان بین‌المللی ، به این نتیجه رسیده است که ، ایران در شرایط باج‌خواهی یا زور مذاکره نمی‌کند.در گفت ‌وگو با یک رسانه آمریکایی ، کارشناسان ی ، تحریم‌های جدید آمریکا علیه صنایع فات ایران را تحریک‌آمیز» توصیف کرده ، اما ضمن اذعان به ناکارآمدی آنها ، در رسیدن به اهدافشان گفته‌اند : که ایران ، در شرایط باج‌خواهی یا زور مذاکره نخواهد کرد.  

 

جارت بلانک ، عضو اندیشکده کارنگی در گفت‌وگویی روز شنبه با وبگاه شبکه خبری سی‌ان‌بی‌سی» می‌گوید : تحریم‌های جدید آمریکا علیه صنایع فات ایران و اعزام یک ناوگروه به منطقه خاورمیانه ، اقداماتی هستند که تعمداً تحریک‌آمیزند

بلانک گفت : که این تحریم‌ها علاوه بر هدف قرار دادن درآمدهای ناشی از صادرات برای ایران ، به دنبال اثرگذاشتن بر بخش زیادی از مشاغل ایران و ایجاد بی‌ثباتی در این کشور ، از طریق ایجاد مشکلات معیشتی برای طبقه متوسط جامعه است

ترامپ روز چهارشنبه ، با صدور یک فرمان اجرایی ، تحریم‌های جدیدی علیه فات صنعتی ایران اعمال کرد. این بخش از اقتصاد ایران بعد از نفت ، دومین منبع درآمد برای این کشور محسوب می‌شود. دولت آمریکا قبل از این اقدام از اعزام یک ناوگروه و چند بمب‌افکن به منطقه خاورمیانه خبر داده بود

بلانک گفت : که دولت ترامپ یا دست‌کم برخی از عناصر در دولت او، می‌خواهند ایران را تحریک کرده و به نقض توافق هسته‌ای برجام وادار کنند. انجام این کار، شانس بازگشت به این توافق حتی در صورت روی کار آمدن یک رئیس‌جمهور دموکرات در آمریکا را از بین می‌برد.

 

این تحلیلگر گفته که ،  دولت فعلی آمریکا تصور می‌کند که فشار اقتصادی ، می‌تواند به تغییر حکومت ایران منجر شود. اما پیش‌بینی کرده که آمریکا در این هدف ناکام خواهد ماند : وقتی که شما می‌خواهید ، تی را تغییر دهید که از اهمیت حیاتی برای منافع امنیت ملی یک کشور ، برخوردار نیست و تی که حکومت آن را برای بقای خودش ضروری نمی‌بیند ، فشار اقتصادی ابزار بسیار بسیار موثری است.

او در ادامه تصریح کرده که ، در نتیجه فشارهای اقتصادی ، برخی بازآرایی‌های قدرت ، در میان عناصر حکومت ایران محتمل‌تر است تا تغییر کامل حکومت. بلانک همچنین گفته که نتایج ت‌های فشار مطلوب آمریکا یا متحدان این کشور نخواهد بود.  

 

هنری رم» ، تحلیلگر شرکت اوراسیا گروپ» گفته : تصمیم دولت ایران ، برای کاستن از برخی تعهداتش ، ذیل توافق هسته‌ای برجام اقدامی نیست که ایران را فوراً به سمت ساخت سلاح هسته‌ای پیش ببرد ، اما سرآغاز تحولات جدیدی میان ایران و آمریکا است

دانشگاه مطالعات اروپا در دانشگاه هنگ ‌کنک می‌گوید : در آمریکا این احساس وجود دارد ،  که ایران فقط به زبان زور» پاسخ می‌دهد ، در حالی که در پایتخت کشورهای اروپایی ، این احساس ایجاد شده که  ، ایران در شرایط باج‌ خواهی یا زور ، مذاکره نخواهد کرد.

 


بازاریابی پیامکی برای موفقیت کسب و کار شما

 

پنل اذس ام اس

 

متن از 

پنل اس ام اس شیراز

 

هیچ چیز مثل هیجان شروع یک کسب و کار جدید وجود ندارد. شما به زمان و پول و سرمایه گذاری لازم  جهت ایجاد نام تجاری و طبقات لازم جهت محصولات خود و ارائه آن در بازار جهانی و تبدیل شدن به یک کارآفرین موفق نیازمند هستید . تجار با پیشرفت تکنولو‍‍ژی و فنآوری پیرو آن هستند تا با استفاده از

 پنل پیامک و 

پنل اس ام اس به 

بازاریابی پیامکی و 

تبلیغات پیامکی بپردازند.

 

بازاریابی اس ام اسی و 

تبلیغات صوتی برای کسب و کار کوچک می تواند بسیار کارساز و مفید باشد و  صاحبان مشاغل و کسب وکار با 

اپراتور تبلیغات صوتی و 

پیامک صوتی میتوانند  تجارت خود را به نحو چشمگیری کسترش دهن. این بازاریابی و تبلیغات تلفن همراه است که به گسترش راه های سریع ، نوآورانه و مقرون به صرفه در مورد کسب و کار شما کمک می کند .

 

 

راه اندازی مجدد لبه رقابت را با استفاده 

پنل پیامک شیراز

شما به عنوان یک کارآفرین خردمند با تقویت کمپین های رسانه های اجتماعی موجود و اهمیت حفظ حضور موثر در رسانه های اجتماعی برای کسب و کار خود به درک کاملی میرسید که  متن پیامکی و 

پیام کوتاه خود را در فیس بوک ، توییتر ، وبلاگها  و اینستاگرام به اشتراک بگذارید همچنین به روز رسانی های تلفن همراه و کالاها و خدمات خود را که مناسب برای مشتریان هستند عرضه کنید. پیام کوتاه یک لایه انحصاری را اضافه می کند ، زیرا مشتریان شما احساس می کنند که بخشی از یک گروه انتخابی هستند که پیام ها و به روز رسانی های شما را دریافت می کنند.

 

 

ارسال بلک لیست ** 

ارسال انبوه سیم کارت ** 

نمایندگی پنل پیامک شیراز *

 

 

بازاریابی پیامکی باعث ایجاد راه های خلاقانه برای ایجاد آگاهی برند کمک میکند و 

پیامک متنی به لیست پیامکی تان ،  می تواند پول آنها را در خرید بعدی خود ذخیره کند، این باعث ایجاد انگیزه در آنها میشود و خود جوش برای شما به تبلیغات و بازاریابی میپردازند. شما به سادگی با یک سرویس خاص میتوانید تخفیف ها و محصولات جدید را با پیامک اطلاع رسان و پیامک یادآوری  به مخاطبین و مشتریان خاصتان اعلام کنید.

 

روند رو به رشد تلفن همراه رو به روز و با سرعت بسیار زیاد رو به  پیشرفت است ، از آنجا که بیش از 90 درصد از بزرگسالان دارای تلفن های همراه هستند بازاریابی تلفن همراه به شما اجازه می دهد تا به سرعت و به طور موثر برای ارائه تخفیف ، اطلاعات منحصر به فرد در مورد محصولات آینده و به سادگی در ارتباط باشید.

 

 

ما توان آن را داریم تا صدایتان را به گوش همه برسانیم.

شرکت تک رایان سپهرخاورمیانه

09164900129**07137325725

 


 

 

خطاب رهبری به مسئولین : ویرانی‌ها و تخریب خانه‌ها و مزارع ، باید جبران شود و خواهد شد .

 

امام ای : کمک مردم ، حقیقاتا گره گشا است .

 

صبح امروز (چهارشنبه) ، در خجسته سالروز عید مبعث ، حضرت آیت‌الله ‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی ، در دیدار مسئولان نظام ، سفرای کشورهای اسلامی و جمعی از قشرها مختلف مردم ، بعثت انبیاء را یک حرکت عظیم برای ایجاد تمدن ‌نوین با دو ویژگی عبودیت الهی» و مبارزه با کفر و طاغوت» خواندند و با تأکید بر اینکه بعثت پیامبر اکرم (ص)، جامع ترین ، کامل ترین و ماندگارترین بعثت‌ها است ، گفتند : امروز انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی ، ادامه بعثت پیامبر اعظم(ص) است و وعده خدا ، پیروزی جبهه حق در مصاف توحید و طاغوت است.

 

رهبر انقلاب اسلامی در ابتدای سخنان خود با اشاره به حادثه سیل در برخی از استانهای کشور و مشکلات ناشی از آن و همچنین تلفات و خسارات سیل ، افزودند : در این حادثه ، تلاش مردم و روحیه همبستگی و بسیج شوندگی در میان آنان ، بسیار خوب بود و ملت ایران جانانه ،  وارد میدان شدند و کمک‌کار مسئولان بودند و مسئولان نیز با همین پشتیبانی مردمی و با اتفاق کلمه توانستند اقدامات ابتدایی را انجام دهند.

حضرت آیت‌الله ای ، با تأکید بر اینکه هنوز کارهای زیادی برای کاهش آلام مردم سیل زده باقی مانده است ، خاطرنشان کردند : به مسئولان تأکید کرده‌ام که کارهای اصلی یعنی بازسازی ویرانی‌ها و جبران خسارتها ، از این به بعد است و باید این خسارات و صدمات جبران شود.

ایشان افزودند : البته مردم عزیز در مناطق سیل زده باید به همکاری با مسئولان ادامه دهند ، زیرا کمک آنها حقیقتاً گره گشا خواهد بود.

رهبر انقلاب اسلامی در ادامه با اشاره به موضوع مبعث ، ظهور پیامبران در جوامع مختلف را یک برانگیختگی و یک حرکت عظیم با جهت گیری توحید و عبودیت» و اجتناب از طاغوت» خواندند و تأکید کردند : طاغوت در واقع همان جریان و خطِ مقابلِ حرکت توحیدی است که مصداق امروز آن رؤسای جمهور در امریکا و برخی کشورهای دیگر، هستند.

حضرت آیت الله ‌ای با تأکید بر اینکه هدف از بعثت انبیاء ایجاد جامعه فاضله و تمدن نوین بوده است ، گفتند : در این تمدن ، همه لوازم آن از جمله علم ، اخلاق ، سبک زندگی و حتی جنگ نیز وجود دارد.

ایشان با اشاره به برخی دیدگاهها که هدف اسلام را ، از بین بردن جنگ عنوان می‌کنند ، افزودند : در اسلام ، جنگ وجود دارد اما موضوع مهم ، جهت گیری این جنگ است ، زیرا جریان طاغوت همواره برای اشاعه فساد و قدرت‌طلبی و مقاصد خبیث ، جنگ به راه انداخته است که این جنگ مذموم است ، اما مقابله با طاغوت ، ممدوح است.

رهبر انقلاب اسلامی ،  خاطرنشان کردند : گری‌های رژیم صهیونیستی در طول سالهای متمادی ، نمونه بارز جنگ‌افروزی‌های طاغوت ، و مقابله مجاهدان فلسطینی و حزب الله لبنان و همچنین دفاع 8 ساله ملت ایران مصداق بارز ، جهاد در راه خدا است.

حضرت آیت الله ‌ای ، با تأکید بر اینکه بعثت پیامبر اسلام (ص) جامع‌ترین و ماندگارترین بعثت‌ها و انقلاب اسلامی ایران نیز ادامه آن بعثت است ، افزودند : علت دشمنی با نظام جمهوری اسلامی همان خط دشمنی جبهه طاغوت با جبهه توحید است و اینکه گفته می‌شود دشمن تراشی نکنید حرف نادرستی است ، زیرا جبهه طاغوت با اصل و هویت حرکت توحیدی مخالف است و امریکا و نوکرهای او همچون آل سعود ، به کمتر از دست کشیدن از حرکت در مسیر توحید راضی نمی شوند.

ایشان مصاف توحید و طاغوت» را مصافی اجتناب ناپذیر خواندند و با تأکید بر اینکه خداوند متعال پیروزی جبهه حق را مقدر فرموده است ، گفتند : اگر ملت ایران همانگونه که تا به حال حرکت کرده است ،  به مسیر خود ادامه دهد ، قطعاً بر دشمنان یعنی امریکا و اذناب او غلبه خواهد کرد و پیروز خواهد شد.

رهبر انقلاب اسلامی در عین حال نکته مهمی را متذکر شدند و خاطرنشان کردند : البته این نتیجه پیروزی قابل تغییر است و آن ، در شرایطی است که دچار کوتاهی ، عدم همراهی ، عدم صداقت و دست کشیدن از مجاهدت در راه خدا ، بشویم.

حضرت آیت الله ‌ای گفتند : اما ملت ایران نشان داده است که
،  اینگونه نیست و امروز جوانان کشور با انگیزه ، معرفت و آمادگی بیشتر از جوانان نسل‌های قبل ، این مسیر را ادامه خواهند داد و به همین علت است که من همواره جوانها را خطاب قرار می‌دهم
.

ایشان با تأکید بر اینکه جوانان باید در همه عرصه‌ها آماده حرکت و پیشرفت روزافزون باشند، افزودند : امروز همه بویژه جوانان باید در عرصه‌های علم و فناوری ، اخلاق ، سبک زندگی ، مسائل اقتصادی ، مسائل فرهنگی و در جبهه حرکت‌های ی و آگاهانه ، فعال و پرنشاط در صحنه حضور داشته باشند.

رهبر انقلاب اسلامی در پایان سخنان خود تأکید کردند : فردای ایران اسلامی متعلق به جوانان مؤمن و پرانگیزه‌ای است که با اراده قاطع و فکر روشن و ابتکارهای پی در پی ، می توانند کشور را به اوج اعتلا برسانند.


ورود سپاه به لیست تروریستی آمریکا چه ارتباطی به

دارد؟

 

طبق اظهارات صریح آمریکا ، لوایح مربوط به FATF جلوی دورزدن تحریم‌های مالی توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را خواهد گرفت و در واقع تصویب این لوایح ، تکمیل‌کننده اقدام اخیر آمریکا علیه سپاه خواهد بود.

در روزهای اخیر و بعد از قرار گرفتن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست تروریستی آمریکا بار دیگر موضوع FATF مطرح و نظرات مختلفی از سوی موافقان و مخالفان این طرح در داخل کشور منتشر شد.

 

مخالفان تصویب FATF همان‌طور که بارها گفته‌اند ، باز هم تأکید کرده‌اند که بعد از تحریم سپاه پاسداران ، دیگر به هیچ عنوان نباید مجمع تشخیص مصلحت نظام به FATF رأی مثبت دهد. مخالفان معتقدند : "این اقدام آمریکا حتماً بر روند تصویب FATF تأثیرگذار خواهد بود. این‌که آمریکا یک نهاد رسمی و قانونی ایران را تروریست می‌خواند ، یک متغیر بسیار مهم است ، زیرا همین کشور از ما می‌خواهد که هر کار او می‌گوید انجام دهیم".

 

موافقان تصویب FATF  اما کماکان اصرار دارند ، که باید مجمع تشخیص مصلحت نظام به این لایحه رأی مثبت بدهد و معتقدند این لایحه می‌تواند ، از مشکلات کشور بکاهد . این افراد می‌گویند : نباید ورود سپاه به لیست تروریستی آمریکا را به FATF ارتباط دهیم.

 

آیا واقعیت همان است که موافقان تصویب FATF  می گویند؟ بهترین پاسخ به این سوال را می توان بعد از کمی تأمل در نظر FATF و همچنین متن کنوانسیون CFT درباره لیست تروریستی آمریکا یافت.

 

اگر شرط پذیرش FATF و کنوانسیون CFT این باشد ، که کشورهای عضو باید لیست ملی کشورهای دیگر را به رسمیت بشناسند ، بازهم باید از نظر موافقان تصویب FATF در داخل کشور تبعیت کرد و منتظر رأی مثبت مجمع تشخیص مصلحت نظام باشیم؟

 

برای اینکه نظرFATF  در خصوص تعهد کشورها به لیست ملی اعضا را بهتر بررسی کنیم ، بهتر است مروری داشته باشیم بر مصاحبه دبیر و سایر اعضای این نهاد؛ (دیوید لوییس) دبیر اجرایی FATF   با بی بی سی ، مشخص است که این نهاد ، نه تنها لیست تروریستی سازمان ملل ، بلکه لیست ملی کشورهای دیگر را نیز به رسمیت می شناسد و ایران باید مسائل خود را با کشورهای دیگر نیز حل کند.

 

بنابراین با قرار گرفتن سپاه به عنوان یک گروه تروریستی در لیست آمریکا ، FATF  ایران را مم خواهد کرد که به این اقدام آمریکا احترام گذاشته و سپاه را محدود کند.

 

اما رابطه دیگری نیز بین اقدام آمریکا علیه سپاه و موضوع FATF وجود دارد. آمریکا از FATF به عنوان ابزاری برای جلوگیری از خدمات اقتصادی سپاه ، استفاده می کند و در صورت تصویب این لایحه رسماً ایران به امریکا اجازه می دهد که مانع خدمات اقتصادی سپاه شود.

سپاه در طی سال هایی که امریکا تلاش داشته ایران را در تنگنای اقتصادی قرار دهد و هر روز تحریم های جدید را امضاء می کرد ، سپاه می توانست از ابزارهای خود استفاده کرده و تحریم ها را دور بزند.

 

امریکا به خوبی می داند ، که بهترین روش برای جلوگیری از دور زدن تحریم ها ، فقط از طریق FATF ،  میسر می شود و بس! مارشال بیلینگزلی ، رییس FATF و دستیار معاون وزیر خزانه داری آمریکا به صراحت به این موضوع اذعان کرده است.

 

آذر 96 هنگامی که بیلینگزلی ، در جلسه استماع کنگره حاضر شده بود ، راجر ویلیامز ، یکی از نمایندگان کنگره آمریکا درباره دور زدن تحریم توسط سپاه می گوید : چگونه مطمئن شویم سپاه و موسسات مالی مرتبط با آن در تحریم ها رخنه ایجاد نکنند و آن را دور نزنند؟ » و مارشال بیلینگزلی ، رییس FATF و دستیار معاون خزانه داری آمریکا پاسخ می دهد :  یکی از کارهایی که آنها (ایرانی ها) باید انجام دهند این است که باید یک چارچوب قانونی ایجاد کنند و برای توقف تامین مالی تروریسم پاسخگو باشند. ما آنقدر اصرار می کنیم تا قوانین مقابله با پولشویی را تصویب و اجرا کنند

طبق انچه در بالا مورد اشاره قرار گرفت ، نظر FATF  درباره قرار گرفتن سپاه پاسداران در لیست تروریستی امریکا مشخص شد ؛ در ادامه به بررسی نظر CFT  در این خصوص اشاره خواهیم کرد.

 

کنوانسیون CFT تعریف بسیار گسترده از تروریسم و اام کشورها به عدم استثنای گروه های مبارز علیه اشغالگری ، استعمار و نژادپرستی از تروریسم را صراحتاً مورد تأکید قرار داده است.

 

نکته مهم اما آنجاست ، که این کنوانسیون ، هیچ لیست بین المللی را به عنوان لیست مرجع معرفی نکرده و بنابراین ، لیست ملی کشورها در تعاملات و اختلافات مبنای عمل خواهد بود.

 

برهمین اساس و با توجه به این که آمریکا عضو CFT است و از سوی دیگر سپاه را در لیست تروریستی خود قرار داده است ، درصورت پیوستن ایران به کنوانسیون CFT، کشورمان به اعضای این کنوانسیون (از جمله آمریکا) تعهد حقوقی می دهد ، که لیست های ملی آنان را به رسمیت بشناسد و درواقع ایران به آمریکا تعهد حقوقی می دهد که با خدمات امنیتی-اقتصادی سپاه مقابله کند.بنابراین و باتوجه به اظهارات امریکایی ها و قوانین FATF و CFT؛ لوایح مربوط به FATF ،  جلوی دور زدن تحریم های مالی ، توسط سپاه را خواهد گرفت و در واقع تصویب این لوایح ، تکمیل کننده اقدام اخیر آمریکا علیه سپاه خواهد بود.

 


چرا بازاریابی ایمیلی به 

بازاریابی پیامکی نیاز دارد؟

 

smsreson.info

 

متن از 

پنل اس ام اس شیراز

در دوران جوانی و نوجوانی ساخت وب و اینترنت ، بازاریابان دو مسیر اصلی را برای تبلیغات در اختیار مخاطب قرار دادند :

1 * تبلیغات پاپ آپ در وب سایتها

2 * سفارشی کردن ایمیلها برای هر تغییر نام و هر تغییر ایمیل آدرس

 

بازاریابی ایمیلی برای تبلیغات به بازار تلفن همراه نیاز دارد.

 

تبلیغات پیامکی و 

بازار